Изтичане на околоплодни в 26/27 г.с.

  • 3 039
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Разбира се че не е докторски форум и това и мненията тук не изключват консултация с доктор, но въпреки всичко е хубаво като разбереш, че е имало и друг като теб и всичко е ок Simple Smile

Доминика, почивай си повечко, пий си лекарствата и да се надяваме, че няма да имаш проблеми още известно време Praynig

# 16
  • Мнения: X
Не става въпрос, че не е хубаво, напротив много успокоително действа да чуеш и други истории, става въпрос, че при нещо подобно - все пак си е рисковано, ако наистина става въпрос за изтичане на водите и аз първо бих се обадила на лекаря си, после ще чакам да видя какво казват майките и дали има смисъл да се притеснявам.

# 17
  • Мнения: 811
Знам, че не е докторски форум, но петък вечер беше, кой го знае доктора на коя ракия е по това време  Rolling Eyes А и ставаше дума за изтичане на около 10-15 мл течност, не за цяла чаша! И при положение, че нищо друго ми нямаше смятам, че съм постъпила нормално, като съм поискала съвет от майките с опит. И наистина е съвсем друго, като разбереш, че не си единствената с такъв проблем!
Благодаря на момичетата, които ме подкрепиха и смятат, че не съм постъпила ненормално и безотговорно!
 newsm51

# 18
  • Мнения: 768
И аз имаш такьм проблем когато бебето беше само на  4,5 месеца и бях много стресната (след дьлго пьтуване с кола).
Вследствие на пьтуването имах силни контракции, поврьщане и после изтичане(това бяха симптомите преди да родя пьрвия пьт и много се шашнах че губя бебето).
Веднага отидохме в болницата и се оказа че е било много малко количеството и че няма опасност за бебето, но контракциите си останаха и оттогава имах разкритие до края на бременността. Лежах за задьржане доколкото се получаваше и .........накрая преносих. Бебето Алиса се роди 5 кг в супер форма Grinning

# 19
  • Мнения: 2 292
ами не е докторски форум между лекари а за съвети между майки и споделяне на опит. Ако не засягаме подобни теми - да си останем само с клюкарника ?

Общи условия

Активация на акаунт