Бременна съм .....за трети път

  • 7 775
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
За хората и тяхното мнение изобщо не трябва да ти пука, всеки има правото да мисли и говори каквото си иска. Честито и леко бременеене ти пожелавам. И да не забравиш да се похвалиш после. Grinning

# 16
  • Мнения: 351
Благородно ти завиждам! Дано и аз някой ден пиша тема с такова заглавие!  Praynig Изобщо да не ти пука кой какво мисли! И мен ме гледат странно някои като споделя, че искам 3 деца - сякаш това е най-големия ужас?!? Ами кога сме щяли да имаме време за себе си и всякакви такива коментари съм слушала... Наслаждавай се на бременността!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 484
Ще  се  справиш  .Дечицата  са  по  големички  и  ще  ти  помагат.И  ние  сме  3  деца  с  почти  същата  разлика.Но  решението  го  взимате  вие.Успех  и  всичко  хубаво  ти  желая.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Честно да ти кажа,благодорно ти завиждам HugХиляди пъти съм се питала,защо и на мен не ми се случи ей така да стане,непланирано,случайно,както при толкова жени,а трябва да се боря с всички сили за мечтата си TiredНо,всеки с късмета си,както се казва,и в този ред на мисли,не си хвърляй късмета.Както Maia беше написала и 5 да са няма да се откажа от бебето си!Сигурна съм,че ще се справите,стига да имаш подкрепата на мъжа си PeaceЛека бременност  bouquet

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще се справиш .... а и какво те интересуват хората..... щом го искаш.
Аз бих задържала бебето дори и пет деца да имам Blush
Peace

# 20
  • Мнения: 2 110
Удобният момен  трудно се  намира. Пари никога няма.
Радвам се за теб. Щом е желано в крайна сметка, не се чуди.

# 21
  • Мнения: 2 161
В момента работиш само ти,имаш две мънички деца,а те безпокои хорското мнение.Аз бих се размислила над това,на какво обричам тези деца.Неизвестността е страшна,особено в тези жестоки времена.Ти не вземай под внимание моето мнение,но игнорирай и тези,лекомислените,които просто ти пишат "ще се справиш".Ще се справиш ли?Ти сама трябва да знаеш.

# 22
  • София
  • Мнения: 361
честито - ще се справиш - децата са най хубавото нещо  thumbsup

# 23
  • Мнения: 2 898
Благородно ти завиждам! Аз нямах смелостта навремето, а сега вече годинките са доста...
Бъди щастлива!

# 24
  • Мнения: 1 273
В момента работиш само ти,имаш две мънички деца,а те безпокои хорското мнение.Аз бих се размислила над това,на какво обричам тези деца.Неизвестността е страшна,особено в тези жестоки времена.Ти не вземай под внимание моето мнение,но игнорирай и тези,лекомислените,които просто ти пишат "ще се справиш".Ще се справиш ли?Ти сама трябва да знаеш.

Това мнение припокрива на 100% моето.
Успех каквото и да решиш  Peace

# 25
  • Мнения: 2 433

Официално те каня да надникнеш в темата МНОГОДЕТНИ МАМИ. Ако искаш послушай ни, погледай ни и сама реши дали искаш да си като нас. Не е леко - така е! Но има ли леки неща??? И защо пък най-лесното да е най-доброто??? Всяка една от нас би те поздравила за избора ти! Всяка една от нас ще ти даде куража и смелостта да го направиш / избора/ Hug
Знаем ли всъщност какво ни очаква??? можем ли да предвидим нещата утре??? Защо тогава се плащим предварително от тях???
Толкова много неща мога да ти напиша  още Mr. Green но не е нужно. След като пускаш тази тема , ти си направила вече част от избора си!
 Hug

# 26
  • Мнения: 334
Ех, Юлето ме изпреварила  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365115.0
 Hug

# 27
  • Мнения: 2 829
успех ,каквото и да решиш Peace

и на мен понякога ми се иска трето дете,но...не набирам смелост
(малката вече е на 7 големия на близо 14-голяма разлика се получава)


и хич да не ти пука от хорското мнение

# 28
  • Мнения: 1 334
Честито.

Всичко е ок, само не разбрах защо ти издържаш семейството? И какво ще стане като излезнеш по майчинство. Мъжа ти не може ли да ти помага?


# 29
  • Мнения: 3 376
Виж тази статия.На мен лично много ми харесва и допада.

Общи условия

Активация на акаунт