възможно ли е това?

  • 1 449
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
И по-лоши неща са ми се случвали!

Съжалявам да го прочета и си стискам палци на мен да не ми се случват!

Ама аз го казах в хубавия смисъл! Просто и двете ми деца бяха като живи фъртуни в корема ми. Мяткаха се като риби на сухо, имах чувството понякога, че ще се покаже я крак, я ръка през гърлото ми. Или от друго отверстие.
А после пък, като се родиха, бяха  най-кротките и спящи бебета на света!

# 16
  • Мнения: 248
Ама аз го казах в хубавия смисъл! Просто и двете ми деца бяха като живи фъртуни в корема ми. Мяткаха се като риби на сухо, имах чувството понякога, че ще се покаже я крак, я ръка през гърлото ми. Или от друго отверстие.
А после пък, като се родиха, бяха  най-кротките и спящи бебета на света!

Сори, възприех го по друг начин и се опитах да отвърна позитивно на нещо сторило ми се не толкова позитивно.
Е, ти с това ме провокира и ще призная това, което спестих в първия си пост. Понякога си мисля, че детето е с ментални проблеми от неродено  Embarassed
Често имам чувството, че си блъска главата в "стената" и не спира, и не спира.
А последното ти изречение ми вдъхва кураж. Аз вече си имам един неспирник и все се надявам девойката да е кротичка, организирана и последователна като майка си bowuu

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Мммдааа,  Thinking Позната история. От въртене в корема ми дъщеря ми си беше вързала пъпната връв на възел. Което се случва супер рядко. Ама се случи. И няма да описвам в момента каква дивотия е. А казват, че момиченцата били кротки и спокойни. Айде бе. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 9 973
спокойно,радвай се,че като родиш корема ще ти липсва много

# 19
  • Мнения: 1 629
Ох милата Grinning Моето бебе се въртеше като шашаво в корема. Толкова ме разпъваше, че ме е боляло. Изобщо не го мисли това.  Mr. Green На бебенцето му е тясно сега и се опитва да се намести, нормално е спокойно Peace

# 20
  • Мнения: 194
Нормално е не се притеснявай PeaceИ аз бях така-както си стоя спокойно и видимо корема ми се местеше наляво-надясно CrazyТо не бяха ритници,то не бе местене ooooh!Даже си спомням една приятелка идва на гости/аз бременна в 9мес./,и както си говорим,корема ми се премести надясно.И тя милата ей така Shocked И ми вика:Малеееееее бързо да звъним на мъжа ти,нещо не е наред,виж бебчо как се върти hahahaТа предпочитах така,отколкото да не го усещам изобщо PeaceПожелавам ти леко раждане Hug

# 21
  • Мнения: 826
Това е много сладко.  Grinning
 Не се притеснявай, а се радвай (макар че сигурно те буди нощем  Wink). Моята в корема е доста спокойна и понякога цяло денонощие не я усещам и се притеснявам. После като ми прасне една от вътре, направо ми олеква и се усмихвам. Ще имаш едно здраво и енергично бебче.  Peace newsm32 newsm26

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не се тревожи. Леко раждане ти желая и аз.

# 23
  • Мнения: 1 554
спомени,спомени,размечтах се Blush

# 24
  • Мнения: 260
Не се тревожи. Леко раждане ти желая и аз.

и моята кукла много риташе вътре в корема-даже понякога слагах върху карема си дистанционното на Тв и то подскачаше и падаше на земята Joy

# 25
  • Мнения: 494
Това е нормално, не се притеснявай

Общи условия

Активация на акаунт