"МАРТенското коремче натежава, бебчо да излиза вече наближава!"

  • 14 017
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Много сте мили всички  Hug Hug Hug
 Благодаря за хубавите пожелания, дано само да се изпълнят, че както е тръгнал да ми се смъква корема, май няма да дочакам март. Mr. Green
Ние със секса вече категорично спряхме, защото след последния път така ми падна кръвното, краката ми бяха като палачинки, стана ми лошо и едва стигнах до банята. Е, всичко се размина, наплисках си лицето малко със студена вода, а после от умората спах като къпана  Blush Crazy Blush, но вече съм казала НЕ....... е може довечера последно един за ЧРД, ама ще внимавам много ... Blush

# 16
  • Мнения: 5
Ей , че хубава тема дано да е изпълнена само с положителни неща.А и тези сладурски бебоц.  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 17
 Аз съм "за" срещата пред Гранд ! Така май няма шанс някой да се обърка....
Точно днес се похвалих,че вече се спрях на модел на количка и смятам да я взема или тази вечер или утре,за да не се разубедя пак! Мислите ли,че е рано да се взема количката?

# 18
  • София
  • Мнения: 5 759
Хайде да стана за смях пак  Blush Става дума за едно суеверие - дали сте го чували - че креватчето на бебето не трябва да стои празно, като е сглобено  Crazy Понеже днес стигнахме до това, майка ми ме "предупреди", че не било хубаво да стои така, да сложа някаква играчка  Crazy  newsm78 Нямам спомени с баткото да сме правили така, но тя твърди, че имало едно мече в леглото  hahaha ooooh! Не вярвам в такива неща, едва ли ще наверди нещо и да го направя, но исках да питам чувалили ли сте вие нещо подобно Grinning

# 19
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!  Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Поли!
Стискайте още малко,че бебевалежа ще почва  Heart Eyes !
Аз,ще чакам да мине първия цикъл и отиваме на преглед!  Praynig дано всичко е наред!
Лек ден   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 267
Danielkka  Hug
Слънце благодаря ти,значи няма да идвам специално за него,но ако се разхождаме ще отида да го видя,повече сгъваеми кошарки ме интересуват,гледах в премамаман беха само 2 модела и не ми харесаха
За секса и ние нямаме проблеми,верно че вече е малко на рядко,но аз нямам желание нещо,само бебета са ми в главата  Joy,но се надявам после всичко да си дойде на мястото

# 21
  • Мнения: 1
Добре значи, правим така:

Среща пред търговки център Гранд в 12.00 часа в събота.
За сега сме се събрали: Аз, Тай, Ред гърл, Дъ лайт, Роня77, Катерина78 и Елиша.
Ако някоя мама желае давам телефонен номер или пък ми изпратете ваш на лични.


Аз ще съм облечена със черен панталон и сива блуза на райета, с бяло яке (разкопчано)  Laughing . Ще ви чакам точно пред входа.

Елиша аз не мисля, че е рано за количка, поне на мен ще ми е по спокойно като знам, че всичко съм си купила. Невиждам разлика в това дали ще е вземеш сега или след месец, щом си си харесала.

# 22
  • Мнения: 645
Що се отнася за суеверия и аз съм за смях Embarassed. Чувала съм го това за креватчето както и за много други и в общи линии си спазвам всичко. Сега за това бебе не съм купила нищо ( не 4е ще купувам де, предвид написаното в предишната тема Tired) но даже не съм извадила нещата от баткото дори да ги разгледам. Само гледам красотите в нета и си ме4тая  Embarassed

# 23
  • Мнения: 107
О.к. там съм в събота! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 759
Даниелка, дано всичко е наред! Стискаме палци!  Praynig Peace Hug
 Шу, и аз още не съм вадила нещата от баткото  Crazy Чаках да сглобим креватчето, че да има къде да ги редя, като ги изпера и изгладя. Ама като гледам хич няма да ми стигнат шкафчетата на самото легло  ooooh! , а в стаята вече няма почти никакво място за още един скрин  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 659
 Да се отчета е аз в новата тема - много ни е хубава  Слънце  Hug Хайде покажи си новата прическа де.
 Сигурно десет поста имам от снощи и все забравям да честитя бракуването на bobsinka Дъъълъг и щастлив семеен живот ти пожелавам.
 Шу, добре завърнала се. Много гадно, че точно сега ще останеш самичка - няма ли кой да ти помага поне в началото?
 Elwing, може и да съм го чувала това, но както и повечето останали суеверия -  влязло е през едното ухо и е излязло от другото. С Ники си бях сглобила леглото предварително и не помня да съм слагала нещо вътре. Все пак нищо не пречи да сложиш някаква играчка вътре - ако не друго, то поне майка ти ще е спокойна.
 
Аз,ще чакам да мине първия цикъл и отиваме на преглед!  Praynig дано всичко е наред!
Стискам палци миличка fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Що се отнася за суеверия и аз съм за смях Embarassed. Чувала съм го това за креватчето както и за много други и в общи линии си спазвам всичко. Сега за това бебе не съм купила нищо ( не 4е ще купувам де, предвид написаното в предишната тема Tired) но даже не съм извадила нещата от баткото дори да ги разгледам. Само гледам красотите в нета и си ме4тая  Embarassed
Както писах в предната тема и аз съм така, живот и здраве след 4-5 февруари ще почна да преглеждам нещата на каката, които пък са на тавана на свекито, та ще падне едно мъкнене, после пране, гладене и прибиране ooooh!
За срещата и аз съм там  Wink Само дано не се разболея, че нещо съм хремава от вчера, надявам се да ми мине.
Елиша, каква количка си избра и откъде? Моля да споделиш, нали все това ми е в главата сега Whistling

# 27
  • Мнения: 361
Даниелка-  Praynig Hug ще чакаме скоро да ни се похвалиш с 2 чертички
за суеверията- аз съм една от лудите. Това за креватчето съм го чувала и мисля да го направя като го купим.
Ето ви едно смешно- като тръгнете да раждате трябвало на входа на апартамента през пазвата да си пуснете 1 яйце и да се каже - както яйцето пада бързо, така и аз бързо да родя. (това ме е срам да го направя)

# 28
  • Мнения: 69
poli24 честит рожден ден мила,всичко най хубаво ти желая  bouquet

мен цяла сутрин ми се стяга корема на много чести интервали.малко се притеснявам Tired дано всичко затихне и да дочакаме поне средата на февруари Praynig

за суеверията и аз съм чувала.както и че празна количка не се тика и аз реших да сложа котето вътре за да не е празна Joy хайде приятно запълване на всички страници на новата тема.и тук времето е ужасно ooooh!

# 29
  • Мнения: 17
annabell, и аз искам да съм спокойна,че всичко ми е купено.Не искам все в последния момент да се шашкам и да бързам да купя......Пък и суеверието / доколкото съм наясно,де / е,че не трябва да буташ празна количка.В тази връзка:Elwing, нищо не пречи да метнеш някое плюше вътре.
 Катерина78, харесах на MAG ENGLAND от ШТЪРКЕЛ.

Общи условия

Активация на акаунт