то бива вярност,ма аз май прекалявам

  • 11 687
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 17 546
Никога не съм изневерявала!
... се случи неминуемо!
Т.е. "никога не беше".

# 226
  • София
  • Мнения: 2 840
Аха!
Изневярата се е случила, значи.
Ми, хубаво, значи не е за клуба вече. Mr. Green

# 227
  • Мнения: 2 448
Че то ако това е темата - клуб на жените прекарали живота си само с един мъж, дали щеше да иде до втора страница не знам.  Laughing

# 228
  • Мнения: 194
Има една приказка:
„Във вярноста има малко мързел, малко страх, малко планиране, малко умора, малко пасивност, а понякога и малко вярност.“ Wink

Не знам колко е вярна, но и аз съм от вярните...., поне за сега Sunglasses

# 229
  • Мнения: 17 546
И още:
Вярността е най страшното отмъщение на жената към мъжа.“ — Жак Босюе
Ние пазим вярността един към друг цели 42 години. Ако моята жена разбере за това ще ме застреля.“ — Хени Янгмен Joy
Разбира се, че кучето е образец за вярност, но защо трябва да ни служи за пример? Нали кучето е вярно на човека, не на другите кучета.“ — Карл Краус Joy
"Правя разлика между изневяра и невярност. Изневярата се отнася до тялото, а невярността - до душата." - Кристина Кофта

Пали, а за теб специално: „По-добре бъди невярна, отколкото вярна с нежелание.“ — Бриджит Бардо

# 230
  • Мнения: 4 748
Омъжена съм от 17 години,все за един и същи мъж
Като добавим,че той е и първия мъж в живота ми
Благородно ти завиждам. Иска ми се и на мен да се беше случило в същата последователност.

 Верността лично за мен е нещо безкрайно рядко и ценно.

# 231
Интересни въпроси задавате newsm78
Ами щом от дълго време в семейството нещата са тръгнали надолу и няма вече интимност кое да се е случило неминуемо???
Изневярвата разбира се!!!
В последствие,не преди това,подчертавам!

# 232
  • Мнения: 2 375
Имах приятелка, която много млада се омъжи. Беше и първият и доста годинки му беше вярна /разведе се/. Та понеже мъжът и не беше много добър в леглото, тя казваше: Ееех, ще си умра девствена. ooooh!

# 233
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами щом от дълго време в семейството нещата са тръгнали надолу и няма вече интимност кое да се е случило неминуемо???
Изневярвата разбира се!!!
Разбира се?!
За мен се разбира например :
да дадеш обет за целомъдрие доживот.
Да станеш плетачка на пончо и да развиеш бизнес.
Да участваш в "Сървайвър".
Да напишеш роман или книга за взаимопомощ.
Да развиеш третото си око и да предвиждаш земетресения, цунами, изригване на вулкани.
Да списваш във вестник "Лична драма".
Да се разведеш.
Да се омъжиш.
Да се разведеш...

# 234
  • Мнения: 1 174
Не искам да разбунвам духовете на почтените и достолепни съпруги, но според мен една жена си стои само при мъжа си с години, години наред, без да поглежда встрани, защото няма ухажори Joy. Когато една жена е ухажвана от ХУБАВИ мъже, подчертавам хубави, а не някакви льольовци, няма как да не изпише вежди и ресници и да сложи розов сутиен. Когато се появи хубав, интересен, забавен мъж на хоризонта и я кара да се чувства желана, едва ли ще остане безразлична, защото.... "ааа...такова, милото в къщи... тинтири-минтири"  bowuu

аз на твоето мнение мога да кажа тинтири - минтири  Laughing

# 235
  • Мнения: 7 474
Аз пък съм на мнение, че в това, което казва Ню има доза истина.
От както започнах работа, свалих 30 кила и започнаха да се лепят едни....
ми ти мъже...ми много трудно се устоява след 12г. брак. Вервайте ми.
Забравила бях какво е да те свалят и да си харесвана от други мъже. Blush


П.П. И това няма нищо общо с любовта към съпруга... Flutter

# 236
И аз бях вярна цели 24 години.Чувствала съм се супер,не съм имала нужда от друг мъж.Хубаво ми беше,че усещах ,че другите мъже ме харесват,удоволствие беше да чувам комплиментите им .Но не съм и помисляла да стигна до изневяра.Мислех,че мъжът ми също не би го направил,държеше се чудесно с мен.И...когато разбрах,че и той като повечето мъже не е останал назад,пък дори и инцидентно,се почувствах точно като глупачка.Рекох си-боже,аз ще си умра с един мъж,а той май не го заслужава.Преживях го страшно.И си рекох,че ако рече господ и ми се отдаде случай-разбира се не с кого да е-няма да се замисля.И явно когато човек не е кон с капаци-се намира и обект.Направих го и то с мъж,с който се срещахаме цяла година преди това.Лошо е,че се намесиха и чувства.Прекратих,за да не стане по-лошо,но още ми е много мъчно за този човек-много чувствителен мъж.
Може да звучи тъпо,но поне в себе си не се чувствам патката от вица.Не мисля пак да го правя.

# 237
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз досега не съм успявала да остана вярна за дълго на някой мъж. Логиката ми е, че така или иначе мъжете рано или късно изневеряват, та по-добре аз първа да кръшна, че после по-леко да приема евентуално тяхната изневяра  Crazy
Смешно ми стана обаче, когато години след развода си разбрах от трето лице, че съпругът ми ми е бил изневерил още в началото на бракът ни, т.е преди аз на него. А той беше един такъв невзрачен и хрисим... направо не е за вярване.
А отделно дори когато съм имала желание да остана вярна дявола сякаш нарочно все пращаше някое изкушение на което не мога да устоя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт