Отделни теми за "Проблемно забременяване" и "Рискова бременност"

  • 3 682
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 347
За, мисля че ще е доста по-яно и лесно за всеки да намери необходимата му информация.

# 16
  • София
  • Мнения: 32
БРАВО, Реа1!!! С две ръце "ЗА" newsm10

# 17
  • Мнения: 121
 Peace
 Аз имах и двете. Този подфорум ми даде изключително ценни познания по отношение на  проблемното забременяване, но за рисковата си бременност почти нямаше от къде да чета.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 00:27 от Viza

# 18
  • Мнения: 608
Прекрасна идея! Peace

# 19
  • Мнения: 45
И аз съм За  Peace . Браво Реа, как си се сетила  newsm78 ?   bouquet

# 20
  • Мнения: 930
аз също съм за Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Оф, навремето тук имаше скандали дали изобщо бременни момичета имат място в този подфорум. Тогава се създаде темата за Бременни и майки от проблемното и май това е мястото, където може да се пише за проблемна бременност. Тогава се преименува и форумът на "и рискова бременност".
Аз съм абсолютно "ЗА", защото бях и проблемно забременяване, и рискова бременност, та знам колко е нужно да споделиш с някой страховете си на всеки етап.
Проблемите за съжаление далеч не свършват с постигането на двете чертички, но много жени го осъзнават едва когато стигнат до там.

# 22
  • Мнения: 3 294
Аз съм ЗА  Peace

# 23
  • Мнения: 397
И аз съм за. Аз съм също с мъртво раждане в 34 г.с., вследствие  на възел на пъпната връв, но като цяло бремеността ми беше рискова - възраст, проблеми с щитовидната и се наблюдавах много и при различни специалисти. Да не говорим, че имах и трудно забременяване. Така, че поздравления за темата. По време на моята бременост ми липсваше точно информация за рисковите фактори и трябваше да се лутам тук и там.
кураж на всички момичета!  bouquet

# 24
  • Мнения: 83
Аз съм "За" !

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Peace
 Аз имах и двете. Този подфорум ми даде изключително ценни познания по отношение на  проблемното забременяване, но за рисковата си бременност почти нямаше от къде да чета.


Аз бях в същата ситуация , така че съм ЗА

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Наистина страхотна идея.

# 27
  • Мнения: 767
И аз съм ЗА.

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Гласувам със "ЗА"
След проблемно забременяване, бременността ми беше изключително рискова, както за мен, така и за плода. Информация трудно намирах

# 29
  • Мнения: 33
Аз също съм "За"

Общи условия

Активация на акаунт