Вярвате ли в зодии?

  • 8 494
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Абсолютни глупости са. Аз съм Лъв, малкото Везни. Е двамата сме като клонинги. Еднакво поведение, еднакви страсти се вихрят. Палим на 3/4, инати сме. Абе все едно съм се клонирала, но той е по - упорит от мен. Та не се вместваме някак си и в двете зодии.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:00 от Sesana

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Не става въпрос за "вярване", а за някакви познания в тази област. Имам ги и "вярвам". Ако знаех само за няколко зодии в кой месец са, сигурно и аз нямаше да "вярвам".

# 17
  • Мнения: 4 892
А, това вече в повечко идва. На дивотия мяза.

Не мисля, че ще го върне, ако стане Peace Но ако има избор, би предпочела други зодии, така да го кажа.

А, разбира се. Аз се усетих, че ще да е така.

Имам една приятелка, дето роди на 2 февруари, момиченце, и се тюхка, сякаш светът е свършил. Е, нямаше как да го върне, но ей на, още се кахъри. Ако се беше сетила и можеше, съм сигурна, че щеше да подкупи дофторята да го пишат на 3-ти.

# 18
  • Мнения: X
Ох, то и той, моичкият си мислеше, че по-хубаво щяло да е за бебето да се роди пролетта, което беше последвано от моя тъпашка тема в Искам бебе, ама ей на. Сега ако го попиташ, сигурно ще се съгласи с волята на бебето да се появи в сезон по негов си бебешки избор.
Някои хора дотам са си навили на масрафа, че и пол, и зодия, и асцендент сигурно могат да изберат на бъдещото отроче, за мен обаче подобни тъпоъгълни залитания и подхвръквания във въздуха от простосмъртни като мен са вече малко прекалени.

# 19
  • Мнения: X
Мда....вярвам в зодии пък!  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 958
Не вярвам в зодии като :
Раци, днес ви чака тежък ден, не пътувайте.
Но вярвам в Астрологията като наука.
Вярвам, че в момента на раждането на всеки, звездите и планетите са били в определа конфигурация, която може би, влияе на нашият живот.
Вярвам, че по определен начин сме свързани с вселената и просто няма как да не зависим от нея.

# 21
  • Мнения: 2 229
Не вярвам в зодии като :
Раци, днес ви чака тежък ден, не пътувайте.
Но вярвам в Астрологията като наука.
Вярвам, че в момента на раждането на всеки, звездите и планетите са били в определа конфигурация, която може би, влияе на нашият живот.
Вярвам, че по определен начин сме свързани с вселената и просто няма как да не зависим от нея.


Горе-долу и аз така. Peace
Сама зодията по себе си не означава нищо, но като се вземат предвид още 100 неща, вече наистина може да се съди за характера на човек, поне малко. Защото от овен до овен има огроооома разлика, точно заради другите влияния.
Така че и аз смятам, че има нещо вярно в науката астрология, която няма нищо, ама нищо общо с "хороскопите" по телевизията и във вестниците.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бу, и аз не бих искала да вярвам в зодии, ако ми предстои да родя дева  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 303
Не вярвам на прогнозите за деня, месеца и годината, които разни измислени астролози налагат, по вестници, списания и телевизии.
Иначе не отричам напълно астрологията, имам си любими зодии и не чак толкова харесвани.  Whistling

# 24
  • Мнения: 5 622
Нито една от опциите в анкетата  Wink

Вярвам, но не съм фанатичка. Мъжът ми и аз сме от зодии, които по принцип не си подхождат. И дете даже съм му родила  Mr. Green

Детето не исках да е моята зодия, но Господ си знае работата и той избърза за да се роди в края на зодия Дева  Wink

# 25
  • Мнения: 2 388
Мблях гласувам.

В някои случаи хората си отговарят на зодиите, в други не.
Вярвам до някъде. Не бих си избирала партньор по зодиакално съответствие с мен.

# 26
  • Мнения: 36 170
Мблях е верният отговор!

# 27
  • Мнения: 183
О, вярвам люто. Мъжа ми го взех, само защото ми каза, че е водолей, а на водолеите е всеизвестно, че им е голяма работата. За съжаление, в последствие се оказа, че е риба.Та тая риба ужасно ме потушава.И то започна да ме потушава точно от момента в който разбрах, че е риба.Добре че, поне работата не намаля. Все още проучвам дали това е достатъчно за развод по вина. Вкарал ме е в заблуждение, все пак.
Дъщеря ми  я преносвах осем дни само и само да влезе в мечтаната зодия.Не питай как съм се стискала осем дни и нощи.
За сина ми още се чудя дали да не му подправя свидетелството за раждане.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 18:39 от Ел

# 28
  • Мнения: 2 013
Вярвам и съм се убедила,че има истина в това!!! Hug

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз на богове, уроки, суеверия и подобни не вярвам, но зодиите са друга "ракия". Учила съм в университета един семестър астрология и ми беше интересно. Интересни ми бяха теориите, теоремите, сметките, доказателствата, съзвездията, точността. Интересно ми беше като наука. За вярване чак не бих се кандидатирала, особено във вестникарските хороскопи, но сама да си направя такъв - защо не, трябва обаче пак да си изровя лекциите. Доц. Кафеджиев(не е майтап името) ми преподаваше, ако някой го знае.

Общи условия

Активация на акаунт