Смуче биберона обратно

  • 1 451
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 772
Нищо няма да му стане на бебето. Щом иска залъгалка - давай. Щом иска да я смуче "наопаки" - остави го Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 512
Нищо няма да му стане на бебчо.Щом така му харесва да си смуче така.Моето бебче пък въобще не искаше да смуче такава биба.

# 17
  • Мнения: 4 784
Вземи му биба на Авент, еднаква и от двете страни, препоръчвам ги, защото само тях сме ползвали. Всякакви други заоблени оттук, пък сплеснати от там не му се харесваха въобще на Калоян. Все пак не виждам нищо тревожно във вашия случай.

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Едва ли е проблем. Дъщеря ми биберона го смуче от всички страни - дори откъм дръжката.  Grinning
Всъщност тя не го ползва по предназначение точно, а просто като една от играчките - държи го в ръчичка, маха с него, от време на време го лапа.  hahaha Така и не се научи за какво е.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 006
Нашия е на Авент - еднакъв от двете страни. Това не му пречи да го лапне настрани и да си спеска носа  hahaha Щом на детето му доставя удоволсвие, да си го дъвче както иска.

# 20
  • Мнения: 1 372
Дъщеря ми се отвращава от ортопедичните. Ако и видите физиономията ще кажете, че съм и дала отрова. Ползва от обикновенните биби които са като капка. Обаче сега като порасна го върти в устата си както си иска. Даже понякога и е перпендикулярно и пластмасовата част отвън и натиска нослето, но на нея не и пречи.

# 21
  • Мнения: 1 554
смени залъгалката,сина ми смучеше на нук точно на обратно,купих авент и нещата си дойдоха по местата Peace

# 22
  • Мнения: 2 960
И моят син понякога завърта и смуче бибата  на обратно.Аз му я завъртам няколко пъти и той си мирясва-на Нук сме ,друга не иска.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Смени залъгалката Peace

# 24
  • Мнения: 71
Моя син пък въопще не ще да смуче биберон. Щом не пуска нищо не му е интересно Simple Smile

Същата работа - докато усетеше, че не пуска ни мляко, ни вода и .....---""""""""""---.... гледаш биберона лети над коша. Като тапа изхвърчаше от устата й  hahaha . Така че - както му е сладко на детенце Wink.

# 25
  • Мнения: 292
Едва ли е проблем. Дъщеря ми биберона го смуче от всички страни - дори откъм дръжката.  Grinning
Всъщност тя не го ползва по предназначение точно, а просто като една от играчките - държи го в ръчичка, маха с него, от време на време го лапа.  hahaha Така и не се научи за какво е.

Това за моята дъщеря е писано  Laughing хахахаха и ние сме така, но щом види лъжицата ....... плюе веднага бибата

Общи условия

Активация на акаунт