Дали трябва да вярвам, че ще забременея след всичко тава...

  • 5 167
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
здравейте момичета!и аз имам зад гърба си 4 неуспешни инсеминации спряла съм за няколко месеца но от май месец започвам отново борбата.вярвам и пожелава на всички изстрадали момичета да постигнат мечтите си не трябва да губим вяра ДЕВА МАРИЯ ще бъде с нас и ще ни направи майки като нея да изпитаме това велико чувство!

# 16
  • Мнения: 508
Не мога да ти дам съвет, кой лекар е добър 3а теб и твоето лечение, но мога да ти кажа да не се предаваш. Търси информация, преценяй докторите, така, че ти да си доволна.
Желая ти много търпение и успех накрая.

# 17
  • Мнения: 27
zdraveite na vsi4ki ,i az imam edna istoriq i vapros kam neq.imam tri aborta i vinagi se slu4va da padne v parviq mecec i polovina,naskoro padna tretiq plot i to be6e -kuho qice.moje li nqkoi da mi kaje dali 6te moga da zabremeneq sled tova-imam predvid da ne 4akam dalgo vreme 6oto taka mi kaza genikolkoga,a to v karnobat ne sa mnoo dobri{to i samo edin}  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 700
jivka_remzi, мисля, че след 3 аборта е добре да си направиШ генетични и имунологични иzследвания. Съжалявам zа абортите. 

# 19
  • Мнения: 27
blagodarq za saveta Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 576
jivka_remzi, мисля, че след 3 аборта е добре да си направиШ генетични и имунологични иzследвания. Съжалявам zа абортите. 

 Peace

# 21
  • Мнения: 767
Jivka_remzi моя съвет към тебе е да си направиш имунологични и генетични изследвания проблема може да е там.И аз съм с 4 спонтанни аборта направих си изследвания и се оказа че имам завишени НК клетки имам изписана терапия от доц.Конова.Много съжелявам за загубите ти и много силно те   Hug дано следващия път всичко да е О.К.

# 22
  • Мнения: 3 830
Само не се отказвай, надежда винаги има. Търсете възможно по-добри специалисти и не губете вяра!
Стискам палци и Ви пожелавам да се сдобиете скоро със собствено слънчице.  Hug

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Не губи надежда

# 24
  • Мнения: 57
Здравей и от мен !
Наистина много ти е минало през главата,но не трябва да спираш да вярваш. Дай си малко почивка и отново напред. Късметлийка си ,че имаш човек до себе си ,който те обича и подкрепя ,защото от това зависи  поне 50 % от успеха,според мен.  Мисля,че трябва да намериш точния доктор.Защо не опиташ при Д-р Александров във Варна ?  Казват ,че е магьосник направо.
Искренно ти желая успех !!!  newsm10

# 25
  • Мнения: 27
neznam dali ste 4uvali za d-r ilieva ot aitos kazat 4e koito hodel pri neq vinagi se vrq6tali dovolni.dori za tezi koito nqmali deca dodini im pomagala

# 26
  • Мнения: 11
днес разбрах че има начин да се отпушат тръбите и ако все още ниамаш успех можеш да разпиташ за процедурата

# 27
  • Мнения: 1 186
днес разбрах че има начин да се отпушат тръбите и ако все още ниамаш успех можеш да разпиташ за процедурата
това как ли ще стане  newsm78  #Crazy ooooh!
и второ, темата е вече доста стара.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт