Обичате ли парфюми-10?

  • 36 013
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Хмммм, това може ли да е истина
http://beautive.com/ladies-fragrance/S/sarah-jessica-parker/2,302,7043966.html

и да е било, вече са се изчерпали количествата. ))))

Колкото пъти съм попадала на такива цени, винаги е било изчерпано. Мисля че е рекламен трик.

# 16
  • Мнения: 22 433
Или е трик, или наистина пускат съвсем малки количества и който успее се снабдява за стотинки. ))))

В общи линии цените не са по-различни от Ягодка, сега като сравнявам. Дори някой парфюми тук са по-скъпи.

# 17
  • Мнения: 289
Да, и аз мисля, че е рекламен трик.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За този Лалик ли говорите

# 19
  • Мнения: 74
За този Лалик ли говорите

Да,скритата лимонка LaughingУхае страхотно като си пръснеш,пура,цветя,нещо като тамян може би,мускус и после остава само ванилията,която на мен ми идва в повече.

# 20
  • Мнения: 4 166
Хайде честит юбилей и от мен  Grinning   bouquet- Диамантите на Армани са свеж, лееко сладнив, лесен за харесване парфюм, може би по -скоро за ученички и съвсем млади момичета - приличащ на 100 други, не особено траен (лично мое мнение) да, за този Лалик говорехме Peace
п.п. Be Delicious - много го харесвам за летни ваканции в августовски жеги, много свежа и приятна зелена ябълка, не го намирам за блудкав

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
Хайде и аз да се разпиша, обожавам парфюми, но май си падам по леки и блудкави, колкото и смешно да звучи, леките парфюми ме карат да се чувствам по-млада  Laughing

В момента съм на вълна  Incanto Charms и Be Delicious

# 22
  • Мнения: 3 154
За този Лалик ли говорите

да, той е нарочения ...  на този етап  Rolling Eyes 
в аметиста не усещам ванилия, в перлите и помен няма, а за мъжкия сме се разбрали отдавна  Wink Laughing

# 23
  • Мнения: 31 186
Вчера получих сет на Хилъри Дъф With Love. Хубав, лек,ежедневен, стой близо до кожата, много близо даже без облаци и шлейфове, но много кокос много нещо. Всъщност в началото е почти като Черния Кристал ЕДТ, но там кокоса е много остър. После омеква и идват някакви дървесни нотки, но водещото за моя нос е кокос. 30 мл е супер количество за него наистина както каза Ета. Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За този Лалик ли говорите

да, той е нарочения ...  на този етап  Rolling Eyes 
в аметиста не усещам ванилия, в перлите и помен няма, а за мъжкия сме се разбрали отдавна  Wink Laughing

Нарочен или не, на мен ми харесва! Първата ми асоциация беше с Кристобал (който неимоверно много харесвам), но без така характерната за него мъжка нотка. Засилих се дори да го купувам, но се отказах единствено поради приликата му с Кристобал, особено във варианта му ЕДП (от години си пазя един мини флакон, който един добър мъж ми подари. В ЕДП на Кристобал не присъства мъжката нотка и именно в този си вид много ми прилича на въпросния Лалик). Не намирам, че в базата остава само ванилия. За мен този Лалик е мек, дискретен и много богат аромат, в известна степен дори секси. Гали по някакъв особен начин с присъствието си.

# 25
  • София
  • Мнения: 421
Този Лалик и на мен ми е един от любимите парфюми.
След като го купих четох мнението на рускините ,че някои не могат да преглътнат миризмата на лавър във връхните нотки  и която чак тогава усетих ( но според мен много бързо изчезва и не ме дразни).
Шишето е разкошно.Имам чувството,че държа кристал.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Лалик много ми напомни на някой друг с тази опушена ванилия, но така и не можах да се сетя на кой  Rolling Eyes  
Няма да е Кристобал, защото него не го познавам

# 27
  • Мнения: 31 186
Аз също го харесвам много този Лалик. Богат, много секси, сложен и с отличен шлейф и трайност.Винаги прави впечатление и характеризира дамата, която го носи като много женствена. Много харесвам от мъжете парфюм. Също е доста непопулярен, което му е страшен плюс.

# 28
  • Мнения: 17 546
И аз го харесах този Лалик вчера. Peace

# 29
  • Мнения: 199
Привет на всички! Simple Smile
И аз да се разпиша в новата тема...с нов парфюм!
От вчера съм горда притежателка на Черната Орхидея!!!!!!!!!!!!!!!! newsm68
Още не мога да повярвам че я имам наистина ! Rolling Eyes
Но  има едно"но"............
Сега на робота имам един много труден случай , ще приключа с него чак във вторник.....................и тога ще отворя кутийката!
Може би звучи "шизофренично", но толкова ми е напрегнато и мисля само за работа и за този случай и се притеснявам страшно много,че няма да мога да се зарадвам на този парфюм подобаващо! А после ще си направя този подарък, ще се напръскаммммммм Mr. GreenИли от радост/ако стане работа или от тъга ,ако няма да се получи Wink/
А сега само му се радвам"теоретически"!
Ох, много странно това което правя,но парфюма стои на шкафчето и вече е  моййййййййййй, ще издържа още седмица/определено "шизофрения" или перверзна парфюмомания  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт