Отново нов Milumil !!!

  • 6 927
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Ами дано наистина се включи, защото ако наистина е безвкусен, ще имаме сериозен проблем в къщи !! #Crazy

# 16
  • Мнения: 227
Здравейте на всички  Hug

Искам да споделя на всички нещо важно свързано с новия Милумил:  Naughty

Отворихме една от новите кутии и наистина няма вкус на ванилия !!  #Crazy Снощи успях да пробутам на малкия една доза от това мляко, но ми се струва че се усети за какво иде реч  Crossing Arms

Смятам да напиша гневно писмо до Милупа, като им дам да разберат, че всички ние, които сме избрали досега Милумил като марка АМ за нашите деца, явно оценяваме качеството му и предимството на вкуса му пред другите марки АМ и затова сме го купивали. В крайна сметка най-важно е кое е най-добро за децата ни. Такива драстични промени в състава на едно АМ могат да ме накарат да спра да го купувам и да търся други близки по състав и цена АМ. Предполагам и вие сте на същото мнение !! #Cussing out
Сега наистина смятам, че новия Милумил си е чист Аптамил. Но трябва да намеря кутия за да сравня състава. Най-точно казано, сега АМ Милумил си е едно обикновено АМ като Фризо, като Нан, като още много марки АМ.  newsm11


# 17
  • Габрово
  • Мнения: 403
Здравейте! Днес щях да пускам сходна тема за Аптамил... Та така - дъщеря ми е на 3 месеца и яде от раждането си Аптамил 1. Досега винаги съм купувала Аптамил 1 със срок на годност 17.03.2010, но преди 2 седмици вече явно излезе новата партида и с учуда след 2-3 направено мляко установих, че мирише много апетитно този Аптамил - на ванилия  Shocked Тъй като знам, че по принцип Милумилът мирише на ванилия стигнах до два извода:
1. Сбъркана партида - сложили са Милумил в опаковката на Аптамил или
2. Сменили са вкуса на Аптамила! Simple Smile Както и да тъкмо бях решила вече да купя Милумил, защото много ми хареса на какво мирише, а и с удоволствие забелязах, че дъщеря ми спря да повръща от новата партида на Аптамил, която според мен си е чист Милумил и ето на! Попадам на тази тема... Дали пък не са объркали наистина млеката и в кутиите на Аптамил да са запечатали Милумил и обратно?! Звучи тъпо но знам ли... И още нещо - досега Милумилът на гранули ли беше или на прах като Аптамила?

# 18
  • Мнения: X
Момичета, всички тези промени вероятно са свързани с новите изискавния на ЕС за млеката за кърмачета. Не съм ги чела, но знам, че има такива. Поради тази причина и млеката на ХИП търпят промени и новият розов ХИП 3 почти не е сладък, по-рядък е, забелязах, че и количествено съставките са намалени значително. Ползвам него, затова и пиша за него. Явно такива са новите изисквания.

# 19
  • Мнения: 577
Здравейте! Днес щях да пускам сходна тема за Аптамил... Та така - дъщеря ми е на 3 месеца и яде от раждането си Аптамил 1. Досега винаги съм купувала Аптамил 1 със срок на годност 17.03.2010, но преди 2 седмици вече явно излезе новата партида и с учуда след 2-3 направено мляко установих, че мирише много апетитно този Аптамил - на ванилия  Shocked Тъй като знам, че по принцип Милумилът мирише на ванилия стигнах до два извода:
1. Сбъркана партида - сложили са Милумил в опаковката на Аптамил или
2. Сменили са вкуса на Аптамила! Simple Smile Както и да тъкмо бях решила вече да купя Милумил, защото много ми хареса на какво мирише, а и с удоволствие забелязах, че дъщеря ми спря да повръща от новата партида на Аптамил, която според мен си е чист Милумил и ето на! Попадам на тази тема... Дали пък не са объркали наистина млеката и в кутиите на Аптамил да са запечатали Милумил и обратно?! Звучи тъпо но знам ли... И още нещо - досега Милумилът на гранули ли беше или на прах като Аптамила?


До сега МИлумил беше на гранули Аптамил на прах. До колкото разбрах сега новия МИлумил е на прах.  Още не съм купила нов МИлумил нито Аптамил. При нас още има от старите и днес си купих.

И да има някакви изисквания както пише  Пандора преди 3 месеца продавачката в магазина ме предопреди че ще има промени в АМ

# 20
  • Мнения: 227
**poli** - да новия Милумил наистина е на прах, и е с по-малка лъжичка !!

pandora - ами то хубаво да има нови изисквания от ЕС, ама тия промени са за сметка на децата ни  Peace. В смисъл такъв, не вярвам да се влоши качеството, но пък липсата на вкуса на ванилия ще бъде проблем. Моето дете е много претенциозно и проблемно в това отношение и сменихме сумати марки АМ докато стигнем до Милумил, което досега се приемаше добре. Но пък ако от сега Аптамила ще бъде ванилов - пак е някакво решение.  Peace
Сетих се да питам Хипп дали има някакъв аромат, че само него не сме пробвали ?

# 21
  • Мнения: X
Ами тройките имат, но според мен не се усеща при пиене, само при отваряне на кутията. Розовия ХИП има по-силен аромат и е по-гъст от синия. Ако искаш пробвай.

