Гланц за устни

  • 42 371
  • 368
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 298
Всякакви подукти на GOSH - на пазара в "сухата река", в магазинче близо до входа - както беше писал някой във форума.

# 331
  • Мнения: 13 627
Всякакви подукти на GOSH - на пазара в "сухата река", в магазинче близо до входа - както беше писал някой във форума.
Ти на Gosh Lip jam номер  102 ли си взе? Аз миналата седмица клупих него и много хубаво стои Simple Smile

# 332
  • Мнения: 60
Момичета, зарибихте ме с GOSH, но нямам идея къде във Варна да ги открия? Моля споделете ако знаете   bouquet

# 333
  • Мнения: 1 298
същия, Jaquie Simple Smile

# 334
  • Мнения: 13 627


За малко да се сдобия с този 2рия, и те взели, че ги спряли!!! Ще се изям от яд..такъв цвят търся под дърво и камък Simple Smile

# 335
  • Мнения: 20
Дами ,здравейте и от мен....Искам да добавя и LIP MAXIMIZER на Dior страхотен е прави устните мноооого сочни... Laughing

# 336
  • Мнения: 13 627
А щипе ли?

# 337
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте и от мен,аз си взех на Шанел....страхотен е толкова гладък и прави устните ми толкова меки  Kissing Heart
Номер 119

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Ах този 119,колко жалко ще бъде ако се окаже,че е лимитиран Simple Smile във вторник обаче ще науча със сигурност Simple Smile

# 339
  • София
  • Мнения: 1 311
Ах този 119,колко жалко ще бъде ако се окаже,че е лимитиран Simple Smile във вторник обаче ще науча със сигурност Simple Smile
Ще чакам да споделиш с нас,дано да не е така  Peace

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 110
МММ искрено се надявам да не направят тази глупост Simple Smile
От пролетния грим това и сенките бяха най-добри...ии с риск да бъда малко уволнена  Rolling Eyes ама звездния продукт е яко в г**а  #Cussing out направо резил,новия шеф на Шанел се изложи с мн яко с него

# 341
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря за информацията  smile3525
Може и друг път да се допитам до теб  Mr. Green

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 110
о за съфорумките съм online  Peace с удоволствие ще давам отговори и инфо от първа ръка

# 343
  • Мнения: 20
neeee GodiaVa  ne щипе, устните ти стават много меки......... а съшто и Chanel 17 baby rose стрхотен  e... Peace

# 344
  • Мнения: 13 627
Темата вече си има и анкета!  newsm80

Общи условия

Активация на акаунт