Какво се случва?

  • 2 232
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Добре де,правила си тест преди 6 дни,ами вземи та направи пак ooooh!Тогава си била с 4дневно,а сега с 10дневно закъснение,което не е едно и също!Аз ако бях на твое място да съм опаткала дузина тестове.Ако и той е отрицателен,отиди на кръвен!Като кажеш резултатите ще те посъветваме какво да правиш Peace

# 16
  • Мнения: 289

Да не ти давам надежди, но аз бях така, пих хапчета, спрях ги, веднъж ми дойде и после директно бременна. Даже не вярвахме ,но ето става. Беше ми отрицателен теста след 3 дни закъснение.Чак след 5 имаше втора мноооого бледа черта и след 10 дни истинска. Та мисълта
ми е ,направи пак уринен тест.

# 17
  • Мнения: 1 335
Най-вероятно нищо не се случва. Ако има бременност, то тя може да се констатира с 10 дневно закъснение. Плодният сак се вижда чудесно.
Закъснението мисля е на хормонална основа.

# 18
  • Мнения: 2 422
50/50 да е бебе щом януари не си пила хапчета направи кръвен Praynig

# 19
Според мен също има шанс да си бременна.
 Аз също в момента пия Ясмин, но моята гинеколожка ми каза, че в момента, в който пожелая да имам дете, да ги спра и веднага да започвам с опитите.
За по- сигурно може да пуснеш кръвен тест за бременност, както са те посъветвали и другите момичета. Струва около 13 - 15 лв. и резултатите излизат в рамките на 2-3 часа.
Дано наистина е това, което искаш!!!

# 20
  • Мнения: 112
Искам бебо... какво стана? Направи ли друг тест?

# 21
Ох,момичета не знам вече какво да мисля.Отчаях се.
Тази сутрин ( 11 ден закъснение) направих отново тест(на друга марка ) и пак е отрицателен.
Вчера си записах час за лекар но е чак за сряда (04.02.2009) и до тогава не знам.
Нещо става но какво ли...
Кръвен тест не искам да си пускам-.....предпочитам да тая надеждата,че може да имам бебче още няколко дни...днескашния тест почти ме обезвери но....

 no

# 22
  • Мнения: 1 949
Ами едно толкова голямо закъснение може да се дължи на много други неща освен бременност. Напр. неспукан фоликул, киста, промените във времето (то не е нужно да си сменяла климата) - ту топло, ту студено, ту дъжд, ту сняг, също може на някакъв стрес да се дължи. След като и след 11 дни теста е отрицателен, по-скоро не е бременност Sad Лично аз съм имала 24 дневно закъснение, заради 2 неспукани фоликула. Следиха ме през това време, за да избегнем получаването на фоликулярна киста.

Но дано съм лош пророк и да не се окажа права.

# 23
  • Мнения: 2 960

Кръвен тест не искам да си пускам-.....предпочитам да тая надеждата,че може да имам бебче още няколко дни...днескашния тест почти ме обезвери но....

 no
Стескам те палци надеждата ти да стане факт.Друго какво да ти кажа-дано стане така както ти искаш PraynigАйде на 4-ти да се похвалиш Hug

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Аз бих направила веднага кръвен тест, няма смисъл да чакаш, ако ти е толкова притеснено и изнервено.
Пък на лекаря на 4.02 пак ще идеш. Яснотата ще дойде от кръвния.
Успех!

# 25
  • Мнения: 3 695
50/50 да е бебе щом януари не си пила хапчета направи кръвен Praynig
Peace
но дано да си забременяла  Praynig

# 26
  • Мнения: 4 335
Днеска трябва да е бил прегледа.
Какви са резултатите?Дано да се похвалиш с хубавата новина Praynig

# 27
  • Мнения: 365
Искам бебо...отговори, какво стана!МОЛЯ ТЕ!!Пиши какво стана на прегледа вчера!!

# 28
Момичета на мен ми дойде на 12 ти ден закъснение.На който ден сутринта припаднах в банята ....след което ми изтече на превръзката едно нещо като съсирек или парче месо, повече ми приличаше на парче месо-беше много гадно.5 дни имах невероятни болки съответно отложих прегледа за сряда за петък и утре съм при лекарката.Не знам какво става с мен и съм малко уплашена....сега ми тече кафяво а е вече 6ти ден,което е нетипично за мен.Даже не знам с това кафяво течащо нещо как да се явя при лекарката...

Е бебо го няма.... Cry

# 29
  • Мнения: 598
 Искам бебо,съжалявам много Cry Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт