Как измисляте менюто за деня?

  • 4 530
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Или си купувам продукти според някоя рецепта, която ми е харесала от форума, или си търся рецепта според продуктите. Доста често импровизирам, но пак с помощта на форума естествено...
Детето яде каквото и ние, а ако ще готвя нещо по- пикантно, за нея готвя отделно пак по някоя по- простичка и семпла рецепта. Пак от форума. Crazy

# 16
  • Мнения: 27 524
Форумът е голяма работа!  Laughing

Мъжът ми го е кръстил най-голямата мафия в България  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 926
Нищо специално....каквото ми хрумне, само гледам да е разнообразно.

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Идеите предимно от форума ги черпя.

# 19
  • Мнения: 6 713
От форума чета, но често пъти се засичам, че все едно си знам и се въртя само около десетина рецепти - мусака, пиле с ориз и т.н. Иска ми се повече да поекспериментирам. Whistling

Също така предвиждам какво ще се готви, тъй като пазарувам за съответното ястие. Simple Smile

Бебка все още си яде бебешки пюрета, от 1-2 дена й предлагам наша храна.  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 338
Когато мъжът ми ме пита какво ще имаме за вечеря  и след пет отхвърлени мои предложения и нито едно негово, обикновено ми казва  "еееее айде виж какво предлагат твойте "приателки" от форума и ми кажи , аз ще си избера"

# 21
  • Мнения: X
Обикновено каквото ми се яде или съм чула за нещо от някъде. В другия случай разглеждам форума и като си харесам нещо го готвя на следващия ден.

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Форумът е голяма работа!  Laughing

Мъжът ми го е кръстил най-голямата мафия в България  Laughing

Същата работа и при нас. Като има нещо да търсим и първо ми казва, я виж във форума кво викат мацките.

Иначе вдъхновя ме форума, списания, книги, предавания, продуктите в хладилника и фризера. Много е различно и според настроението действам. Понякога съм традиционалист, понякога ми се експериментира и така.

# 23
  • Мнения: 4 496
Форумът е голяма работа!  Laughing

Мъжът ми го е кръстил най-голямата мафия в България  Laughing

А моят го нарича "Женската мафия". Crazy Joy

# 24
  • Мнения: 930
по - желание на мъжа ми, че той е по-капризен в нашето семейство #2gunfire

# 25
  • Мнения: 9 973
от вечерта татито се развихря  с идеи Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 4 141
И на мен това ми е много трудно, да го измисля. Обичам да готвя, но за идеи трудно ми идват. За това и аз като повечето мами чета форума и то от доста време , но едва на скоро се престраших да пиша. Извинявайте за отклонението. Исках да кажа , че нито една рецепта която съм записала от форума не е била несполучлива. Моя мъж ме превъзнася, а аз съм горда с вас и произведенията Ви.  chef

# 27
  • Мнения: 6 461
Не ми е трудно ...
.....преглеждам форума, каквото ни се хапва или каквото сме готвили на работа  го приготвям и в кащи Grinning

# 28
  • Мнения: 223
според това, което ни се яде в къщи, според наличните продукти, по някоя рецепта от форума, различно;
но чак меню не си съставям, измислям си на момента, или според това, което домашните са поискали да сготвя Hug

# 29
  • Мнения: 940
Зависи какво ни се яде. Ако пък не ми се пазарува, отварям фризера и каквото намеря--това е.
Много идеи черпя от темите със снимки тук.

Общи условия

Активация на акаунт