Искрено и лично - за свекървите с "любов"

  • 3 918
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 379
1.Има ли моменти в които не мислиш за свекърва ти?Може да ги споделиш.Ако има такива де.
2.Има ли тема в която не си писала за свекърва ти?Просто питам.
3.Мислиш ли ,че тази жена, свекърва ти,е родила ,отгледала и възпитала достоен за теб мъж?



Моля те да отговориш честно,но имайки предвид бушуващите ти хормони напълно те разбирам.Предполагам,че си умно момиче и се чудя как  отделяш толкова време да пишеш за свекърва ти ?Късмет и щастливо бременеене!



ще чакам следващото ти писание за свекърва ти
Laughing пак някой не е прочел първият пост.
1. Да и са много хубави - когато има ден в който да не звънне да се скара за нещо.
2. И сама написах - май няма такава - свободно време дал господ - а някак темите за любовниците и разводите не ме вълнуват...
3. Ще отговоря и на третия ти въпрос - да родила го е , но до там е приключила - гледали и възпитавали са го баба му и дядо му - в друг град от 2-та до 16-тата му година, затова е станал такъв какъвто го обичам.
Време за отделяне - дал Господ - скоро като се роди бебчо живот и здраве няма да имам толкова.
А пък като гледам - всеки си пише за това което го вълнува - на мен в момента това ми е болката.

# 16
  • Мнения: 2 448
1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща? - не си спомням, нямам особени първи лични впечатления, тя не говори почти.  Laughing
2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани? -  нямахме отношения с нея преди брака ни с мъжа ми.
3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате? - зле, защото беше в една година със сватбата на дъщеря и и естествено мнението и беше, че сина и трябва да чака, защото жената се искала и не може да откаже, а мъжа искал и може да се ожени, когато си реши. Няма нужда да споменавам, че това нямаше значение за нас.
4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"? - Не, до последно не се знаеше дори дали ще дойдат със свекъра на сватбата.
5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата? - ами от никакви , станала лоши.  Laughing
6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци?  - Това, че не зачита сина си като син, и смята че единственото и дете е дъщеря и. И че не се обади за рождения ден на внука си тази година дори да честити, кво остава да купи подарък, при все че е кръстен на нея!!!  #Crazy
7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук? - Не. Но и ние почти не се виждаме. Няма за какво да си говорим.

# 17
  • Мнения: 830
1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща? Ами ходих при сина и на гости Laughing Тиха жена,много мълчи.

2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани? Много добри

3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате?Е, то след толкова години "ходене" беше съвсем нормално

4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"? Всичко си подготвяхме сами, дори нямам подарък за сватбата от тях...

5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата? И още как, аз станах лошата снаха пък тя жената без характер

6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци? Каза ми, че детето ми не е наред защото много реве...каза ми, че сигурно има проблем защото проходи чак след годинка....Малката/на 4м/ повръщаше като фонтан и беше с температура 39гр.цял ден, а тя ходи на гости на дъщеря си....да продължавам ли...

7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук? Вече просто не им говоря....

От "любов" чак се запених!


# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Като бъдеща свеки ще следя темата.

# 19
Незнам дали има някъде като моята свекърва.За сватбата ни дойде в деня и си тръгна като другите гости,като костюма и го избира и купува етървата ми.Дори не си направи труда да си го купи.Не сме се карали,говорим си,тя твърди,че много ме обича,имала ме за дъщеря и като си тръгнем,понеже им ходим на гости,все плаче за нас, а вече 8 месеца,откакто съм бременна,тя нито веднъж не ми се е обадила да ме пита как съм.Кога ще раждам,къде.С мъжа ми се познаваме от 5 години и от 6 месеца сме женени,те не са ни дали и стотинка,нито веднъж не са попитали имате ли пари или ни.В момента строим къща,моите родитили може би дават около 1500 лв. на месец за строежа, а свекървата ми вика като стане къщата ще дойдем да живеем при вас,да ти помагаме.Никога не съм я нагрубила и не съм се държала напук на нея.Даже имаше един период,в който беше болна и на болница съм я карала.Кажете ми как да я уважавам или обичам.В момента живеем при моите родители.

