Болки в китката от носене на бебе

  • 6 109
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Болки в китките, болки в кръста, болки в гърба, болки в раменете и ръцете, болки в краката - откакто моята Ева се роди съм минала през всичко това, но не ми е хрумвало да се лекувам. Просто изчаквам около седмица и си минават Confused Напоследък почнах да се мажа с тези обезболяващи гелове, но не забелязах поразяващ ефект

# 16
  • Мнения: 2 596
Не се тревожи. Това, което описваш, ми е твърде познато. И аз бях така. Чак ме пратиха за снимка на китката, но нямаше нищо страшно. Вечер я обездвижвах с ластичен бинт като преди това се мажех много добре с Волтарен.

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Mamma Mia дано по-бързо ти се оправи ръката

# 18
  • Мнения: 2 839
Да не е тендовагинит? АЗ имах и на двете ръце. Започна още докато бях бременна и продължи като родих, докато не ми биха инжекции. Болката е основно в ставата над палеца и върви надову към самия палец и нагоре от ставата към лакътя. Това ли е? Най-болезно е при отваряне на палеца и осукването му?

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
При всички положения отиди на лекар.
На мен пък ми казаха: износване на хрущяла на ставите на ръцете.
Предписаха ми да гълтам два пъти в годината по два месеца Флексодон - хранителна добавка.

# 20
И аз бях така. Даже от горната страна на китката, по средата, ми излезе едно топче, което е много болезнено. Навремето сестра ми имаше такова и знам, че е от натоварване, та затова не съм ходила никъде. Сега го гледам, че е понамаляло и болката също. С нищо не съм третирала китката. Чакам да ми мине "като на куче". Ама ти направи нещо, недей да чакаш! Успех newsm10

# 21
  • Мнения: 229
И аз имам точно такава болка в китката някъде от около 6 месеца /от както бебето започна да натежава / .
Много е неприятно  Cry - като си мърдам палеца, в определени моменти нещо  прищраква вътре и е ужасно гадно чувството. 
Продължава да ме боли и незнам дали въобще ще ми мине, а няма как да не вдигам вече порасналото и натежало още повече бебе. Cry

# 22
  • Мнения: 127
Вземи си ластична превръзка за китката. Може и ластичен бинт.

Общи условия

Активация на акаунт