Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Vilence , ЧЕСТИТА МОМА!!!  stork-girl  babydust7

# 61
  • Мнения: 255
Майфлауър, на мен лично с Д ми харесват само ДеАна, ДиАна и Дария.  Но важното е ти да си го харесаш името  Grinning

# 62
  • Мнения: 753
Gydelichkova, за пръв път виждам толкова хубава вътреутробна снимка - ще се редят на опашка девойките Wink

Fate, аз сравнително дълго кърмих - по мои спомени ми беше трудно да ставам от такъв тип меки и без опора като подлакътнице фотьойли /и то с бебо на ръце, а и аз бях секцио, а и се отпускаш докато кърмиш/. Но и аз си поръчах в 8ми специален /по мое удобство - сядах на 30 модела в един голям магазин/ фотьойл. Нарекохме го с мъжа ми "фотьойл за кърмене" Simple Smile
Щом си с такава нагласа имам чувството, че после ще си и мама кърмачка  Hug

# 63
  • Мнения: 1 425
Fate, ние имаме такъв тип фотьол, но много бързо се сплескват вътре топченцата и след около две години ще е наполовина. Аз нашия преди половин година го пълних пак, само топченцата са доста скъпи  Sad. Иначе за кърмене не е удобен, обаче слагах Килиан като беше бебе да спи там някой път.

Vilence, честито момиченце!

# 64
  • Мнения: 9 814
Airina, честит рожден ден!
tanka80, Мayflower, Vilence, честити девойки!

П.П. Някой питаше за раждане в бившата Окръжна болница.
Аз съм раждала там, с избор на екип и сега смятам да направя същото.
Питайте утре като се видим на срещата.

# 65
  • Мнения: 0
Честит рожден ден  Airina Hug      
Gydelichkova браво за новата тема, много добре си се справила.
Mayflower честита госпожица. За име с "Д" много ми харесва Даня.
Лек ден на всички.

# 66
  • Мнения: 59
франческа аз питах за окръжна Simple Smile
по-точно мисля там да раждам при Жекова

# 67
  • Мнения: 9 814
франческа аз питах за окръжна Simple Smile
по-точно мисля там да раждам при Жекова

Няма да съжаляваш за избора си.
Страхотен лекар и невероятен човек.
Благодарение на нея дъщеря ми не се роди в 36 г.с., а дори преносих.
Ако утре идваш на срещата ще ти разкажа повече.

# 68
  • Мнения: 59
утре ще дойда Simple Smile ще се радвам да ми разкажеш Simple Smile

# 69
  • Мнения: 136
Vilence, честито за девойката! Пак се заформя розова вълна, хайде, дано оттук нататък се покажат още срамежливки, за да поизравнят с мъжленцата.

ayas, благодаря ти много за хубавите думи. В тази връзка, толкова вече се радвам,гордея и свикнах с мисълта, че ще съм мама на момче, че не мога да си представя да е другояче  Hug

Тази сутрин, докато си взимах душ, се замислих за пореден път създаването на нов живот какво чудо на природата е - как от едно миниатюрно сперматозоидче и една яйцеклетчица, които впоследствие оформят една микроскопична точица, след няколко месеца става истински човек.

# 70
  • Мнения: 9 814
Gydelichkova, ааааааааа Naughty сперматозоидчето може и да е миниатюрно, но да си имаме уважение за яйцеклетките ни Mr. Green

# 71
  • Мнения: 136
Франческа, хехе, аз нарочно се изразих така, нали сме си нежни създания, та затова използвах умалитено име  Wink

# 72
  • Мнения: 0
Забелязвам че не сте ми сложили момата на първа страница аз толкова много я чаках.Знам че не е нарочно.Приятен ден на всички и повече почивка.

# 73
  • Мнения: 136
tan4e22 , съжалявам, не е било нарочно. Там е вече малката красавица Simple Smile

# 74
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Airina,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!!!  bouquethbday
Честито на всички узнали пола на бебчетата си!Уффф,как чакам 10.02. и аз!!!

Общи условия

Активация на акаунт