Махане на бенка..

  • 17 114
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Момичета, човека махащ бенките се казва Камен Каменов..Преди 15 години баща му (възрастен пенсионер-химик) ми премахна 5-6 бенки само с едно намазване и ми обясни,че опасни били само издадените над кожата бенки. Thinking Този човек е  помагал даже на болни от рак на кожата. Освен бенки махаше брадавици, кокоши тръни и прочее "красоти" по кожата. Сега сина му се занимава с товал И при него  ми се наложи да ходя -разкървавих  си една бенка и много се уплаших. Но с едно намазване от" вълшебното "шишенце ми реши проблема Simple Smile
До сега не сам чула за недоволни хора от Камен и баща му, Бургас все пак е малък град.

# 16
Проблема е че бенката се намира на лицето и като я махна ако остане гаден белег сигурно ще е много грозно Cry

# 17
  • Мнения: 14
Като ви прочетох ... настръхнах  ooooh!
Сега се чудя какво да направя...Имам бенка , за която д-р Попова /Токуда/ и
друг кожен лекар-приятел,ми препоръчаха да я махна.Появи се преди една година след операция.
А може би и без това щяла? Не знам дали има връзка с това ,че от операцията имам засегнат кръвоносен съд
на долните крайници?Както и да е ... бенката е на лице.
От вътрешната страна на глезена ми е.Понякога ме сърби,понякога чувствм едно изтръване-
обтягане на мястото около нея .Вече е с диаметър 5-6 мм,изпъкнала и с тъмно  уплътнено
връхче - затова ми казаха ,че е най-добре да се махне и да се изследва.Другата седмица мисля
да ида и при друг кожен лекар.Мой познат преди  2 години си махна бенка от гърдите при
д-р Литов от Военна болница.Препоръча ми го.Искам да чуя и неговото мнение.
А за такова лечение с изгаряне не бих се наела без консултация с лекар , а едва ли някой такъв
ще го препоръча  newsm78
 Но и народната медицина не е за пренабрегване .Само дето ме е страх ,
че има много неизвестни ...

# 18
  • Мнения: 4
Моля, ако някой разполага с адреса и телефона на Камен Каменов да ми ги предостави - предварително балгодаря))))

# 19
  • Мнения: 737
Аз не бих си махала бенки при разни лечители, защото едва ли я изследва.................
Махах от лицето 1 и много по тялото. Махах и с лазер, махах и оперативно, но истината е че - оперативният начин е мн по добър защото всичко отива в лаборатория и се изследва.
Всички кожни лекари казват , че по добре да ги няма бенките!!!!!!!! Един риск по малко,особенно тези който пречат. Peace

Общи условия

Активация на акаунт