# 20
  • Мнения: 248
1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща?
Не помня точно, но вече имах едно на ум. Нямало е случай, в който като гаджета да звънна и учтиво да поискам да говоря с него, да не се е изцепвала с нещо "оригинално" от сорта:"амиииии сега ще проверя дали е тук" ... Боже, та тя знае дали комшийката си е в тях!!!! или пък "Надя, ти ли си?" (а аз не съм Надя). Също така знаех, че след раздялата МУ с Надя и началото на връзката му с мен е казвала:"то не,че и Надя е стока, ама и ти много не мислиш. Остави питомното и тръгна да гониш дивото." Разбирам я напълно - взех й най-милото  Mr. Green
За впечатленията: Властна. Много властна. В къщата им винаги е царял матриархат  


2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани?
Ами никакви. Помня, че много й се стягах и много държах да ме хареса. Бях малка и глупава

3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате?
Това няма да забравя никога. Още повече, че мъжът ми беше сложил камера в/у ТВ-то, за да запечата този момент, неподозирайки как жената няма да се сдържи и ще каже каквото й е на душата. Каза МУ:
Моляяяяяяяяяяяяяяяяя? (с един характерен за нея фалцет)
Как така ще се жениш???? Не ти ли е рано????  (той беше на 29, бяхме гаджета 6 години преди това)
Е, как??? ти винаги си казвал, че няма да правиш грешката на баща си и да се жениш рано. (свекър ми се е оженил рано-рано ... на 30). Тук и той се изцепи:"сине, сине, двойката по ергенство ти я пиша лично аз!!!
Има ли причина да се жениш????? (и ме гледа в корема)
... и тъй - мъж ми се държа адекватно, а аз мълчах, мълчах и по едно време казах:" Абе, вие разубеждавате ли го, или само на мен така ми се струва" ... това беше първото ми надигане на главата.


4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"?
Опитите й да даде акъл за: кумуве, рокля, було, ресторант, меню, брой на гостите от страна на булката и пр. бяха парирани.
Мисля, че избра вратовръзката на мъжа ми, но аз после купих друга и ... нейната остана "да я пазим за нова"  


5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата?
Промениха се. Лицемерно-хубави. Но малко се поукроти, когато другият син доведе другата снаха. Мисля, че тогава свеки разбра какво е да имаш лошаВА, мързелива и не много умна снаха. Все пак съм изборът на най-милото същество, а онзи другият, дето е имал неблагоразумието да се роди пак момче и читава снаха не можа да доведе. Толкоз то от него Grinning

6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци?
Компетентна е по всички въпроси. Акъл и ЦУ (ценни указания му викаме на туй в нашата къща) валят всяка вечер по телефона от 21:00 (тогава започва евтината тарифа на БТК) до към 21:30

7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук?
Никога  bowuu

В заключение:
Жената е умна и за взаимното ни нехаресване си знаем само аз и тя.
Тя обича да се меси и се опитва да налага мнението си, ние пък без притеснения й казваме, че всъщност сме решили друго. Конфликти няма.
Слава Богу - не сме зависими никак, нито от тях, нито от моите родители, които също имат много трески за дялане.
Като цяло родителите ни (понеже изживяват тежко, че нямат възможност да ни помагат материално, както много родители помагата на децата си) са всеотдайни във всичко останало.
Понякога си мисля, че аз съм твърде дребнава и много критична ....

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 17:39 от suncholina

# 21
  • София
  • Мнения: 903

1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща?
Запознахме се на един рожден ден на сина й ( т.е. моя съпруг). Малко след това започнахме с него да излизаме по сериозно.

2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани?
Служебни ( каквито са и сега).

3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате?

Нормално, без особен възторг , но и без неодобрение - ние ходехме около 3 години преди да се оженим, а и тя не е от най-емоционалните хора, които познавам, т.е. за нейния характер бих казала, че се зарадва.

4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"?

Не, освен че даде част от парите.

