Ситни пъпчици по гръбчето?

  • 1 758
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
Имахме ситно обривче по гръбчето, при нас беше от претопляне, но дали при вас е така може само да гадаем. Аз лично при кожни проблеми си я водя направо на дерматолог, педиатрите не винаги помагат в това.

# 16
  • Мнения: 58
Най-вероятно е от претопляне. Махни пудрата и олиото. Оставяй кожата да диша и обличай по-леко.
PeaceНо за по-сигурно нека и лекарката ви да го види и да каже,защото ние само предполагаме.

# 17
  • Мнения: 1 629
Не се е изривал, подсичал и т.н., като бебе, затова в тая територия не съм компетентна, но все пак какво е точно може да каже само лекар. Ние тук даваме само виртуални (и често безпочвени) предположения. Peace
smile3521

плюс слагах малко калиев перманганат в коритото и така го къпех. Нашите пъпчици бяха по лицето. Много бързо му минаха след това. Слагаш от тези на малки финни кристалчета по5-6 (те са много малки) в коритото. Или може и промивка да му правиш, но с малко, че това гори Naughty

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От претопляне е. Не мажи с нищо. Можеш само да и направиш баня с лайка. Моята дъщеря като беше бебе много често се изриваше от топлото лятото. Бях я водила на лекар и той ми препоръча баня с лайка и ме предупреди да не мажа нито с олио, нито с кремове.

# 19
  • Мнения: 19
и на нас ни се появиха такива пъпчици и се чудех какви са.

не мога да кажа че я навличам много едно боди и гащиризонче отгоре и това е.
но ще изчакам още няколко дена ако се влошат отивам на лекар

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Най-вероятно е от претопляне. Махни пудрата и олиото. Оставяй кожата да диша и обличай по-леко.
Peace

# 21
  • Мнения: 494
Според мене е от претопляне. Ако е от претопляне трябва да има такива пъпчици и по братлето, но коремчето трябва да е чисто. Все пак е добре да я заведеш на лекар, за всеки случай, а и да си спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт