Имате ли полза от така нашумелите СТЕПЕРИ ???

  • 15 215
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Свищов
  • Мнения: 874
Имам степер от около 4 месеца и с малки изключения съм поне 5 пъти в седмицата на него. Правя си около 1500 повторения на ден. Да, качих килограми (но аз изобщо не пазя никаква диета, защото зимата при мен няма ефект. Само ми става лошо и припадам от глад). Но е факт, че нищо не съм качила по бедрата и дупето. Стоят си  толкова, колкото след последната диета, а килограмите са 3-4 повече оттогава. Нещо повече: отстрани на бедрата имах едни издутини, които и при тегло 46 килограма пак стояха. Сега тях ги няма. Определено каката и дупето ми се стегнаха. Сега изобщо няма мазнина под кожата на тези места. А с целулита ми направи чудеса. Трябва много време и много упорство, но резултат има.

# 16
  • Мнения: 0
благодаря ви за различните и интересни мнения  Hug
аз ще продължавам да се боря с килограмите и ще си подскачам на степера защото май има ефект ако не друго то поне правиш някакво движение newsm39 а не стоиш пред телевизора Naughty

# 17
  • Мнения: 11 747
Ако искаш да правиш нещо в къщи и със сигурност да има полза - прави Каланетика! - горещо я препоръчвам, няма да сбъркаш с нея.
Би могла да правиш и Тае бо или Зумба или класическа аеробика - все в къщи, без да купуваш уреди и поне ще си уверена в ефекта  Peace

# 18
  • Мнения: 400
Аз съм си много доволна от степера-задължително е обаче постоянството!

За да не ми е скучно сменям посоката на "каране" на всеки 10 минути и изкарвам 1 час в каране.
През това време гледам филм или чета книга, иначе е скука, но така си е супер-не усещам как минава времето. А стягането е осезаемо, голям ефект виждам аз!

# 19
  • Свищов
  • Мнения: 874
Каранетиката миналата седмица ми разказа играта на корема и кръста. Не можех да се смея от болки.

Общи условия

Активация на акаунт