5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата?

Опознахме се по-добре. Разбрахме си лошите страни, посдърпахме се няколко пъти и след това установихме примирие - служебни отношение, без емоции и по-редки срещи.

6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци?

Най-много ме дразнят няколко неща в нея:
- спори до последно, независимо дали е права или не. Все едно говориш с радиото.
- ако те кара да й свършиш  нещо и ти откажеш, тя първоначално казва "добре" и след това  прави и струва и намира начин пак да те накара да й свършиш това, което иска - дали чрез мъжа ми, или по някакъв друг начин...


7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук?

Не. Много отдавна съм минала фазата да правя напук на някого , та било то и на свеки.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 616
До сега някак се въздържах да си излея мъката в тези темички за свекървите, но сега с удоволствие ще го направя  Mr. Green

1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща?
Запознахме се може би още в първата седмица, когато започнах да излизам със синчето и - честно казано държа се възпитано

2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани?
Доста добри всъщност. Бях първото момиче с което синът и я запознава и се държеше супер мило. Още на втория месец гаджалък спяхме 2 вечери у тях, 2 у нас и никога не сме имали проблеми в този период.

3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате?
Всъщност първо разбра, че съм бременна и въпреки първоначалния шок (бяхме заедно само от 4 месеца) като че ли се зарадва. Но от там започна всичко, започна бавно да се променя - първите и реплики бяха - Детето на мен ще прилича и ако е момче ще се казва Димитър (свекъра), ако е момиче Атанаска (тя) и това при положение, че едва съм разбрала за бременоста. Казахме, че няма да се женим и тя такъв скандал вдигна, че решихме уж всичко да е нормално във взаимоотношенията ни все пак да направим сватба.

4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"?
ОООО ДА ! Започна се с датата - пролетта да било, а аз трябваше да раждам края на юни. С мъжът ми определихме 15 февруари, като най-близка и подходяща дата (бях в 5 мес), на което тя се нацупи, защото щяло да е студено.  Харесахме ресторант - уютен с битова мебелировка, тя като се разкрещя, че от село е излязла и няма на село да се връща. Каква била тая селяния, какво щели да си помислят хората - това беше първия път, когато и отговорих на висок тон също като нейният, че това е нашата сватба и ще я направим както на нас ни харесва. То бяха едни истерии, чудесии - майка ми се намеси с добро предложение и укроти страстите  Wink После беше за менюто, после за костюма на сина и - трябвало да е черен, но понеже той предпочете да послуша мен, взе маслено зелен. После искаше да идва с мен като си купувам рокля, на което категорично се възпротивих. Изпадна в ужас, че не съм кръщавана в църква и не искам църковен брак. Има и още ама стана много дълго  Embarassed

5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата?
Заживяхме отделно от тях. Всеки ден проверяваше дали потниците и блузите, с които е облечен сина и са чисти  Sick Носеше манджи с тенджерите, щото аз съм била млада булка и сигурно не мога да готвя - детенцето и гладно седяло. Един път ми пренареди посудата и щях да я убия. Звънеше всяка вечер и недай си боже да не сме в къщи - вдигаше кански скандали (Нямате ли си къща, че ходите по улиците!, Сигурно жена ти не готви, за това ходите по ресторанти! Че за какво ходихте до Метро...Пикадили и т.н!)

6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци?

Непрекъснато се оплаква. Всеки разговор започва с това какво я боли, колко е изморена, как сигурно е болна от някоя нелечима болест - сама си поставя диагнозите  Mr. Green Беше болна от рак уж, после си беше измислила някаква болест на гръбнака и т.н А относно децата, ами в състояние е да не се обажда с месеци да попита как са - живеят на 15 мин. от нас. Винаги когато съм имала нужда да ги вземе за малко, тя има някаква по-важна работа, а после се сърди, че не съм ги водела и съм го правела нарочно, за да не ги вижда.


7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук?

Не.

