"Влюбени" ли сте в малкото си бебче?

  • 3 876
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Разделяйте си грижите покрай бебето.
Така няма да се чуства пренебрегнат  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Обожавам го! Peace Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 493
Влюбена съм в мъжа си-обожавам сина си. Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 3 376
Не ми се е случвало да пренебрегвам мъжа си заради детето.

Когато не съм имала сили да сготвя или изпера винаги ми е помагал.

При вас мисля,че случая е по-различен.Не обсебвай детето за сметка на мъжа си,защото не можеш да знаеш какви ще са последствията.
Хубаво те е посъветвала Руска да си делите грижите-хем няма да си толкова уморена и ще можеш да обръщаш повече внимание на половинката си.

В крайна сметка не познавам майка която да не обича детето си.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Не пренебрегвам съпруга си покрай детето. И двамата ги обичам безкрайно  Heart Eyes, но това не пречи на всеки да обръщам нужното внимание. Simple Smile Не съм усетила ревност у мъжа ми, за разлика от малкия, който не дава да се гушнем с баща му. Crazy Веднага започва да се сърди и бута между нас.  Laughing

# 20
  • Мнения: 568
И за мен и за мъжа ми детето е на първо място,но това не се отразява на вниманието и отношенията помежду ни.

# 21
  • Мнения: 2 013
Влюбена съм и във двамата  Grinning

И аз така!  Peace

# 22
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Много обичам и детето ми и мъжа ми. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Само , че става дума за различни любови ако мога така да се изразя.

# 23
  • Мнения: 6 713
Всички сме влюбени вкъщи - всеки във всеки! Heart Eyes Grinning
Но чак да пренебрегвам мъжа си - не. Naughty По-скоро и двамата в началото особено обръщахме цялото си внимание към бебка.

# 24
  • Мнения: 132
"Много го обичам и само за него мисля".Мъжът ми вече споменава,че не се грижа за него.Преди не се карахме,сега се караме за глупости.Бебчето си го целувам,а него го позабравих.Как е при вас?Това ревност ли е?Но покрай грижите за бебка не мога да мисля за него винаги както преди.Нали така?

Това все едно аз съм го писала  newsm78. И при нас е така  Embarassed

# 25
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Влюбена съм и във двамата  Grinning

но малкият се ползва с изключителното ми внимание. може би е въпрос на време... т.е. надявам се. Joy иначе горко на жена му... някой ден

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Обожавам сина си,преливам от любов към него,но го обичам както майка детето си,а мъжа ми го обичам както жена обича мъжа си.Обръщам му внимание,не е ревнувал,явно си е до човека.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
И двамата обожаваме нашето малко момиченце , но се обожаваме и взаимно Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 784
Влюбена до полуда, но пък правя всичко възможно мъжът ми да не страда от това влюбване, дори напротив, да го споделяме взаимно.

# 29
  • Мнения: 4 433
Влюбена чак не,че да не обръщам внимание на мъжа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт