Не ми идва...

  • 21 859
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Веселушка дано скоро се похвалиш Praynig

# 16
# 17
  • Мнения: 432
Момичета привет и от мен! Аз също имам този проблем-с хапчета на 28 дена, без когато му хрумне.Казвате че се оправяло след раждане  newsm78 Да, ама нищо подобно при мен.Когато ги спрях ,понеже реших ,че е време за второ- пак старата песен на нов глас .За съжаление преди 4 месеца направих спонтанен аборт и сега кашата е още по-голяма.Първия път ми дойде на 48 ден ,после на 45.Днес ми е 45, а признаци за скорошно идване на третия  няма.Правих тест ,но уви  EFNЩе се ходи на лекар това е ясно ,ама до тогава ще се побъркам.Защо все нещо не ми е наред?И как да искам  EFP като то гостито си кара както му хрумне?

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
Пиша за пръв път , мн съм притеснена ако има някой който да чете с сходен проблем моля да даде съвет
 

Последната ми менструация беше на 27.12.2008 и от тогава нищо
Ходих на преглед на 12.02.2009 : на видеозона установиха киста да десният яйчник или разширение на маточната тръба, но докторът не беше сигурен.
 
За да предизвика цикъл ми пресписа оргаметрил приемах го по следната схема 5 дни по 2 таблетки на ден
Към днешна дата 20.02 все още не ми е дошло
 
Предполагам че проблемът е от киста тъй като през м декември имах същият проблем но кистата беше на левия яйчник, тогава отново пих оргаметрил но по друга схема 15 дни *2 таблетки и след седмица ми дойде и на последващият контролен преглед кистата я нямаше
 

Освен тово правя опит да забременея и както може да се предполога на тази възраст не се получава   
До сега съм нямала други бременостти, аборти или раждания
Предтои ми да правя тепърва   обичайните за това хормонални изследвания
Но дали те ще са достатъчно верни, след като съм приемала оргаметрил ?
 

При прегледа колегата Ви каза че яйчниците ми не са в "розаво състояние" и ,че яйчниковият резерв е поизчерпан
 
Много съм притеснена и питането ми е
може ли тово да се установи само чрез видеозонен преглед
не е ли необходимо за това се направят и допълнителни изследвания
 

Образуването на тези кисти признак ли е на производството на некечествени яйцеклетки

# 19
Здравей те момичета. Имам следния проблем, закъснява ми вече 9 дена. Правех тест и е отрицателен. По принцип съм с редовен цикъл. Имам ужасно силно бяло течение, и яйчниците ме болят. Не съм в България и имам част за преглед чак другата седмица но дотогава ще се побъркам от притеснение. Четох доста из форума и причина за закъснението може да е киста! Колко дни може да ми закъснее ако е киста? Последните ми няколко цикъла бяха точни може ли така изведнъж да се появи кистата? Благодаря за всеки съвет и отговор...... и нека бъдем по силни!

# 20
  • Мнения: 351
Здравей те момичета. Имам следния проблем, закъснява ми вече 9 дена. Правех тест и е отрицателен. По принцип съм с редовен цикъл. Имам ужасно силно бяло течение, и яйчниците ме болят. Не съм в България и имам част за преглед чак другата седмица но дотогава ще се побъркам от притеснение. Четох доста из форума и причина за закъснението може да е киста! Колко дни може да ми закъснее ако е киста? Последните ми няколко цикъла бяха точни може ли така изведнъж да се появи кистата? Благодаря за всеки съвет и отговор...... и нека бъдем по силни!
И аз бих искала да попитам същото? При абсолютно редовен цикъл, ми закъснява вече 7 дена, а теста е  EFN. Ако някой може да помогне с малко инфо, ше съм благодарна!   bouquet

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И аз съм със нередовен цикъл от доста време.Пила съм какво ли не,ходих на лекар-тя ми каза че ми няма нищо,че това е нормално,и ей така междудругото ми каза че шансовете ми да забременея са много малки,но преди няколко месеца моята майка ми каза за едни хапчета на билкова основа,и трябва да ви кажа че ми помагат,много съм доволна от тях Simple SmileИ тъй като майка ми е мед.сестра,го е предлагала на нейни пациентки-те също са много доволни. Simple Smile

# 22
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
zar4e ако това което казваш,че имаш редовен цикъл а ти закъснява на твое място,бих отишла веднага на лекар Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 746
И аз съм със нередовен цикъл от доста време.Пила съм какво ли не,ходих на лекар-тя ми каза че ми няма нищо,че това е нормално,и ей така междудругото ми каза че шансовете ми да забременея са много малки,но преди няколко месеца моята майка ми каза за едни хапчета на билкова основа,и трябва да ви кажа че ми помагат,много съм доволна от тях Simple SmileИ тъй като майка ми е мед.сестра,го е предлагала на нейни пациентки-те също са много доволни. Simple Smile


Какви са тези хапчета, би ли споделила?

# 24
  • Мнения: 3 453
И аз съм със нередовен цикъл от доста време.Пила съм какво ли не,ходих на лекар-тя ми каза че ми няма нищо,че това е нормално,и ей така междудругото ми каза че шансовете ми да забременея са много малки,но преди няколко месеца моята майка ми каза за едни хапчета на билкова основа,и трябва да ви кажа че ми помагат,много съм доволна от тях Simple SmileИ тъй като майка ми е мед.сестра,го е предлагала на нейни пациентки-те също са много доволни. Simple Smile

Това е някаква шега, нали?! Shocked Нещо като "мед против забременяване" сигурно.  Mr. Green
Би ли пояснила - от кога мед. сестри имат пациенти? Thinking И още нещо - как разбра, че хапчетата ти влияят добре? Попрочети това, онова за репродуктивните хормони и после пак ще говорим, ако все още имаш смелост да пиеш на своя глава билкови хапчета!

# 25
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравей те момичета. Имам следния проблем, закъснява ми вече 9 дена. Правех тест и е отрицателен. По принцип съм с редовен цикъл. Имам ужасно силно бяло течение, и яйчниците ме болят. Не съм в България и имам част за преглед чак другата седмица но дотогава ще се побъркам от притеснение. Четох доста из форума и причина за закъснението може да е киста! Колко дни може да ми закъснее ако е киста? Последните ми няколко цикъла бяха точни може ли така изведнъж да се появи кистата? Благодаря за всеки съвет и отговор...... и нека бъдем по силни!
не вярвам да е киста, пишеш,че имаш бяло течение предполагам е от него. Задължително отиди на лекар Peace

# 26
  • Мнения: 85
Здравейте момичета аз съм на 20 години и от 4 години ги имам постоянно тези кисти. Пила съм какво ли не, ходила съм и при различни лекари /уж за по точни диагноза/. Оргаментрила помага до време но той разбутва хормоните. Сега отново ми закъснява с 10 дена правих си тест и беше отрицателен. Много съм притеснена че кистите пак са се появили. Вече нямам търпение да видя тези две чертички вече 6 месеца ги чакам и нищо. Но няма да се предаваме с мн любов ще успеем. Успех на всички Hug

# 27
  • Мнения: 1 085
Все още си на 20 миличка.Не се притеснявай ще му дойде времето, но не го прави на фикс идея.  bouquet

# 28
  • Мнения: 85
Така е Bunny права си че има време, но след 6 месеца неусп Hugешни опити започвам да се притеснявам. Благодаря за подкрепата.

# 29
  • До морето...
  • Мнения: 266
Здравейте и от мен Simple Smile Първо искам да кажа,че от доста време чета тук във форума и ми прави впечатление,че всички са много отзивчиви и мили.И аз имам едно притеснение,което едва ли е по-различно от други ,ама все пак да си го кажа и се надявам някой от вас да има някакво мнение.. Аз съм на 21 год.Имам сериозна връзка и с приятеля ми от около 10 месеца правим опити да забременея,но не се отнасяхме съвсем сериозно,само че нищо не се е получило все още.Да отбележа,че досега никога не съм следяла за овулация.Значи аз имам много нередовен цикъл.Много рядко си идва на датата.Този месец отново ми закъснява с 6 дни.Преди година и половина някъде ми откриха упорити гъбички,които лекувах и оттогава нищо.Дали е възможно,ако не са се излекували или са се появили наново да попречат на това да забременея? Thinking Четох много мнения и проблеми на различни жени тук,но то е индивидуално за всяка.Правих си тест 3 дни след закъснението и беше отрицателен,само че още не ми идва и ако не ми дойде,другата седмица пак ще си взема тест.Имам признаци-много болезнени гърди,огромен апетит(такова нещо не ми се е случвало чак)-всичко ми се яде,каквато храна видя или чуя за нея ми се преяжда супер много и почти постоянно съм гладна.Имам леки периодични тъпи болки в яйчниците и корема..Объркана съм..Благодаря ви за вниманието и се надявам да не съм ви отегчила с обясненията си.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт