Вие ще се подразните ли на това?

  • 5 108
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 990
Не бих се дразнила, ако ходи някъде след работа и не ми се обажда... Но нямаме дете, което е много съществен факт. Ако се изнизва от вкъщи като мокра връв - да, определено бих се издразнила на 5-6тия път и бих направила забележка. Ако и двамата сме вкъщи, смятам за нормално да кажеш поне нещо от сорта "Мисля да поизлезна, айде чао. След 1-2-3-5 часа съм тук."

# 16
  • Мнения: 125
    .....  оф   , колкото повече се сещам за разни подробности се дразня още повече.
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

# 17
  • Мнения: 817
    .....  оф   , колкото повече се сещам за разни подробности се дразня още повече.
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

В такъв случай, прави същото като него? Тогава? Ти също искаш да имаш личен живот.
Извинявай, но имам познат, който ги "твори" тези неща..... не са хубави там нещата...дано при вас не се окаже същото.

# 18
  • Мнения: 428
Ако има КЪДЕ Да отидеш,защо не се изнесеш за известно време,без да му казваш.....Или пък му постави  ултиматум..."или спираш да се държиш с мен като с мебел или си живей сам"Рисковано,но ще подейства...Според мен са нужни хард мерки...

# 19
  • София
  • Мнения: 7 990
Виж сега, надали тук ще се намери по-голям привърженик на личния живот от мен... Както писах сутринта и в една сходна тема, няма проблем мъжа да закъснява след работа и да не ми се обажда, аз също да закъснявам и да не се обаждам, но все пак това в рамките на нормалните граници и на уважението един към друг...Моите схващания за лична свобода са невероятно либерални, но все пак нямаме дете... А детето предполага наличие на ангажименти и отговорности, за които един родител би трябвало да си дава сметка. Моя приятелка има малко дете, на 3 год., със съпруга й също са много свободолюбива връзка. Обажда му се "Скъпи, имам намерения да излезна с еди кой си, нали ще гледаш детето тази вечер?". Или "Имам работа днес, искам да съм сама, хайде да гледаш детето". Някак си във вашия случай всичко това е много еднопосочно и като че ли ти по презумпция трябва да гледаш детето, докато той ходи някъде си... Ти реално нито го знаеш къде е, нито знаеш кога ще се прибере, нито можеш да си правиш някаква програма, което вече е съществено нарушение на личната свобода - твоята.

# 20
  • Мнения: 817
Не се изнасяй! Много радикално, чак до там не е нужно. Всъщност не знам какъв съвет да ти дам, семейството и мъжа са си твои. Ти си го познаваш, но  отговорът на твоя въпрос е : Да, дразнещо държание от негова стана. За мен си е неуважение.

# 21
  • София
  • Мнения: 746
Моят правеше така,тъкмо когато родих.Може би,защото си мислеше,че с малко дете няма къде да отида.Излизаше на по бира с приятели,не се обажда,че ще закъснее и такива ми ти работи.Като яхнах метлата,започнах да излизам с детето,той ми звъни,аз не вдигам.И така всеки ден,докато е на работа.Започвай с неговите камъни по неговата глава.Проверено е и помага.

# 22
  • Мнения: 428
ЦветеТо, наистина е радикално едно евентуално изнасяне,но предполагам,че господина трудно може да се стресне,а камоли да се промени от поредния разговор.А авторката явно е на ръба на силите си и на границата на търпението си.....
Аз имах подобни ситуации в първият си брак-и при нас бяха ежедневие...знам как се чувства момИчето....Ужасно е.
Но никой не е длъжен да изпълнява форумски съвети де...Всеки знае за най-добре за себе си,кое би било най-ефективно.
 Peace

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 14:24 от Ardea alba

# 23
  • Мнения: 125
   Аз също започнах да излизам сама, но му казвам доста по-рано за да се прибере, а и защото ми писна да стоя в къщи сама. Ама никога не съм си хващала якето късно вечер и хоп айде излизам, без да кажа абсолютно нищо.

# 24
  • София
  • Мнения: 746
Хм,аз съм излизала.Имало е случаи,той да се прибере в 23:00 от работа,при положение,че работи до 18:00.Както си дойдеше и си легне,така аз ставах,обличах се и излизах.Без обяснения.В един момент вече ти писва да говориш едно и също.

# 25
# 26
  • Мнения: 35
ще ме дразни, разбира се!Държа да ми се обажда,ако закъснява!Не защото съм властна и обсебваща,а защото с тези катастрофи и ужаси по улиците се притеснявам да не му се е случило нещо.  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 217
и Моят мъж е така.Никога не казва къде излиза или кога ще се върне.
Той даже и не поздравява като се върне от работа или да каже чао като тръгне.
Цялото им семейство е такова.Докато бяхме гаджета,родителите му изобщо незнаеха къде работи,коя е приятелката му,къде ходи.
Излиза сам с хора които и аз познавам.Ето сега в неделя е канен на прасенце и не иска да ме вземе.
Това било мъжка работа,аз какво ще правя там.

# 28
  • София
  • Мнения: 746
А ти,когато отидеш някъде сама и откажеш да го вземеш с теб,как реагира?

# 29
  • Мнения: 46 518
... Излиза сам с хора които и аз познавам.Ето сега в неделя е канен на прасенце и не иска да ме вземе.
Това било мъжка работа,аз какво ще правя там.

И защо трябва да те "вземе"? Не си куче или домашен любимец - чантичката и тръгваш, разрешение не ти трябва newsm78

...
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

Има и жени, които искат да имат личен живот, да си намери такава.
Иначе му се налага да избира - семейство или ергенлък.

Общи условия

Активация на акаунт