   

# 23
  • Мнения: 256
1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща?
Връщайки се от почивка, минахме през апартамента на мъжа ми, да ме запознае с майка си. Носихме снимки от почивката. Там бяхме с мои приятели. Като влязох в тях дори не ми подаде ръка, седна си и се правеше на работна с някакви тетрадки пред нея /детска учителка е/, мъжа ми й даде снимките, тя помълча, а на една от тях беше той с една моя приятелка, на което СВЕКИ възкликна: "ау, какво красиво момиче".
2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани?
Уф... Ами колкото по-рядко се чувахме и виждахме, толкова по-добри. Всеки път като й ходех на гости й носех по нещо, но не поддаваше. Игнорираше ме, а щом заговорех ме прекъсваше и почваше нова тема.

3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате?
Бях бременна, така че предполагам е очаквала. Не е имала изблици нито на радост, нито на огорчение пред мен.

4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"?
Да, купи бонбони.  Laughing

5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата?
Ау, да, изведнъж почна да лицемерничи.

6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци?-Имаше един разговор веднъж, мъжа ми беше купил диня лятото и някой разправяше, че който разбира от дини, разбира и от жени, на което СВЕКИ каза, от дини да, ама от жени като гледам сина ми не разбира.
-Няма да забравя и как разправяше, че виждаш ли хората от Варна котка не си взимали, а жена ли?! /аз съм от Варна/
-Най-изнервящо ми беше обаче това, че всеки път щом се виждахме за повече от половин час започваше да говори за раждането на сина си. Колко й било трудно на милата и колко я боляло. За човек не раждал звучи странно, а за вече раждала жена, направо смешно.
Това са ми по-фрапиращите. Иначе другото са обикновенни заяждания и подмятания, колко ехидно съм говорила и сие.

-Спрямо мъжа ми, не понасях като почнеше да се лигави и да му вика "на мама момченцееееееееее" /100кила мъж/

-Спрямо детето. Уф, и това е нещо, което не знам как се стърпях да изслушам, разправяше как очите на сина ми били като копчета, а устата като кокошо дупе.   newsm78 /само да вметна, че синът ми, на 8 месеца вече взима участие в много наши списания, страхотен ми е пу-пу/

7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук?

Не, дори съм прекалено толерантна. На лошото отвръщах с добро и си премълчавах винаги, като се чувствах засегната. Правих й комплименти и дори й звънях да я чуя как е. Което ми беше и грешката явно, тъй като нещата не потръгнаха и в момента съм пред развод с любимото й синче.


Господ да ми е на помощ и аз ще стана свекърва някой ден!



# 24
 

Неволно забелязах,че  бременната в  9 месец katiado  е  авторка  на  една  съвсем скорошна  друга тема от 14 Януари 2009 

    не понасям свекърва си 

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363586.msg9807121#msg9807121

Толкова е активна katiado  в теми за свекървите,че сега и  лексикони ни кара да попълваме .

ОК,нека попълня лексикона на katiado - Искрено и лично - за свекървите с "любов"

1. Как се запознахте със свекърва си и с какви впечатления останахте за нея след първата си среща?
Запознахме  се лично  след като  отидох на гости  у  свекъра и свекървата .Вече бяхме гаджета със сина им,а и бях  преспивала у тях докато са извън  града.Първите впечатления  за свекървата ми бяха,че е много кротка , мила и притеснителна  жена.За  това,че е подредена и чиста се бях убедила  от  посещенията у тях преди да се запознаем лице в лице.


2. Какви бяха отношенията ви с нея, докато с мъжа ви още не бяхте бракувани?
 Чудесни. Около 4  години  преди брака живях у тях.


3. Как свекито прие новината, че ще се бракувате?
  Новината за брак не я учуди, защото  преди това имаше  новина,че  чакаме бебе.


4. Взе ли изобщо участие в подготовката ви за сватбата - избрани моменти ако отговора е "да"?
   Взе разбира се,за което съм й благодарна,защото имах  тежка бременност,а сватбата нямаше как да се отложи за след като родя.

5. Как и дали се промениха отношенията ви след сватбата?
 Не се промениха,запазихме си добрите отношения.