# 22
здравейте,
аз също захраних сина си с милумил. точно когато навърши 4 месеца трябваше да преминем на милумил 2 , но никъде го нямаше вече. купих отнвово единица, която беше от 0-6 м. детето не го харесваше, трудно свикна, но свикна. проверих състава и установих, че разликата е само с калориите- новият е по-ниско калоричен. много се ядосах и наистина мислех да се обадя във фирмата, за да попитам защо така сменят млеката, дори без предупреждение. изискванията са си изисквания, но не пречи поне да предупредят. да сега милумила е като всички млека, вече няма разлика. пробутвайте го на децата все ще свикнат, мисля, че е по-добрия вариянт отколкото да се смени млякото с ново.

# 23
  • Мнения: 227
Ana-hristiana - Абе то изискванията са си изисквания, но както казах всичко е за сметка на децата ни  #Cussing out!! Ето моя малък пакостник изпи ония ден една доза и край, повече не ще и да помирише това ново АМ и аз само си правя и хвърлям, защото не е както го харесва. Освен това че няма вкуса на ванилия, наистина е по-рядко от преди, и сега трябва и биберона да сменяме защото тече страшно бързо и той се дави. Но пък пие 2 глътки, вижда че не е неговото мляко и отказва да пие повече. Сега вече Милумила не си заслужава цената според мен. Наистина стана като другите марки на пазара, които са много по-евтини. Работех досега с немци, но ми прави впечатление, че вече и немците се побългариха яко, та незнам вече на какви продукти с гарантирано качество можем да разчитаме.. ooooh!

pandora
- ами явно ще сменяме млякото, при всички положения. Което мляко има ванилия с него ще се запасим  Peace

# 24
Здравейте! Аз вече купих от новия Милумил. Няма нищо общо със стария. Звънях във фирмата вносител за България и ми обясниха, че по новият Евро стандарт е такъв и ще бъде само такъв. Жолко, но това е положението! Нали сме ЕВРОПЕЙЦИ!

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Здравейте! Днес щях да пускам сходна тема за Аптамил... Та така - дъщеря ми е на 3 месеца и яде от раждането си Аптамил 1. Досега винаги съм купувала Аптамил 1 със срок на годност 17.03.2010, но преди 2 седмици вече явно излезе новата партида и с учуда след 2-3 направено мляко установих, че мирише много апетитно този Аптамил - на ванилия  Shocked Тъй като знам, че по принцип Милумилът мирише на ванилия стигнах до два извода:
1. Сбъркана партида - сложили са Милумил в опаковката на Аптамил или
2. Сменили са вкуса на Аптамила! Simple Smile Както и да тъкмо бях решила вече да купя Милумил, защото много ми хареса на какво мирише, а и с удоволствие забелязах, че дъщеря ми спря да повръща от новата партида на Аптамил, която според мен си е чист Милумил и ето на! Попадам на тази тема... Дали пък не са объркали наистина млеката и в кутиите на Аптамил да са запечатали Милумил и обратно?! Звучи тъпо но знам ли... И още нещо - досега Милумилът на гранули ли беше или на прах като Аптамила?

Можеш ли да кажеш за кой Аптамил става въпрос за Аптамил комфорт 1 ли?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Направо се изумих, дано намеря още от старата партида, че ще си
имаме проблем. Не искам да сменям млякото.
Записвам се да следя.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 403
Здравейте! Днес щях да пускам сходна тема за Аптамил... Та така - дъщеря ми е на 3 месеца и яде от раждането си Аптамил 1. Досега винаги съм купувала Аптамил 1 със срок на годност 17.03.2010, но преди 2 седмици вече явно излезе новата партида и с учуда след 2-3 направено мляко установих, че мирише много апетитно този Аптамил - на ванилия  Shocked Тъй като знам, че по принцип Милумилът мирише на ванилия стигнах до два извода:
1. Сбъркана партида - сложили са Милумил в опаковката на Аптамил или
2. Сменили са вкуса на Аптамила! Simple Smile Както и да тъкмо бях решила вече да купя Милумил, защото много ми хареса на какво мирише, а и с удоволствие забелязах, че дъщеря ми спря да повръща от новата партида на Аптамил, която според мен си е чист Милумил и ето на! Попадам на тази тема... Дали пък не са объркали наистина млеката и в кутиите на Аптамил да са запечатали Милумил и обратно?! Звучи тъпо но знам ли... И още нещо - досега Милумилът на гранули ли беше или на прах като Аптамила?

Можеш ли да кажеш за кой Аптамил става въпрос за Аптамил комфорт 1 ли?

не, за нормалния Аптамил

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 403
Направо се изумих, дано намеря още от старата партида, че ще си
имаме проблем. Не искам да сменям млякото.
Записвам се да следя.
Вчера в Била гледах че има и от старата и от новата партида, но отбелязвам, че става дума за Габрово

# 29
  • Мнения: 1 473
За тези, които се интересуват, имаше преди време подобна тема относно АМ розов Хип. Там вече писах, тук ще се повторя, всички АМ са с променен състав и ново качество. Тук в Германия във всяка кутия АМ има подробна информация защо са тези промени. Предупреждават се родителите, че новото АМ може да не се хареса на вкус, но че с времето бебетата свиквали. Също така можело да се промени количеството което поема на ден дадено бебе, така че родителите да не се плашат.
Жалко, че няма такава информация в кутиите на АМ на българския пазар.

Общи условия

Активация на акаунт