1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 16 182
  • 314
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 39 886
"Синовете..." не беше ли голяма книга, в няколко тома?
Карл Май пише увлекателно. Пробвай, може да и хареса.

# 226
  • Мнения: 3 886
И Крис искаше ама ми  се струваше множко 30 лева та 60 за двете.Тои предпочита куклен театър та ще видим утре можеме да  отскочим до там.Днес си написахме домашното и даже даде зор за писмотона момата    http://snimka.bg/album.php?album_id=339016   ей го  смея да твърдя че е готов за широки редове Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 227
  • София
  • Мнения: 3 612
Почерка на Криси,наподобява но този на Росен.Той пък хич не се вълнува от девойки Rolling Eyesпо-скоро се таи и въобще на споделя.Съвсем случайно разбрах,че харесва едно девойче,но от тогава ни звук.

# 228
  • Мнения: 505
Благодаря за идеите, момичета  Hug Моя мъж заяви, че още и е рано за такива книги, но тя настоява. Ще започне да чете Винету, дано да и хареса.

  • DIVA_ORHIDEQ[/b] много мило писъмце  Heart Eyes
    Колкото до почерка, Роси пише мнооого широки букви, в състояние е да събере точно 2 думи на ред ooooh!

# 229
  • Мнения: 7 263
Лелеее Орхидейка - много хубаво пише детето и такова прочувствено писмо  Flutter Heart Eyes - душици!
В тази област тотално изостава моя малкия! Wink

# 230
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моя заплес, ако напише такова писмо на някое момиче ,
ще го черпя до припадък. Laughing
Хич, милия  не се вълнува от момичета ,камо ли нещо такова да измисли.
Браво на Крис.

# 231
  • Мнения: 1 817
DIVA_ORHIDEQ, чак аз се трогнах от писмото. Дано да го оцени адресатката Laughing
Браво на сина ти! Много красиво пише момчето! smile3501
Нашият Крис какви гарги реди ooooh! и засега не се вълнува от момичета. На последния рожден ден си направиха мъжко парти-така пожела Rolling Eyes

# 232
  • София
  • Мнения: 39 886
Обещах на Дияна да й купя колело за РДто. От сутринта ме врънка да ходим до магазина Simple Smile казах й, че ще й взема колело до 200лв. Въпросът на Дияна беше "А 300 може ли?" Simple Smile

# 233
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ан МАри и ние ще купуваме колело на Ицко, но засега чакаме да се постопли, че то и без това няма да може още сега да го кара, а и няма къде да го държим. Иначе дядо му дава зор да го купува и да го мъкне чак от провинцията, но няма смисъл. Аз държа малкия да си го избере лично и най вече да го пробва, а не после да не иска да го кара! Пусни някой снимка като купите вашето и кажи какво е!

# 234
  • Мнения: 3 886
Ние също ще купуваме обещали сме му от 2 години.Времето доиде.Мисля да е на ДРАГ или КРОСС

# 235
  • София
  • Мнения: 747
На Оги колелото е Драг.Купихме го миналата година още,много е яко,даже и аз го карам,само дето не мога да се оправям със скоростите Blush

# 236
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И на двамата колелетата са Драг.
Няма по добри от тях. Peace

# 237
  • София
  • Мнения: 39 886
Ей я кака Диди Simple Smile

 

Колелото не е от най-леките. След година-две ще кара моето.

# 238
  • Мнения: 1 817
Гледам за колела си говорите. Да похваля и аз нашето. Подарихме го за 6-ия РД на Крис. Drag е и наистина е добро и го препоръчвам. И аз го карам. Laughing Крис вече година и половина се подвизава с него. Кара го предимно при баба си, че терена е по-подходящ.
Ето материал: http://media.snimka.bg/2095/010444938-big.jpg
                         http://media.snimka.bg/2095/010444937-big.jpg

# 239
  • София
  • Мнения: 3 612
И ние сме на вълна колело.Неговото е от преди 3,5години,но и той едва миналата година се научи да кара без помощни,та сега ще взимаме голямо.Той си събира парите от закуската в училище,да подпомогне начинанието.Сигурно и на дребното ще трябва да вземем нещо,че му е гадно да гледа батко си как кара,а той не може да се присъедини.

Общи условия

Активация на акаунт