Януари мина вече, малко остана да дойде МАЙското човече!

  • 13 058
  • 310
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 110
Ох, да се оплача и аз, че от година и половина сигурно вече имам един счупен зъб и не отивам да ми го оправят, щото имам панически ужас от зъболекари - повече ме е страх отколкото от раждането (сигурно щото не съм раждала де  Crazy). И знам че може много лошо да стане, ама пак си мисля дали да не го оставя за след като родя, щото и рентгенова снимка трябва да ми правят.
Ама ми е голям ужас - аз и на фризьор мразя да ходя, на козметик не бих стъпила, много мразя да ме пипат по главата, ама най зле е със зъболекаря  ooooh!

# 241
  • Мнения: 626
Оф и аз съм като теб със зъболекари, добре че не ме болят зъбите. Макар че на последък ми кървят венците , но ми казаха че било нормална при бременните.

# 242
  • Мнения: 172
Благодаря ви ,много сте отзивчиви. Въобще не ме е страх от зъболекар напротив, май от раждането повече ме е страх. Съжалявам, че не се погрижих досега за този проблем. Виждам, че обсъждате колички http://family-bg.com/prX_3014.htm Харесала съм си тази Ще се радвам да разбера какво мислите Simple Smile

# 243
  • Мнения: 7
Здравей inly_inly , видях че питаш за мен в контекста на покупките ми и се поласках! Тези, които съм качила в албума са от LaRedoute. Сестра ми пазарува оттам за племенничката, а и много майки в bgmama купуват оттам, вкл. Siska79 и са много доволни. Аз също съм страшно доволна от всичките ми покупки, тези дни чакам още една поръчка от там и ще покажа какво съм купила. За съжаление не разбирам нищо от френски и ако не е сестра ми не знам дали ще мога да поръчам сама, макар че си избирам сама в сайта и слагам в кошницата с избран размер и т.н. По принцип е направено лесно за използване и без да знаеш френски, но не знам самата поръчка и плащането с карта как става. Можеш да питаш Siska79 за подробности.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 395
Мами, вчера ходих до тази борсата или както там й казват в Хаджи Димитър, магазинчето не е много голямо и няма огромен избор, но наистина има адски сладки работи и не издържах и взехме 2 безръкавни бодита, едно гащеризонче с дълго ръкавче и една блузка с дълго ръкавче общо за 20тина лв, а наистина са хубави! После пък нали бяхме в Штъркел и май попрекалихме  Thinking с още 4 бодита, 2 шапки, 2 чифта чорапки и 2 чифта панталонки за 42-43лв. След като токующо видях едно боди доста по-малко сладко за 20лв в един магазин ми се струва че добре сме се справили   chef Ще ги снимам някой път, особено какви хубаво синьо и лилаво комплектчета си направихме  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 166
Виждам, че обсъждате колички http://family-bg.com/prX_3014.htm Харесала съм си тази Ще се радвам да разбера какво мислите Simple Smile


Аз също бях се спряла на тази която си харесала и бях готова да я купя,но видях тази  http://www.eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=240 и буквално се влюбих в нея.Вече е купена и чака да влезе в употреба Grinning

# 246
  • Мнения: 4
Мариа- Киара много сладурски нещица от Ла Редут. Как ти се вижда качеството на дрешките? Аз също мисля да ги ползвам като пуснат лятната колекиция напролет. Аз още не съм купила абсолютно нищо но смятам през април да се развихря защото съм решила какво искам точно - количка, легло, ваничка за къпане, дрешки, спално бельо.
Мариа- Киара  дали случайно си проверила в магазина на HOME STUDIO дали продават бебешките пелени и одеалца на Пиер Карден с меченцата и Мики Маус с ролерите? Оказа се ще във Варна вече не ги зареждат и много се разочаровах. Обаче във уеб сайта им все още ги има.http://homestudio.bg/articles.php?ArticleGroupID=10Добре дошли на новите мами във форума Hug
Фелина, Доволна съм от нещата, поръчани от LaRedoute. Хубави, ненатрапващи се цветове, дискретни щампи, 100% памук. Не стрърчат конци и шевове. Дори направих втора бебешка поръчка и сега ги чакам. И преди месец-два си бях поръчала от бременските им дънки и дънкени поли няколко. Още в нашите магазини не съм обикаляла. След месец, когато приключа с работата, това ще правя Simple Smile
Сега ми е зор обаче прословутата количка Loola, която тук струва 1750 лв, а в Англия е 500 лева по-малко. Комуникирам с няколко e-stores за поръчка освен на количката и на разни други неща като уолкър, стол за хранене, спални бебешки комплекти, да видим какво ще излезе! Ами, ще ме извиняват тук нашите магазини, но първо, че е ужасно скъпо, второ, че нещата са доста грознички.  Thinking Онзи ден влязох в един - ами то само разни турски комплекти, с ужасяващи цветове (дори имаха и мъниста бебешките дрешки #Crazy).
Не съм ходила още в Home studio. Но наистина освен от там, само от още един магазин съм си харесала разни нещица. Смятам другия месец направо да ида и да пазаря направо, но трябва и добри финанси да отделя. Ако искаш да проверя за комплектите с кънките...?  Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 14:12 от Maria-Chiara

