С каква сума живее домакинството ви месечно?

  • 65 711
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 006
стана интересно.....
лошото е, че не мога да измисля откъде да придобия и други доходи, има варианти, ама са осъществими само ако моето денонощие е поне 30 часа и аз спя не повече от 4 Sick Sick

# 736
  • Мнения: 274
...
Никол, кво толкова сложно да изхарчиш 4 бонбона за месец?! На мен само цигарите, бирите и еврофутбола на месец са ми около 4-5 стотака. Преди 6-7  години, изкарвах горе долу толкова. Ами по-трудно ми беше да ги изхарча, от колкото сега. Всеки ден се чудиш от кво да се лишиш. Не е лесно.


Е, явно в еврофутбола е причината Laughing аз го говоря от опит, не на теория Rolling Eyes

И аз говоря от опит. И съм далече от мисълта, че сегашният ми доход е тавана. Живи и здрави сме.  Peace

# 737
  • Мнения: 1 335
Разликата между това да си обут с обувки от 50 и от 500 лева е 450лв. Ама и в двата случая не си бос Wink Тъй че да не сравняваме ябълки с круши, викам аз.

С тези от 50 лв, определено си бос и мокър. Между 80 и 200 струва хубава обувка, поне за мен.

Добре, всички говорите за норми, имате ли източник, имате ли примерно меню в което има дневния прием витамини и всички останали необходими неща. Някой ако има нещо предвид да го постне. Преди беше споменато че 2-3 плода на ден максимум, а къде отидоха препоръките на СЗО в която се казва 5 пъти на ден плод, мин 400 гр, и пак толкова зеленчуци.


# 738
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099

С тези от 50 лв, определено си бос и мокър.


Я, я да разнищим и обувките. После предлагам дамските превръзки Laughing
Моите обувки винаги са стрували под 50 лв /с изключение на някои маратонки/. Слава Богу, обута и суха съм.

# 739
  • Мнения: 8 242

С тези от 50 лв, определено си бос и мокър.


Я, я да разнищим и обувките. После предлагам дамските превръзки Laughing
Моите обувки винаги са стрували под 50 лв /с изключение на някои маратонки/. Слава Богу, обута и суха съм.


Пазварувам по намаления от чужбинско Simple Smile И никак не струват 50 лв обувките.. 2 чифта за 50 лв да  Peace
Последно мъж ми го обзаведох с 3 чифта оригинални маратонки за 100 лв общо.. Сурка ги постоянно.. еми не са мръднали..

# 740
  • Мнения: 7 009
Обувки си купувам веднъж на две години, сигурно. Летни и зимни. И чифт маратонки. Обувките и моите са от намаления обикновено.
Дрехи...рядко купувам. Въобще не се сещам за тях.  Rolling Eyes Не вярвам да давам повече от 120-150 лв годишно.
Козметика не купувам почти никога. Сигурно общият ми разход за козметика е 30 лв годишно Rolling Eyes
Не пушим, не пием, не играем еврофутбол.
Виждате ли, че нямам къде да хвърля 4 бона  Joy

# 741
  • Мнения: 293
Разликата между това да си обут с обувки от 50 и от 500 лева е 450лв. Ама и в двата случая не си бос Wink Тъй че да не сравняваме ябълки с круши, викам аз.

С тези от 50 лв, определено си бос и мокър. Между 80 и 200 струва хубава обувка, поне за мен.

Добре, всички говорите за норми, имате ли източник, имате ли примерно меню в което има дневния прием витамини и всички останали необходими неща. Някой ако има нещо предвид да го постне. Преди беше споменато че 2-3 плода на ден максимум, а къде отидоха препоръките на СЗО в която се казва 5 пъти на ден плод, мин 400 гр, и пак толкова зеленчуци.




Това определено е култово! Joy

# 742
  • София
  • Мнения: 4 100
Разликата между това да си обут с обувки от 50 и от 500 лева е 450лв. Ама и в двата случая не си бос Wink Тъй че да не сравняваме ябълки с круши, викам аз.

така викаш, защото не си чела теорията на Капитан Ваймс за ботушите от 50 долара Simple Smile


 Joy Joy Само дето се прави,че не е чувал за разпродажби.

Това си е добър съвет за пестене. Да се пазарува от разпродажби. Само дето у нас не са точно като в УК, примерно. Преди 10 дни се върнах, та още ми се привиждат надписи: SALE

# 743
  • Мнения: 274
Последно мъж ми го обзаведох с 3 чифта оригинални маратонки за 100 лв общо.. Сурка ги постоянно.. еми не са мръднали..

Бахти оригиналните маратонки....За да струват по 15 еврича парчето, най-вероятно са модел от на баба ми сватбата.

# 744
  • Мнения: 8 242
Последно мъж ми го обзаведох с 3 чифта оригинални маратонки за 100 лв общо.. Сурка ги постоянно.. еми не са мръднали..

Бахти оригиналните маратонки....За да струват по 15 еврича парчето, най-вероятно са модел от на баба ми сватбата.

Е не съм снобарка да нося таз годишни..
От миналата или от преди 2 години са ми чудесни Simple Smile
Не си ходя с етикетите по улицата.. Важното е да са ми удобни..

# 745
  • Мнения: 274
Първо, сноб по маратонки едва ли ще видиш на улицата.
Второ, не се заяждам, просто "маркови" както ги наричаш, спортни обувки за 15 евро няма от къде да си купиш, освен ако не са менте.

# 746
  • Мнения: 1 064
Последно мъж ми го обзаведох с 3 чифта оригинални маратонки за 100 лв общо.. Сурка ги постоянно.. еми не са мръднали..

Бахти оригиналните маратонки....За да струват по 15 еврича парчето, най-вероятно са модел от на баба ми сватбата.

Има един цял свят, в който този въпрос много слабо ни вълнува. Даже ХИЧ!!! /имам предвид бабата/

Навремето баща ми пътуваше по света и ми носеше модни дрехи 1-2 години преди линията да дойде до моя кръг - за социализЪма говоря. Тогава се чувствах зле, защото в очите на приятелите си бяха демоде. Оттогава не робувам на марки и мода и открих, че не съм единствената на света.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 23:41 от B l a n k a

# 747
  • Мнения: 19 378
Мъжът ми беше гледал миналата година едни модели на Пума в Китай за по 20евро. Същите по това време в Германия струваха 100е. Само че нищо не беше купил, защото нямало номера като за неговите крачища Grinning

Аз имам едни ботуши от разпродажба за 20евро и вече трета зима ги нося. Миналата година си купих едни за 100лв в България и за нищо не стават. 500лв пък посмъртно няма да дам за обувки, ако ще да са златни.

# 748
  • Мнения: 1 335

Второ, не се заяждам, просто "маркови" както ги наричаш, спортни обувки за 15 евро няма от къде да си купиш, освен ако не са менте.

Никога не съм виждала маркови обувки за 15 евро. Зимни, здрави непромокаеми обувки също не могат да се купят за 50 лв. Или аз не мога да си купя. Те детските струват толкова, какво остава за възрастен.

# 749
  • Мнения: 8 242
Голяма драма се получи.
Това, че не знаеш, че нещо го има.. не означава, че го няма.. а че не си го намерил.. или не знаеш къде да го търсиш  Wink

Ето ти един пример

Снимката е линк Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт