Кога се прибират мъжете ви?

  • 8 307
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 444
Хмммм моят определено закъснява и се прибира чак на обяд....))))

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
прибира се, когато си реши. Няма точен час или регламент тази му дейност.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Моят мъж свършва работа към 16:30-17 часа,но чака от работа сестра си и значи се прибира към 18 часа.

# 18
  • Мнения: 2 448
Няма нормирано работно време мъжа ми, така че дори не мога да кажа дали закъснява.
Но и да го прави не би ме дразнило, аз съм свободна по цял ден , когато детето е на градина и след като той няма претенции към мен как прекарвам това време, не мога да му кажа след като си свършиш работата веднага в къщи, да не си посмял да отидеш някъде с колегите.
Не съм привърженичка на двойния стандарт.
Важното е , че се прибира.

# 19
  • Мнения: 362
 След работа се прибира към 18.00 часа,ако ще закъснее се обажда. Ти защо се притесняваш защото не ти казва какво прави след работа,или защото не те взима с него?

# 20
  • Мнения: 2 829
Съпругът ми няма нормирано работно време
ако се случи да закъснее  доста се обажда


Не съм привърженичка на двойния стандарт.
Важното е , че се прибира.

 Peace Peace

# 21
  • Мнения: 581
 Прибира се като си свърши работата.Няма точен час, но е между 16 и 19ч.Не се дразня, ако закъснее, защото това се случва много рядко, пък и винаги се обажда за да ми каже.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 993
Деца нямаме, а и вкъщи няма точен регламент относно прибиранията. Всеки излиза и ходи, където си реши. И аз, и той може да закъснеем, без да се обаждаме, но къмто полунощ следва смс-че в стил "Всичко ОК?". Много хора са ни се чудили за либералните порядки, но вече 9 години сме заедно, така че за мен е важно да няма ограничения, а да има доверие.

# 23
  • Мнения: 1 447
Моят съпруг работи на 200 м от вкъщи и е на смени.За сега работата му е такава,че не се случва да закъснява,но дори и да реши да излезе с колеги това не би ме подразнило.За мен това е напълно нормално.Всеки има право да разпусне след работа.

# 24
  • Мнения: 28
Моята половинка е на смени, така че понякога си е вкъщи преди мен, понякога доооооста след мен. Отначало ми беше трудно с нощните смени, но вече свикнах - дажа се майтапим дали ще има много работа през нощта за да знам докога ще е свободен терена  Heart Eyes А иначе си знам, че без мен не обича да ходи никъде като стане въпрос за излизане  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 320
Не закъснява  Naughty, но ако се наложи се обажда - винаги.

# 26
  • Мнения: 852
В повечето случай ме взема от работа и се прибираме заедно.
Когато закъснява задължиелно се обажда да предупреди.

# 27
  • София
  • Мнения: 175
Обикновено се прибира веднага след работа като никога не му държа сметка в колко свършва. Чуваме се често и въпреки, че се коментира кой къде е и какво прави, това по-скоро е да си кажем нещо, отколкото да се дебнем. Лази ми по нервите ограничението: "от работа веднага вкъщи". Самата аз миткам насам-натам след работа, защо да имам претенции към него?!

# 28
  • Мнения: 156
прибира се, когато си реши. Няма точен час или регламент тази му дейност.


   Peace  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
Прибира се от работа по различно време,понякога е закъснявал и до 23ч.,но рядко.През деня се чуваме по нк пъти и аз все го питам/ това си ни е шегичка/ кога ще си дойде. Laughing




























Общи условия

Активация на акаунт