САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 589
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Гледай ги моля ти се, чуха за пиене и се наредиха един куп юначки Mr. Green
А наздраве тогава.

П.П. Ако знаех, че това е номера да бях почерпила по-рано Mr. Green

# 76
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е хубава работа. Те пък половината се засрамиха и избягаха newsm78

# 77
  • Мнения: 68
ха,така и почерпка има,ето ме и мен  Laughing аз тук се мъча с едни файлове да попълвам и все нещо не излиза както трябва и вече ще се побъркам,с удоволствие бих починала с едно винце и мезенце

# 78
  • Мнения: 5
Е това е работа. Пийване хапване и приятна компания. Супер! Силве а по цигара няма ли да дръпнеме.
Днес в работата обядвахме шопски салати и едната колежка предложи да изпием по 50 ракийка и да си пуснеме музика, но не можа да се получи точно така, останахме си само с приказките.

# 79
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даниелка ми то май само ние с теб сме пушачки Thinking

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 19:35 от ViFresh

# 80
  • Мнения: 4
Пийване хапване- пак съм пропуснала,то и без това не пия виж хапването изглежда добре.То това се прави в студените зимни дни. smile3521А това с цигарите ,чувала съм че вредят на здравето.Диди, Силве я ги откажете.

# 81
  • Мнения: 22
А това с цигарите ,чувала съм че вредят на здравето.Диди, Силве я ги откажете.
И вече не е модерно Mr. Green не знаете ли? smile3503

# 82
  • Мнения: 18
Аз също отказах цигарите. Стимул ми даде Ивайло - вече е в такава възраст, 4е говорим за вредните навици...и след един такъв разговор той ми заяви "Мамо, не искам да пушиш вече!"  Embarassed Почувствах се много тъпо - говоря на детето колко е вредно, а всеки ден ме вижда с цигарата в устата...и рещих че сега е момента. То най-важен във възпитанието е личния пример все пак! Дано го оцени. Пък и аз си се чувствам много по- добре като не пуша  Grinning

Нооо чашка винце бих споделила с вас за разпускане, с най-голямо удоволствие   newsm24

# 83
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми аз винаги съм казвала "Пуши ми се ще пуша", дори когато преди 2г. увеличаваха цените на цигарите. Увеличиха ги и всичките ми познати които твърдяха, че няма да пушат не спряха мен едно приятелче ме бъзна дали мога да ги спра и аз от инат ги отказах за повече от месец. След това имах един шеф който мн ме нервираше и пропуших. Като забременях ги спрях и щом спрях да кърмя пак ги почнах...... просто си ми се пуши.
По този повод Ники като види на М цигарите и почва да пуфти hahaha Joy.
В рода ми никоий не пуши - нито родители, баби, дядовци, лели, чичовци, братовчеди.....
Но все пак се съобразявам. Дори лятото вдигнах скандал на свеки, че етървата пуши в стаята където после детето ми ходи.
Цигари само на вън Naughty никога в стая с деца или не пушачи Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 18
P.S. Абе, Дании, такива ли ги вършите вие по банките    Thinking ...на това му се вика пир по време на криза  Twisted Evil

Аз ще бягам да лягам, че и без това "маам" само мръвки трети ден с тая Дюканска диета и наистина ми се припи винце  Crazy Молете се за мен да издържа и на това изкушение  Praynig  Laughing

Силве ти дръж фронта - е сега ще кацнат нощните птички с неспящите дяца  Peace

# 85
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хубави сънища Искри.
Аз ще ги чакам Mr. Green

П.П. Нали съм си по 24ч. на линия Crazy

# 86
  • Мнения: 3
Привет и от мен!
Нещо днес ме мързеше да пиша, но ви следях през цялото време Laughing
Чакаме Марти всеки момент да заспи и сядаме на компа с М да гледаме
някои филм и  Wine Glass ще си пииваме винце Wink

# 87
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бравос Майчи и мойте мъже се изкъпаха / нали по мъжки се къпят/ и се надяваме Н скоро да заспи Wink

# 88
  • Мнения: 5
Искре в работата само си мечтаеме за ракийка, но в къщи си пийваме почти всяка вечер.
Силве мерси за цигарката!
Да ви кажа въпреки, че пуша доста в нас другне пуши и аз си пафкам на вън.
За личния пример незнам. В момента Митко е на въпросите - защо и имам пишка, а защо на мен не ми порастът цици и така.....но няма да забави и със забележките за цигарите

# 89
  • Мнения: 68
didisam  страшни въпроси Laughing браво на момчето,мен като ,че ли са ме пропуснали с тези леко неудобни въпросчета моите сладури.Аз също съм за възпитание със собствения пример спрямо децата,защото ми се струва някакси мн трудно да забраняваш нещо ,когато ти лично го правиш.

Общи условия

Активация на акаунт