Големината на бременният корем

  • 62 710
  • 208
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 84
Здравейте момичета аз съм бременна за първи път.Във втория месец съм и имам чувството че корема ми расте сас всеки изминал ден.Личи ми и то доста а не съм казала в работата и се чудя какво да обличам но скоро вече мисля да се разкрия.Аз съм с нормално тегло нито съм качила нито съм свалила.Та мисля че зависи от структурата на тялото и разтегливостта на кожата и мускулите.Успех и лека бременност на всички.  remybussi

# 106
  • Мнения: 221
И при двете ми бременности коремът не ми личеше до 5-6м.,след това имам чувството че изведнъж ми порасна,но в никакъв случай не е бил огромен.Големият ми син се роди 3.600,а малкия 3.400кг.

# 107
  • Мнения: 636
...Според мен при жени с по-широк ханш бременноста проличава по-късно!!!

Според мен пък е точно обратното  Wink

На дребните жени е нормално да им щръкне корема по-рано  Laughing В корема няма място и върви напред.

При по-едрите и пълни жени всичко се слива и при някои не личи дали са напълняли или са бременни, но коремчето не е така добре оформено като при слабите.

# 108
  • Мнения: 23 306
Аз съм закръглена и при двете бременностти корема венага ми се оформи от самото начало.Купих си дрехи за бременни във 2-3 месец.

# 109
  • Мнения: 2 447
Започна да си личи че съм бременна,към 5-6 месец,дотогава просто имах коремче, което минаваше за"просто напълняла"

# 110
# 111
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
А на мен ми пролича чак в 20 г.с. спокойно. Внимавай да не наддаваш изведнъж килограми наведнъж.

# 112
  • Мнения: 370
На мен ми пролича към 3 месец и започнаха да ми стягат дънките.

# 113
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, на мен ми пролича чак към 5-6 месец. И понеже нямах нито един от неприятните симптоми на бременността, кипях от енергия и се чувствах чудесно, като добавим и това, че не ми личеше, все се чудех дали не е станала грешка някаква  Laughing. Чак като започнах да усещам движенията, се успокоих напълно. Пожелавам на всички бременност като моята.

# 114
  • Мнения: 793
И на мен ми пролича към края на 5ти месец. Дори сега доста познати не ми вярват че съм в края на 7ми месец ....всеки ми казва че корема ми е като за 5ти месец. Бях започнала да се плаша че бебето е много дребно,но лекарката ме успокои Whistling

# 115
  • Мнения: 168
на мен ми пролича към 5-6 месец

# 116
  • Мнения: 40
Аз по принцип съм с нормално телосложение, в момента съм в края на втория месец и мога да кажа, че коремът ми личи съвсем сериозно, в определени моменти се чудя дали не е много рано, но  го отдавам и на повечето хапване., защото спрях и цигарите (Ведднага щом разбрах, че съм бременна)

# 117
  • Мнения: 6 095
аз когато забременях бях 42 кг и за три месеца качих до 48,но изобщо не ми личеше,едва в края на 4 започна да ми расте коремчето,но растях цялата.

# 118
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
И на мен ми беше 1-ва бременност,пролича ми към края на 4-я месец.

# 119
  • Мнения: 11 607
Как исках само да ми личи корема първият път......Не е истина направо.......В 9-я месец братовчед на мъж ми ми честити бебе. Аз го погледнах учудено, а той - Ама ти не си ли родила? Вярно пълничка съм, но пък и така си останах с желанието за голям корем......

Вторият път - бях в 6-я месец, когато ме питаха - Ти защо се разхождаш? Няма ли вече да раждаш, не трябва ли да си в болницата? Доставяше ми удоволствие да си гледам корема.......

Третият път - средна хубост.....В 6-я месец не ми даваха да съм бременна, но определено в 9-я ми личеше.......

Общо взето всичко си зависи от еластичност на мускулатурата, от стойка, от това дали си с по-дребен или по-едър кокал, от физика, от пълнота......На мнение съм,че на слабите жени разбираемо по-рано започва да личи........


Определено най-ме яд първия път...- бях още студентка и исках поради бременността си да минавам капките на изпитите - чудех се коя по вталена блузка да облека, че да мина по-лесно.......И така се пъчих напред за да се смилят над мен.....Връщах се от един изпит с влака и помолих да седна в едно купе, влака пълен до козирка. Видях празно място и реших да седна. Такъв скандал ми спретнаха....Реших да кажа,че съм бременна. Жените ми се изсмяха и казаха - Вече какво ли не измислят само и само да седнат на чуждото място.........

Общи условия

Активация на акаунт