"Влюбени" ли сте в малкото си бебче?

  • 3 888
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 826
 Моето е още в корема и си шава  Heart Eyes, но се усещам напоследък,че само за него си мисля. Притесняват ме само въпроси свързани с бебетата, раждането, кърменето. Ровя се по разни книги,а за форума...да не говорим. Мъжа ми каза, че ще го хвърли тоя лаптоп скоро през прозореца. Mr. Green
 Влюбена съм в моето бебе и във всичко свързано с него, но... това не е съвсем хубаво. Откакто сама се усетих гледам да обръщам внимание на любимия. Защото го обичам и го заслужава. Защото той, горкия Mr. Green, ще става баща, но и си остава мой мъж (който също има нужда от близост, нежност и романтика - нищо, че не си признава). Не трябва да задълбаваме само в образа на майката, а да поддържаме и образа си на любима жена. Оффф  Blush много патетично го казах, но така го чувствам за себе си.   

# 91
  • Мнения: 318
да,да  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,но и таткото де   Mr. Green Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 2 508
Влюбвам се постепенно... Таткото обаче от първия миг е като застрелян от любов... Heart Eyes

# 93
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ох, влюбена съм Blush!
Много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!


Не ми пречи,
              помага ми,
                             обичаме се още повече,
щастлива съм...

# 94
  • Мнения: 42
И още как, никога не съм се чувствала така преди!

# 95
  • Мнения: 306
от самосебе си се разбира, че вниманието вече не е същото към таткото, но чак пък да го забравя? любовта към детето и тази към бащата са съвсем различни при мен, така че няма място за ревност.

# 96
  • Мнения: 174
Не, не съм. Не бих използвала тази дума, за да изразя чувствата си към най-свидното ми.

# 97
  • Мнения: 1 910
хехе, ама и ти си имаш две бебета...виж едното е оставено необгрижено и прави вече проблеми. Вземи мерки, не може така. Wink

# 98
  • Мнения: 82
Обичам много сладкото ми дете, то осмисли съвместният ни живот с баща му, в който съм влюбена до полуда.

# 99
  • Мнения: 9 450
Обичам ги и двамата по много!!!

# 100
  • Мнения: 2 374
Обичам ги и двамата много и не съм пренебрегвала нито единия заради другия,гледам вниманието да е по-равно.....,но все пак като чели детето мааало надделява.

# 101
  • Мнения: 405
Визираш 2 различни по своята същност усещания и тип възприятия.

# 102
  • София
  • Мнения: 17 592
Обичам си бебето, това не ми пречи да обичам еднакво силно с преди и любимия.

# 103
  • София
  • Мнения: 216
Ох и аз съм в отбора на влюбените!!! Laughing

# 104
  • Мнения: 1 740
Обичам си бебето ,но не е за сметка на мъжа ми. Гледам да обръщам еднакво внимание и на двамата.

Общи условия

Активация на акаунт