Декември №97

  • 10 565
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Deни страхотно 4аровно мом4енце си имаш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да го нацелуваш  здраво от нас  Hug МАЛЕНУШ,ама т"ва моми4е к"во се е увъртяло в тея ме4оци,сладурка.... Simple Smile

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Маленуш видяхме я.... Mr. GreenАз добре че  си имам снимки вкъщи та си я гледам когато искам. Heart EyesМного целувки от нас на Мис Каприз Hug
Деница много сладко твоето зайче Марти!Хубавец. Heart Eyes

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 738
Еййй, Макси , ма много прелестно го сътвори беее

А за визата, не съм се пробвала още, но искам да идвам с Мони само и не знам дали ще дадът гадовете, но лятото ако размине малко тая тъпа криза, ще се пробвам и ако ни пуснат - идваме на гости  bye

Муше, къде го дИтето , що го скри ?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 078
Mушее, де е детето? Един чорапогащник снима само и жувотни някакви Laughing

# 19
  • Мнения: 543
Макси, Макси, Макси newsm44

Деница, страхотен е малкият мишок (за по-малкия иде реч Simple Smile ).

Маленуш, я да показваш детето!

# 20
  • Мнения: 44
Маленуш и жУвотното не ще да ни покаже, и него в гръб снимала, та камо ли дИтето  Laughing Ама ще чакаме, може пък и да пусне някоя снимка с по-голяма част от детенцето поне  Peace

Хайде на кафето:

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Добро утро   Embarassed
Докато сервирам кафето и ме изпреварили.Благодаря new super_mama    bouquet
 И да ви кажа колко съм несериозна.Началото на миналата седмица направихме изследване на Марти кръв и урина.Та резултатите бяха готови на другия ден,а аз чак вчера се обадих  Embarassed
Желязото не му е добре,та сега ще наблягаме на храни съдържащи повече желязо.Това за сега.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 078
Кафенце, кафенце   remybussi

# 23
  • Мнения: 284
Добро утро. Мммм кафенце Simple Smile
И да не кажете после, че не съм я показвала  Mr. Green

  Joy  Маленуш,къде скри детето?  Laughing
Благодаря за милите думи,за моито зайче Simple Smile

# 24
  • Мнения: 8
И аз благодаря за ароматното кафе.
 Maxi, браво. Изумявате ме момичета как се заемате с нелеката задача 'ТЕМИЧКА'. Добре че има такива като вас, за да могат да пишат такива като мен. Maxi, Криска е страхотна хубавица, моят Криско като я видя не отдели очи от нея и такива усмивки пускаше.
 *denitsa*, здравей много лъчезарно и чаровно дете. Да аз сам от Ст.З но от 2 години живея в Варна. Но лятото често си ходя и оставам по 10 дена. Там имам мн. дружки.
 Галчоо, благодаря и твоите са големи симпатяги.Видях малкия Марти, ми той ме разби. Чак на масата се покатерил.
Всички деца са прекрасни до едно, ако почна да изреждам ще досадя на някой.
  Желая прекрасен ден на всички всеотдайни мами!
 

# 25
  • Мнения: 219
Браво ма Максо, супер си се справила   bouquet

Аз да се разпиша. А дзверето пее на прозореца Simple Smile

А дечицата са прекрасни  Heart Eyes

А за боядисването, аз го направих като студентка за 1-ви път, и за последен. Откакто станах рижа, изчаках да израсте и махнах боядисаното. От тогава не съм се боядисвала и сигурно няма да го направя докато не побелея, ама да не се заричам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 249
Аз пък вчера си купих ръкавици. Тая сутрин си ги слагам  Shocked двете десни. Сега се оплаквам на всички, трябва да вървя да ги сменям.

# 27
  • Мнения: 280
Е това е добре , нали не са леви  Joy

Само да ви кажа , че Мушината Белослава е голям бонбон , видях я , много е пораснала ,прекрасна е и няма нищо общо с оня чорапогащник под купчината играчки  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 136
Тя сама си се е скрила  Joy
Ама то това не е от вчера. всички знаят как си захлюпваше една жаба на лицето до преди да се влюби в онзи мършавият пес  Joy
И онова жЮвотно всъщност не е никакъв слон, а е заек. При това мъШки щот се казва Сашко  Joy
Сега отивам да готвя, че ми изгорЕ сумаката, но ще съм наблизо, внимателската  Joy

# 29
  • Мнения: 337
Муше, много ми хареса задника на Сашко , ама вземи го  прЕмести малко , че е закрил хубавото дете.

Оооо j_u_r_o_v_a ама той пича и адаш бил , намлещи го по сладките бузи и дай малко фотота да го видим .

Дени , гарджето голям симпатяга станал  Heart Eyes

Немога да ви опиша какво невероятно удоволствие ми доставя да гледам сники на порасналите дечица , всички са прекрасни слънчица  Hug

Общи условия

Активация на акаунт