Уреди за вграждане

  • 4 124
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 117
Ето разгледай и тези, в темите за кухните доста често са споменавани http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=2&i=10

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
То е много условно, зависи с какви финанси разполагаш. Аз съм с Бош/Сименс за сега съм супер доволна. Един съвет при избора на уреди: освен на дизайн и функции гледай кой енергиен клас са, задължително клас А, даже А+, колко са икономични и дали са тихи.

# 17
  • Мнения: 2 388
Вкъщи сме с INDESIT.
Последно време се налага да ползвам по-често фурната. Мога да кажа, че съм доволна.
Плотът е с инокосов кант, сензорно управление, заключване. Правя си основно кафе на него, така че някакви съществени отзиви не мога да дам.
За мен беше важно, като го избирах да е с 4 зони, защото е по-красиво, отколкото с две.

# 18
  • Мнения: 1 632
Имате ли наблюдение за SAMSUNG.Плот със сензори и фурните.
Чувала съм само лоши неща за тях, но аз лично опит нямам.
За тях знам, че се правят в Китай!

# 19
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Това, на което аз обърнах  внимание докато търсех моите уреди е :
- енергиен клас
- гаранция
- бързо сервизно обслужване

# 20
  • Мнения: 121
Съгласна съм с deata  Peace

Цялата ми кухня е с вградени уреди от Лекс Груп - енергиен клас А, 3 години гаранция и най-важното (поне за мен) - разполагат със собствен сервизен отдел.
Четох в сп. CASAVIVA, че сега имат и нова серия фурни Eurolux и като гледам тук - http://leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=10&c=1&pid=93 - тази според мен определено си заслужава, особено ако ти се връзва с интериора  Hug

Късмет в търсенето...

# 21
  • Мнения: 1 422
Имаме пералня, миялна, хладилник, фурна и котлони Горение. Много съм доволна. Само хладилникът е свободностоящ (защото си питала за вграден). На пералнята не се регулират самостоятелно оборотите, а всяка програма си има зададени, ако това ти е условие, но има увеличена вода, което е важно за хора с по-чувствителни кожи. Ако имаш конкретни въпроси към тази марка, питай. Ползвам ги супер активно вече 1 година. И бих ти препоръчала мивка Франке Глаксия, ако ще купуваш - голямо дълбоко корито, много ви е удобно - ето тук най-долната

# 22
  • Мнения: 71
Имате ли впечатление от уреди Фагор (Fagor).
По принцип съм се спряла на Електролукс, но и тези ми се струват симпатични...
имат гаранция 3 години...ако някой е ползвал или ползва в момента
ще се радвам да прочета мнението им.

Общи условия

Активация на акаунт