6. Най-изнервящите й действия, думи и т.н спрямо вас, синчето й и евентуалните й внуци?
  Няма такива,поне на мен  не ми е действала изнервящо нито  със загрижеността си за синчето и евентуалните й внуци ,нито със съветите  й,нито с  други неща.


7. Има ли случаи в които осъзнавате, че отношението и държанието ви към свеки не е правилно и въпреки това й го правите напук?
Не съм правила нищо напук, защото с нищо не ме е предизвикала.
 

 
  Очаквам следващата тема на katiado   да е  че е родила  живо и здраво  бебче ,а ако има за свекървите теми,да не се мярка с коментари  като тези,които сме чели тук ,все с "любов" към свекървите.

# 25
Сега след като вече пуснах темата смятам, че е редно първият отговор да бъде мой.
1. Със свеки се запознахме преди почти 8 години на ден на града. Тя и тогава 20 годишният ми мъж бяха излезли да се разходят само двамата. Тогава с него бяхме само приятели и аз не й обърнах особено голямо внимание. Месец по-късно обаче вече бяхме гаджета и той ме заведе вкъщи да ме запознае с мама, където станах свидетел на най-грандиозния скандал който бях виждала до момента /не беше свързан с мен, но все пак показваше липса на възпитание/. Впечатленията ми за нея - ужасни!!! Чудех се как е успял мъжа ми да се самовъзпита абстрахирайки се от тази семейна среда.
2. Докато бяхме гаджета на всяка една наша среща тя му звънеше с молба да се прибере по различни поводи - кога за да й закачи пердетата, кога за да й оправи кранчетата, кога защото се била порязала и нямала лейкопласт. С оглед на това, че живеят заедно ми се миждаше абсурдно да го кара всеки път да бърза заради нещо.
3. При новината, че ще се женим /след като бяхме гаджета 2,5 години/ тя изпаднала в истерия, а на следващия ден срещайки се с мен ме молеше почти през сълзи да си живеем заедно ако искаме, но да не се женим /явно зада ни е по-лесно да се разделим/.
4. Относно подготовката за сватбата успя да ни съсипе хубавите моменти - настояваше да присъства на всяка покупка /което ние не допускахме в резултат на което следваха грандиозни скандали по време на които обиждаше всичко живо както й дойде/.
5. Слет сватбата си остана като преди това - опитваща да ни командва, постоянно вдигаща скандали и това без умора.
6. Най-много ме изнервя, когато се опитва да дава нареждания за неща, които нямат нищо общо с нея /къде ще прекараме празниците, какви дрехи да носим аз и синът й за да изглеждаме добре, как да сготвя рибата за Никулден  #Crazy , това че постоянно настоява мъжът ми да й се изявява в ролята на шофьор на такси и т.н./ Но най- вече ме ядосва това, че категорично отказва да разбере, че ние сме самостоятелна семейна единица и вземаме решенията си сами и се налага мъжа ми постоянно да се кара с нея , за да й го обяснява.
7.Да. Има случаи в които осъзнавам, че не съм права, но повярвайте ми изобщо не изпитвам угризения на съвестта. Толкова нерви ми е създала вече тя , че изобщо не мога да се почувствам виновна.
Анализ: Сега се замислям, че ако не беше подкарала от самото начало със скандали сигурно и аз нямаше да й ходя напук. По принцип съм много кротък човек и нямам подобни отношения с никого. Интересно е да отбележа, че тя почти никога не се кара направо с мен, а все с мъжа ми, което ме изнервя още повече, защото му ги казва такива, че като го погледна след това и ми става жал за него.

  Само да питам , с какъв акъл си се омъжила за твоя човек,защото ако това,което си написала е искрено,поне аз нямаше да се задържа дори като гадже  на мъжа ти.

# 26
  • Мнения: 3 461
  Очаквам следващата тема на katiado   да е  че е родила  живо и здраво  бебче ,а ако има за свекървите теми,да не се мярка с коментари  като тези,които сме чели тук ,все с "любов" към свекървите.