# 247
  • Мнения: 445
Здравейте, МАЙчета! Отдавна не съм се включвала. При мен всичко е наред, като изключим контракцийките, но пък се черпя редовно с Магнерич.
В понеделник ще назначат колежка да ме замества и очаквам да си взема старата отпуска и после направо болнични. Кой е като мен, предчувствам че от мързел съвсем ще се затъркалям.
Синчето ме снима тези дни и след малко ще кача снимки в албумчето да видите прелестите ми  smile3532 Като се премерих видях, че съм с почти идеални размери, само че в инчове  Joy Joy Joy

# 248
  • Мнения: 32
Maria-Chiara
Хайде да споделиш какво ще излезе от комуникацията ти с онлайн магазините Simple Smile

# 249
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
.....- повече ме е страх отколкото от раждането (сигурно щото не съм раждала де  Crazy). ....

Когато ми вадиха зъб, Наско беше на 3 м. вече. Като седнах на стола при зъбаря единственото, за което си мислех е, че не искам да съм на него, а в родилна зала на гинекологичния стол.

Сутринта минах ЖК. Мога да се похваля с кръшна талия 99 см. и 59,4 кг. Ще правя почивка от 10 дена за желязото, после пак го почвам. 

# 250
  • Мнения: 116
Здравейте момичета, радвам се че всички сте добре, болните са оздравели, миналите през перипетии са се справили!   bouquet

Ние бяхме тази седмица на преглед, бебето е с две седмици напред. На миналия преглед, който беше преди 3 седмици беше с една седмица напред. По този повод пусках изследване за кръвна захар. Един от признаците за гестационен диабет бил бързият растеж на бебка. Слава богу, изследванията са наред. Расте си хайванчето просто... а с него и шкембака  Blush Трудно ми е да се обръщам вечер. Проблеми със съня нямам, но като почна да се обръщам и попредърпа тук-там та се събудя  Close И като си помисля, че все по-тежко ще става...

Повечето споделяте че пиете магнезий. И аз пия Манерот вече втори месец. Имах контракции в началото на декември, после не сме ги видели на прегледи нито пък ги усещам. Сега го пия май профилактично. Знаете ли да ли може да се пие нон-стоп, трябва ли да се правят почивки? То си е минерал ,ама... Забравих ад питам Доки на прегледа, а той ще отсъства няколко седмици...

# 251
  • София
  • Мнения: 1 395
Можеш да го пиеш постоянно. Аз от началото на месеца съм на 6 дневно и още реакцията на лекаря е "добре". Само ако вземаш желязо (аз поне вземам..) трябва да има поне 3 часов промецдутък м/ду 2те, тъй като пречи на усвояването на желязото.

# 252
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
Повечето споделяте че пиете магнезий. И аз пия Манерот вече втори месец. Имах контракции в началото на декември, после не сме ги видели на прегледи нито пък ги усещам. Сега го пия май профилактично. Знаете ли да ли може да се пие нон-стоп, трябва ли да се правят почивки? То си е минерал ,ама... Забравих ад питам Доки на прегледа, а той ще отсъства няколко седмици...
Алерина, моят лекар ми обясни, че магнезият не се натрупва опасно в организма - излишното количество бъбреците го филтрират и се изхвърля с урината.

# 253
  • Мнения: 4
Мерси Ании:)

# 254
  • Мнения: 488
Бейлис в шоко колко време пи тотемата-ампулите, за да правиш почивка?
Аз изпих една опаковка и не съм пила от няколко дни, но мисля че трябва да продължа.
 ooooh! Много съм несериозна.

Общи условия

Активация на акаунт