МОЛЯ ви , споделете какви симптоми или усещания???

  • 5 949
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 646
Никакви симптоми нямах вечерта преди раждането.Може би защото термина ми беше чак след 10 дена и незнайно защо все си мислех,че че пренося.Не се вслушвах в тялото си,не очаквах да започне раждане.ПРез деня ходих много пеша,беше адски горещо,краката ми бяха отекли.Вечерта мъжът ми направи домашен чипс и ядох много от него.Легнах си и по някое време станах до тоалетна.Върнах се в леглото и обръщайки се настрани усетих как се подмокрям.Скочих,събудих мъжа ми и след половин час вече бях в родилното.Оказа се,че напразно съм бързала-нямах нито контракции,нито разкритие,само едни изтекли води.Беше 4ч.сутринта,чак към 7 дойде лекар да ме прегледа,включи ми система,но така й не направих разкритие.Всичко завърши със секцио по спешност,защото от системата им вдигнах високо кръвно и стана опасно.От цялата работа ми останаха зверските болки от системата,която се оказа напълно ненужна.
Второто беше планово секцио,там няма нищо интересно за разказване.

# 76
  • Мнения: 386
Мойте кг от вчера са по-малко, от вчера към 7 вечерта имам р-во Embarassed Embarassed Embarassed, ходя до WC през 2-3 часа, ама болките не зачестяват- даже вчера се разредиха към вечертта .......... newsm78

И моите болки ту се появяваха, ту изчезваха или намаляваха, но в крайна сметка след 48 часа чудене "Да тръгваме ли към болницата или не" се оказа че ще раждам наистина. Много, много успех ти пожелавам и да знаеш, че е вярно, че положителната нагласа помага мнооого! И да минеш после да се похвалиш със здраво, красиво и послушно бебче!
 

# 77
  • Мнения: 4 070
Мойте кг от вчера са по-малко, от вчера към 7 вечерта имам р-во Embarassed Embarassed Embarassed, ходя до WC през 2-3 часа, ама болките не зачестяват- даже вчера се разредиха към вечертта .......... newsm78

И моите болки ту се появяваха, ту изчезваха или намаляваха, но в крайна сметка след 48 часа чудене "Да тръгваме ли към болницата или не" се оказа че ще раждам наистина. Много, много успех ти пожелавам и да знаеш, че е вярно, че положителната нагласа помага мнооого! И да минеш после да се похвалиш със здраво, красиво и послушно бебче!
 


Мерси за пожеланията   bouquet Като ти гледам линийката ти е доста пресен спомена Simple Smile И на вас много успех  bouquet

# 78
  • Мнения: 4 070
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо(не по-голямо от нокът) ,след това обаче нищоооооооооооодр. не последва. Възможно ли е това да не е тапата, а нещо др. Embarassed Embarassed Embarassed. А ако е тя защо повече няма др.симптоми или части от тапата или води, днес даже болките ми по намаляха.

# 79
  • Мнения: 7 723
Ще раждаш. Стягай багажа. Леко раждане ти желая   bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 932
  Нищо не ме болеше, само ми беше тежко и корема огромен. И аз се чудех , дали ще усетя когато настъпи момента на раждането, само четях , не знаех какво да очаквам.
Беше много горещо юни месец - 2007 година и си спомням как на 25 юни си бяхме уговорили среща с една също бъдеща мама от форума и аз й разправях как ми текът води по-малко , от една седмица, ама нищо не ме боли , пък и до термин има време- термина ми беше чак на 11 юли.
И двете се чудехме, да си вземам ли багажа и да ходя или не. Гинеколожката ми беше казала , че имам много околоплодни води и е нормално да имам изтичане в последния месец, да не се шашкам.
И само няколко часа, след като се разделихме с приятелката ми , водите ми изтекоха, отидохме в болницата с мъжа ми и малко след това започнаха и болките и 2.45 часа през нощта се появи дъщеря ми  Heart Eyes.
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо(не по-голямо от нокът) ,след това обаче нищоооооооооооодр. не последва. Възможно ли е това да не е тапата, а нещо др. Embarassed Embarassed Embarassed. А ако е тя защо повече няма др.симптоми или части от тапата или води, днес даже болките ми по намаляха.


Да момента наближава, няма да е много далече - въпрос на часове или дни - при всяка жена е индувидуално. Едно е сигурно , ще усетиш когато момента настъпи.
Успех, бързо и леко раждане и от мен.  И живо и здраво бебче да гушкаш скоро  bouquet   bouquet

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 14:51 от nellyani

# 81
  • Мнения: 666
Аз нямах абсолютно никакви предходни симптоми  Thinking Вечерта в която родих до последно мислех че съм преяла с пържена храна newsm78  усешах само леки болки(но през еднакъв ентервал от време),дори бях на косъм да заспя и тогава ми изтекоха водите.След това за около 4 часа бях родила....в общи линии нищо работа Blush Спокойно,няма как да не осетиш че бебо иска да излиза Simple Smile

# 82
  • Мнения: 98
Освен, че ми се смъкна коремът, никакви други симптоми не съм имала.
А коремът видимо ли се "смъква"?Аз си мисля,че моя по принцип си изглежда някакси по-надолу.Ще разбера ли ако има промяна?

# 83
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Освен, че ми се смъкна коремът, никакви други симптоми не съм имала.
А коремът видимо ли се "смъква"?Аз си мисля,че моя по принцип си изглежда някакси по-надолу.Ще разбера ли ако има промяна?

Може и да не е много видимо!

# 84
  • Мнения: 1 053
Искам и аз да попитам......,остават ми 12 дена до термин и от в4ера имам странни болки между краката(вьтрешната 4аст на караката високо,близо до влагалището),предполагам е от разширяването на таза.Имала ли е някоя от вас подобно усещане?

# 85
  • Мнения: 27
Ние бяхме на гости в друг град и на вечеря почнаха мъжа ми с разни наздравици, а аз все си мислех:" Що пие толкова тоя човек, а ако стане нещо през ноща...?" И то стана. Макар и месец по рано, в 4 сутринта ми изтекоха водите. Събуждам го, а той смърди на алкохол, та не се трае, но като му казах какво става и видях "ДЕ юре и Де факто" как се изтрезнява за 0,3 секунди  Grinning . Такава паника го обхвана, че не спрях да се смея до София....
С две думи момичета, тялото ви подсказва съзнателно или не какво ще се случи.

# 86
  • Мнения: 4 668
Никакви симптоми нямах , нито пък усещания  Simple Smile Чувствах се много добре , като се има предвид , че изкарах тежки първи месеци .
Контракциите ми започнаха към 21 ч. в 1 ч. след полунощ имах бебе .

# 87
  • Мнения: 2 015
Никакви признаци за предстоящо раждане Naughty
А ти се стягай, че май ще раждаш Mr. Green!

# 88
  • Мнения: 386
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо(не по-голямо от нокът) ,след това обаче нищоооооооооооодр. не последва. Възможно ли е това да не е тапата, а нещо др. Embarassed Embarassed Embarassed. А ако е тя защо повече няма др.симптоми или части от тапата или води, днес даже болките ми по намаляха.


Няма какво друго да е освен тапата! Ако не си си приготвила багажа-действай! И още веднъж успех!

# 89
  • Мнения: 98
Искам и аз да попитам......,остават ми 12 дена до термин и от в4ера имам странни болки между краката(вьтрешната 4аст на караката високо,близо до влагалището),предполагам е от разширяването на таза.Имала ли е някоя от вас подобно усещане?
Аз имам такива болки от 7ми месец. Не намерих никаква информация за това в Интернет,но реших,че и при мен е от разширяването на таза и въобще промяна в костната ми структура.

Общи условия

Активация на акаунт