Напротив, тогава ще има благодат за нови поводи, как свекървата се меси в отглеждането на бебето или пък изобщо не ходи да го вижда, подарява му златна гривна или пък пластмасова от магазин за един лев.....сагата ще е без край, докато (ако) авторката в един момент не се усети, че е пропиляла най-ценните си мигове в злоба и освен да тормози себе си и да разнася семейството на мъжа си по форуми, друго не е постигнала. А, сори, може би перверзното удоволствие, че не е сама на тоя хал.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
1.Нямам спомен как сме се запознали със свекърва ми..Все пак незабравим спомен ми е как съм се запознала с мъжа ми.
2.Преди да се оженим нямахме почти никакви отношения.
3.Не знам как е реагирала,като е разбрала за сватбата,но дойдоха и тримата/със свекъра и мъжа ми/ и ми беше приятно.
4.Всичко за сватбата си го подготвихме ние с мъжа ми.Веднъж излизахме по магазините и ми купи хубаво бельо и други нещица и после ходихме и да хапнем.Дотук добре.
5.Опознахме се след сватбата,като поживяхме заедно.Тя себе си не може да търпи,та нас ли? Mr. Green
6.Към най-неприятните ни моменти не искам да се връщам.Забравила съм ги.Знам само,че съм имала подкрепата на МЪЖА ми и свекър ми.
7.Много съм търпелива.Не обичам да правя напук на никой.Винаги съм била толерантна към нея.

# 28
  • Мнения: 379
Пак ви призовавам - ако не сте снаха, която има желание да сподели - просто не пишете. Включете се в темите - "защо имам/нямам любовник?" , "много ли се овлажнявам по време на секс?", "клуб на развеждащата се съпруга" и т.н. Мен те простоне ме вълнуват. Ако вас не ви вълнуват темите за лошите свекърви - не четете!!!  Както се вижда явно има достатъчно млади жени освен мен, чиито семейства, а и нерви страдат от намесата в тях, просто защото са възпитани и търсят мирен начин за справяне със ситуацията. Не всички успяват, а и имат желание да се скарат със съкровището от първа среща, след което да я заточат вдън гори тилилейски и никога повече да не я видят и чуят. А и да ви кажа честно никой тук не знае коя съм аз, от къде съм и кое е семейството на мъжа ми. За сметка на това обаче на нормалните хора им олеква когато споделят - вместо с психоаналитик със посестрими /по-евтино е/. А ако споделянето е перверзно, то значи тук е пълно с извратени жени... А вие щом го четете явно също сте такива или пък сте поне воайорки. Ако не искате -  не четете и не пишете - това е лесно.
От всичкити ваши писания несвързани с темата става ясно, че може би не е задължително една жена да е свекърва, за да е злобна и да се заяжда без причина /и то с непознати/. Достатъчно е просто да е незадоволена...

# 29
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Сега малко offtopic, а в следващия си пост ще бъда конкретна по въпросите.

Първо - разхождаща се насам-натам, хобито ти е подхващаш кампании и да атакуваш непознати произволни потребители, защото не си съгласна с тяхната позиция, начин на изразяване, пунктуация и т.н или просто конкретно katiado не ти допада, понеже не е първа любов със свекърва си? Или трябва да иска разрешение какви теми да пуска? Много въпроси задавам, ама нещо недоразбрах...

Второ, ще се разпиша в тази тема, защото ме наведе на много размисли, за които не съм и предполагала, че ще ми дойдат някога до главата... За свекървите и това, че наистина са особен биологичен подвид. Накратко, безоблачните ми отношения със свекърва ми току що взеха неприятен обрат. Приемайки поканата ми да ни гостува за десетина дни и да си види внука, забрави, че правилата за отглеждането на детето се определят от родителите. Така, че сега ще отида да се преборя за правата да нахраня детето си както аз намирам за добре и да го обелка в чисти дрешки, което - според нея, не е нужно. и

После ще се върна да отговоря на въпросите на Катя. Може би връщането назад ще ми помогне да разбера какви важни знаци, които можеха да ми подскажат такъв развой, съм изпуснала. 

Общи условия

Активация на акаунт