САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 546
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен как сте мами предложенията за темата са супер.Силве гледам че пишеш за дрискане искаш ли да ти кажа за едно лекарство

# 286
  • Мнения: 0
Много е ефикасно най доброто в европа но в българия още не е пуснато аз от гърция си го купих и тея прахчета които са тука за нищо не стават само си тровиме децата.това лекарство е на билкова основа и не вреди на детето много помага аз бях стигнала до  системи с малкия и как ми го донесоха лекарството точно за един ден управи веднага.

# 287
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО!!!!



АСЕ СТИСКАМЕ ПАЛЦИ!!! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!

# 288
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утроооо
Мерси за кафенцето Майче.
На Асето успех, ще се справиш Peace

# 289
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кате, за жалост не ми се очертава скоро да пътувам до Гърция Mr. Green
Мерси все пак Hug

# 290
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!!!КАК СТЕ?ДНЕС МАЙ ЩЕ МОЖЕМ ДА СЕ РАЗХОЖДАМЕ WinkЩЕ ПРАЗНУВАТЕ ЛИ СВЕТИ ВАЛЕНТИН?И ИМАТЕ ЛИ НЕЩО ВПРЕДВИД ЗА ПОДАРЪК newsm78 АЗ ОЩЕ СЕ ЧУДЯ НО ТРЯБВА ДА ИЗМИСЛЯ НЕЩО

# 291
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми за празнуване силно казано при положение, че сме 3-ка кебапчета Mr. Green
Бутилка вино, свещи....и другото аз си го правя - сърца и нещо сладичко пак под формата на сърце.

# 292
  • Мнения: 228
Майчици как сте Hug Hug Hug
Да се похваля,че кръчмата беше върха!Изкарахме и чуден уикенд след това,времето беше прекрасно и повечето време бяхме на двора.
А кръчмата се казва Весело село,имаше програма и стана купон.Наденсих се здраво.

Кате,направо казвай името,ще търсим алтернативни начини за снабдявване,важното е името да знаем! Hug Hug HugТо на всички се налага от време на време да имаме подръчни средства,аз лично за себе си ползвам капачка ракия с лъжичка сода и ми помага.

За Св .Валентин ще купя на мъжа си каска или очила:)))и смятам да го празнуваме за разлика от друг път.Ще харижем детето на майка в петък,че в събота аз имам партийни изяви и няма как да го гледам,а така ще освободя и таткото на Ина да си почина и сбодри сили да отпразнуваме вечерта.

# 293
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ооооо Ани и аз съм голяма фенка на Веселото село Peace

# 294
  • Мнения: 0
БРАВО АНИ!ЩОМ СИ СИ ИЗКАРАЛА ЧУДЕСНО ТОВА Е ПРЕКРАСНО И АЗ ЗАМИСЛЯМ НЕЩО РОМАНТИЧНО ЗА 14 И БЕЗ ТОВА СЪМ ГОЛЯМА ЛЮБИТЕЛКА НА СВЕЩИТЕ И СЛЕД ТОВА ЩЕ ЧАКАМЕ 8 МАРТ ЗА ДА СЕ НАКУПОНЯСВАМЕ hahaha Joy

# 295
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тука времето е прекрасно Laughing
Започвам да чистя, че като се събуди Ники да го заведа да се порови малко в пясака Mr. Green

# 296
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Асе какво стана newsm78

# 297
  • Мнения: 24
Ани, браво че си си изкарала добре. Аз също съм фетка на "Весело село". В Пловдив тази кръчма е жестока. И ние като ходихме там се скъсах да танцувам. Празнувахме РД на наш приятел и си изкарахме жестоко.
Силве, желая ви бързо отминаване на разстройството.
Асе, стискам палци и аз.
По повод Св.Валентин, мъж ми каза че поема инициативата за празника Flutter. Ще сме на Враца, така че и да искам аз да организирам нещата няма да стане, защото там не знам почти нищо. Blush

# 298
  • Мнения: 228
Мерси момичета Hug Hug Hug
Жане,сигурна съм,че изкарването ще е превъзходно Hug,аз вече се оправям горе-долу във Враца.
 newsm10 newsm10 newsm10 Асее, казвай,че палци не останаха Hug Hug

# 299
  • Мнения: 68
изпит взет newsm44 newsm68-сега излизам,после ще черпя

Общи условия

Активация на акаунт