Име на момче с Ж

  • 4 064
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
С буква "Ж" само Живко ми харесва !

# 16
  • София
  • Мнения: 80
Живодар е интересно име.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Не бих си кръстила детето с нито едно от предложените имена. Ужасни са.

И аз така....

# 19
  • Мнения: 581
 За мен повечето от изброените имена са си чиста подигравка с детето.
 Няма име с Ж, което да ми харесва.

# 20
  • София
  • Мнения: 257
Живко - имам колега с това име. И все пак не името прави човека, Колко от хората около вас ги възприемате положително или отрицателно заради името - едва ли.. приемате ги заради самият им характер и личност. Заради това което са..

# 21
  • Мнения: 4 555
Elena_K, ти би ли си кръстила детето с някое от изброените имена, от които Живко е най-нормалното?
Може човекът да прави името, ама това трябва всеки ден да си го повтаряш за утеха, ако си кръстиш детето Жоржиян или Желимир.
Къде-къде по-добре е просто да си избереш някое хубаво име.

# 22
  • Мнения: 399
Моя свекър и един от племениците ми се казват Жан! Харесва ми!Празнуват на Ивановден,което е хубаво,ако държиш на тези традиции! Peace
Всички останали от предложените са  ooooh! Sick  Crazy

# 23
  • Мнения: 510
Типични българси имена са  Живко ,Жеко,Жельо но съм чувала и Жулиен

# 24
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Житиан/ Житиян.

# 25
Живко - имам колега с това име. И все пак не името прави човека, Колко от хората около вас ги възприемате положително или отрицателно заради името - едва ли.. приемате ги заради самият им характер и личност. Заради това което са..

 Peace  Живко ми харесва! И аз имах преди колега Живко, добър и винаги усмихнат  човек.
Мъжът ми има приятел с това име.


 

# 26
  • Мнения: 2 172
Имаме един страхотен преподавател по "стилове в джаз и рок музиката".Казва се Жан .Той е и ръководител на струнния квартет "Интро".
Е,няма такъв човек.Всички го обожават.Млад,чаровен,модерен...Определено и името допринася за това.Ако се казваше по някакъв обикновен начин нямаше да има същия ефект определено.Така,че аз бих заложила на ЖАН ,ако нямах друга алтернатива за буква.Живко е твърде обикновено. А другите имена с Ж въобще не мога да коментирам  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 494
Жоро, Живко

# 28
# 29
  • Мнения: 784
Жарко - славянско име, популярно в Сърбия

Общи условия

Активация на акаунт