Кой обича приказки?

  • 52 626
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Не съм ходила в детския отдел на библиотеката, не сме слушали приказки, но ще попълня пропуска. Бих се явила на "прослушване" за приказкочетец.  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 491
Щом има детски отдел, има и детска библиотекарка, предполагам. Не е ли нейна работа да чете приказки и не й ли влиза в задълженията?  newsm78
Което не изключва доброволческия ентусиазъм, разбира се.


# 17
  • София
  • Мнения: 3 409
Обожавам приказки.
Разчитай на мен, с голямо удоволствие.

# 18
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Много съм добра (макар и нескромно),но съм в момента далече,далече.Инъче щях да се включа с голямо желание!
Успех на начинанието Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 545
Пишете ме и мен в списъка с доброволците. Обичам приказки много обичам приказки !

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Щом има детски отдел, има и детска библиотекарка, предполагам. Не е ли нейна работа да чете приказки и не й ли влиза в задълженията?  newsm78
Което не изключва доброволческия ентусиазъм, разбира се.
Не, няма как да стане. Библиотекарката е една, а точно в събота сутрин идват най-много големи деца и ученици да взимат и връщат книги.

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пиши ме в резервите  Grinning В четенето ме бива

# 22
  • Мнения: 3 491
Щом има детски отдел, има и детска библиотекарка, предполагам. Не е ли нейна работа да чете приказки и не й ли влиза в задълженията?  newsm78
Което не изключва доброволческия ентусиазъм, разбира се.
Не, няма как да стане. Библиотекарката е една, а точно в събота сутрин идват най-много големи деца и ученици да взимат и връщат книги.
В такъв случай какво пречи точно по това време някоя колежка от другите отдели, или шефът, да я замества, и да дава книги на децата? За час-два става дума, нали?
Аз не съм и очаквала да е повече от една.  Simple Smile
Успех в начинанието! Симпатично е.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз се записвам да дойда като... слушател. Обожавам да ми четат приказки  Joy
Василиса, успех в благородното начинание   bouquet

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
възможно ли е да запишете това което четете ?

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
възможно ли е да запишете това което четете ?
А, сакън.  Laughing Ще ми изпъдиш желаещите. Аз например не бих искала да ме записват.  Laughing
Блажке, съмнявам се, че имат свободни хора (те едва намират за работа, камо ли за приказки). А директор сега на библиотеката е Мишо Белчев. Той заеква.

# 26
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
С удоволствие ще се включа! Винаги съм искала някъде да чета....е, стига да бъда одобрена, разбира се.
Обичам да чета, казват и доста увлекателно съм го правела... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 491
възможно ли е да запишете това което четете ?
А, сакън.  Laughing Ще ми изпъдиш желаещите. Аз например не бих искала да ме записват.  Laughing
Блажке, съмнявам се, че имат свободни хора (те едва намират за работа, камо ли за приказки). А директор сега на библиотеката е Мишо Белчев. Той заеква.

Ти си знаеш. Simple Smile Но като съм виждала как няколко детски програми седмично оцеляват в продължение на месеци без нито една детска библиотекарка и с ротационните групови усилия на всички, които и без това си имат редовите задължения, без да им се плаща нещо в плюс, ми е трудно да си затворя устата.  Laughing Прости ме в случая - настъпа ме по слабо място.  Stop
Имах предвид, Мишо Белчев да дава книги на децата, не да чете, знам, че заеква. (А колко чудно би било да им пее!)
За записването - и аз съм "сакън".  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 309
За тази събота ще има ли кой да чете?

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еййй срамежливи мами .....

Общи условия

Активация на акаунт