С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 480
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 2 196
Усещам как след чантата Фурла се заражда ново легендарно попълнение за гардероба на ССФ  Whistling
Записала съм те за номинациите, да знаеш. Laughing

Ще чета, къде ще ходя. В една друга тема четох, че Милото не трябва да се дразни излишно, за да не стовари справедливия си гняв под формата на бой върху неподчиняващата се съпруга.
 Какво щях да правя без форумските съвети, не знам.

# 1 201
  • Мнения: 2 829
Бианка,, и твоята не е лесна.


# 1 202
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 086
Еее, начи, съвсем  на спамо-чат го обърнахте.

Аз по темата - к'во е туй Криция? Марка токчета ли? Sunglasses

# 1 203
  • Мнения: 274
А Бруно Мали и Полини знаете ли защо са по 300 еврича? Ами щото са трима бе- да има и за тримата по 100.

# 1 204
  • Мнения: 118
Темата май вече трябва де има друго име

# 1 205
  • Мнения: 219
N_A_N™  и аз това питам, май някой ще трябва да разяснява какви са тия марки, за нас с ниските заплати:mrgreen:

# 1 206
  • Мнения: 19 310
клони към ключ май

# 1 207
  • Мнения: 3 421
aaa, преди да заключите темата да се похваля  Mr. Green "милотУ" каза, че спира цигарите. не е пушил от днес сутринта. ако си удържи обещанието ще сме напред с едно 150лв ( заема ни демек ). пък дано си удържи на обещанието Simple Smile
не съм писала, че понеже работи в съседен град и пътува с колата, имаме голям разход за гориво. от два месеца обаче кара 3ма познати сутрин и вечер срещу сума, която е поне 2 пъти по- малка от това, което биха давали за автобус или маршрутка, така че разхода ни за гориво падна значително. идейка, ако на някой му върши работа Simple Smile
правилото за 5те лева е много добро, аз си го спазвам, ама защото съм си стисната поначало Laughing

# 1 208
  • Мнения: 1 064
Не ми се ще да свършва темата. Още може по нея... Но бедните нали сме и свити, та отстъпихме пред манифестацията на токчета, марки и други познания...

# 1 209
  • Мнения: 677
" .....Внимавайте с тоалетната

Най-големият източник на течове в дома ни е тоалетната. Някой проучвания показват, че 20 процента от домашните тоалетни текат. Най-лесният начин да се провери за такъв теч е да се сипят няколко капки тъмно оцветена течност (например боя за яйца) в тоалетното казанче. Ако водата в тоалетната чиния се оцвети 15 мин. по-късно, при условие, че по време на теста тоалетната на се ползва, то тогава има теч. Магазините за водопроводни инсталации и домакински уреди продават комплекти за подмяна. Комплектът ще се изплати след няколко месеца от намалените сметки за питейна и отпадъчна вода. Потърсете комплект с ясни указания.

Повечето тоалетни течове са причинени от неизправност на клапана. Той се намира в резервоара за вода и обикновено е направен от гума. Подмяната на повредения клапан отнема само 5 мин.

Обикновено тоалетните инсталирани преди 1980 г. използват 15 – 20 л. вода за промиване. ....."

Още практични съвети http://www.vik-pleven.com/advice.php

 

# 1 210
  • Мнения: 5 178
298, сори ама и под 7-8 кубика на месец не можем падна.. Водата ми е най-малкото перо .. особено след като ваната изчезна Simple Smile

# 1 211
  • Мнения: 19 310
Ето един съвет от вестник-зимата може да си изключите хладилника или фризера и да ползвате тераса за изстудяване.
Както и един съвет от чужбинската тема за митовете-ходене до тоалетна по двама човека един след друг и тогава се пуска водата. Пести се едно пускане Mr. Green

# 1 212
  • Мнения: 2 829
то ,освен да започнеме да се къпеме като едно време--в едно корито с една вода цялото семейство Mr. Green 1 път месечно
топла вода колко се пести така.....

# 1 213
  • София
  • Мнения: 619
Както и един съвет от чужбинската тема за митовете-ходене до тоалетна по двама човека един след друг и тогава се пуска водата. Пести се едно пускане Mr. Green
rotfImbo Това сме го правили,ама след малка нужда и то по настояване на мъжо  Sick.Незнам защо решава винаги,че когато стане така ще го огрее  ooooh! Може би защото сме заедно в WC-то ли незнам....
Иначе темата наистина стана много дълга,измества се доста...та.....ако на някой му е хрумнало нова,относно марки,кинти и бля бля подобни да пусне една пък ще се прехвърлят желаещите да коментират!
Ще я предложа за заключване скъпи съфорумки и съфорумци  smile3525 благодаря за динамичното участието на всички.....

# 1 214
  • Мнения: 274
Заключете тази и пуснете "С каква сума живее домакинството ви месечно 2"  Hug

Общи условия

Активация на акаунт