за жените,секса...какво искат , .....един объркан мъж

  • 3 902
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
Лесно се пише сложи край но трудно се први особено , когато насреща ти говорят колко те обичат как искат семейство и деца с теб и вечерта е пак с него  Thinking

# 16
  • Мнения: 17 546
Лесно се пише сложи край но трудно се први особено , когато насреща ти говорят колко те обичат как искат семейство и деца с теб и вечерта е пак с него  Thinking
Е, точно тогава не е трудно!

# 17
Лесно се пише сложи край но трудно се први особено , когато насреща ти говорят колко те обичат как искат семейство и деца с теб и вечерта е пак с него  Thinking

все пак не съм такъв тип   ще си взема решението и толкова , но съм сигурен че има хора минали по подобен път.....съветите ви са повод за размисъл преди да вжема това решение просто ситуацията е сложна

# 18
  • Мнения: 943
ЗАРЕЖИ Я ! ти си ку-ку ако искаш д аимаш деца от такава жена

# 19
  • Мнения: 17 546
все пак не съм такъв тип   ще си взема решението и толкова , но съм сигурен че има хора минали по подобен път.....съветите ви са повод за размисъл преди да взема това решение просто ситуацията е сложна
Всичко, различно от прекратяване на подобна връзка, е мазохизъм за мен! По просто решение от това, да прекратиш този мазохизъм, едва ли има. Peace Нямаш ли достойнство, бе човек?

# 20
  • Мнения: 3 634
Такива "дилеми" трудно разрешавах в пубертета.  Rolling Eyes

Можеш да си смениш ник-а, ако желаеш. Много хубава асоциация ми прави "охлюв"!   Wink

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 10:58 от Михалко

# 21
  • Мнения: 4 841
Ако темата не е пързалка (в което много се съмнявам) - пич, ти си много, ама много зле.

# 22
Как мога да си сменя ника ?
Мазохизъм е и аз си давам сметката но .....и обичм човека .....и тя ми го говори едни .....маи най добре е да прекъсна комуникацията с нея пък да видим , все пак когато понякога нещо ти бяга ....тръгваш да го гониш

# 23
  • Мнения: 453
Ти какъв съвет би дал на човек в твоето положение?
Инфантилно разсъждаваш... "Бий ме, обичам те..." май така се казваше...

# 24
Да сложа край ....добре трудно е но ще го направя ....тя ще дойде след 1о дни ...идва да е с мен и какво ....секс лъжи и видео ...или само секс и лъжи  Heart Eyes
объркан съм но и вие сте прави не се търпи

# 25
  • на майната си
  • Мнения: 425
Е кое му е трудното, бе човек? Или ти харесва това положение и го приемаш, или м...та и, най-много като си дойде да се праснете по приятелски -  Naughty не забравяй предпазните мерки.
Няма нищо по-лесно от това да разкараш човек, който те унижава.

# 26
  • Мнения: 6 461
Да сложа край ....добре трудно е но ще го направя ....тя ще дойде след 1о дни ...идва да е с мен и какво ....секс лъжи и видео ...или само секс и лъжи  Heart Eyes
объркан съм но и вие сте прави не се търпи
Ама ти вярваш ли си? (поглежда въпросително и отдръпва от цигарата си) Mr. Green

# 27
  • Мнения: 236
Играе си с тебе. Сама си е създала филм с любовен триъгълник, страст и лъжи.

Както описваш нещата изобщо няма база за създаване на деца и семейство. Радвай се, че не се е случило досега.

Ако в отчаянието си си мислиш, че ако и направиш бебе, ще я задържиш, се лъжеш. Тогава филмът най-много да премине в жанр драма.

Съветът ми е ако ти е интересна сценката да участваш в нея, но винаги с едно наум и задължително използвайки кондом  Wink

# 28
  • Мнения: 410
Магазинер,
ще прощаваш, ама щом тази ситуация ти идва сложна...ти на колко години си? Минал ли си пубертета или сега влизаш в него?

# 29
  • Мнения: 510
 smile3502  animal085
Чакай сега, темата за всички жени си я пуснал, а питаш за една.
Дръж ни в течение  Laughing

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:01 от chillysun

Общи условия

Активация на акаунт