1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 16 196
  • 314
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 920
И Дияна правеха този номер, скоро не си е пробивала капачката. Щерка ми е като в приказката за жабата и подковата е.
Уф, само моята ли калпазанка има 31т. Добре е де. Ще я видя по БЕЛ.

# 76
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Да ви се оплача,преди малко отивам да взема едно лепило от раницата на Оги,и какво да видя,цялата раница мокра,учебници,тетрадки....всичко.Огледах му шишето с вода,затворено,а какво се оказва,пробил си дупки на капачката с ножицата,защото така му било по-удобно да пие вода #Crazy,два дни седи така раницата,направо побеснях.Сега всичко е извадено и съхне на радиатора,дано поне изсъхне.Представям си какъв вид ще имат учебниците после Close

Ей това на нас ни се случи, но синът ми беше сложил раницата в локва  ooooh! И всичко беше прогизнало, разлепено, направо като изплюто.
С мъжът ми ги сушихме със сешоар, а той лепи с тиксо накъсаните тетрадки и учебници. Сега стават за употреба, но не са много за гледане  Confused
Много ме е яд, моят синковец така си захвърля раницата, все едно е торба с боклук - ама дали е на чисто, дали е паднала на 2см от него, хич не го впечатлява   Close

Днес ние с малкият сме в почивка, отдали сме се на тотален мързел - само станахме, позакусихме и той пак заспа, аз мързелувам, у дома е тихоооо, няма домашни. Направо КЕФ  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 505
AnMary ти пък за една точка, справило се е отлично детето, още повече че сама е осъзнала допуснатата грешка  Peace

На мен ми предстои много труден разговор с майката на приятелката на дъщеря ми. Чакам я да дойде всеки момент и ми е много притеснено.  Tired

# 78
  • София
  • Мнения: 747
Какво е станало?

# 79
  • Мнения: 57
Не мога и аз да не се похваля,че Пламен е с 32т.Явно задачите наистина са били много лесни,виждам почти половината от децата са с максимален брой т.Въпреки това,мисля,че подобни състезания могат само да са в полза,децата свикват с конкуренцията и предстартовата треска,а това е необходимо в днешно време.

# 80
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 379
Оооо, и ние имахме наводнение в раницата преди време. Така и не разбрахме как беше станало. Сушихме ги, баба й ги глади даже, но си останаха къдрави и купихме нови, защото в подсушените нямаше да може да пише като хората заради къдравите страници.

# 81
  • Мнения: 3 886
ООО браво а аз се притеснявах сигурна съм че КРИС на  великденското ще искара висок резултат ние бяхме на пред коледното и имахме 33 точки като тогава имаше задачки който не са зимали хич Joy

# 82
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Свърши ваканцията, днес я водих на IMAX в мола на кино с една нейна приятелка. Доволни и щастливи са и двете+ ние мамите. Не е мокрила раница, но вече и 2-рата е пред скъсване. Така ако продължава ще сменяме по 3 раници на година #Crazy. А аз с една чанта карах по 5 години Thinking.Лека и успешна седмица ви желая Hug

# 83
  • Мнения: 159
AnMary ти пък за една точка, справило се е отлично детето, още повече че сама е осъзнала допуснатата грешка  Peace

На мен ми предстои много труден разговор с майката на приятелката на дъщеря ми. Чакам я да дойде всеки момент и ми е много притеснено.  Tired

Чак сега сколасах да седна да ви прочета.
Какво е станало? Заинтригува ме, чакаме да разказваш.

# 84
  • Мнения: 1 312
Добро утро ,лека и успешна седмица,трудно ни беше сутринта след четири почивни дни  Tired

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 08:59 от Аника81

# 85
  • Варна
  • Мнения: 482
Привет и от мен!
Честито за представянето на всички първокласници на състезанието по математика! Тук във Варна не се организира такова, следващото е през април великденското. Кенгуруто не се  провежда за 1 клас, от 2-ри е.
Ние започваме новата седмица 2-ра смяна, но баткото е 1-ва и тази сутрин едва успяхме да си отворим очите.
През ваканцията си написахме само домашните, никой и нищо не може да го накара да се упражни допълнително.

# 86
  • София
  • Мнения: 636
Здравейте от мен!Поздравления за всички състезаващи се дечица.
Успях най накрая да ви прочета.Ние бяхме малко в провинцията ваканцията, децата добре се забавляваха.Станислава успя само домашното да си напише за друго не искаше и да чуе.Ще видим днес как ще мине училището.
За наводнението в раницата-не го пропуснахме и ние, само че всичко беше олято с кола. ooooh!
Раницата й вече е скъсана да не говорим пък на какво прилича и сега ходи с другата.
Успешна седмица на всички. Hug

# 87
  • Мнения: 3 886
Наща чанта е здрава и мисля че ще изкараме и 2 ри клас с нея.Крис винаги си проверява шишето  пази Wink

# 88
  • Мнения: 505
Добро утро  Hug
Днес на никой в къщи не му се ставаше - всички се излежавахме до последно, особено аз и мъжът ми  Mr. Green

Както вчера казах, трябваше да говоря с майката на приятелката на дъщеря ми. Започнах да обяснявам защо, но явно отговорът ми се е запилял. Както и да е ... Моята и нейната дъщеря са приятелки от доста време, живеем през три къщи и често си гостуват.Поговорихме си  и сега решихме да ги разделим малко. Те са в един клас и ще се виждат и играят там, но след училище просто няма да се събират както преди.

# 89
  • София
  • Мнения: 747
А те как реагираха?Децата имам предвид Wink

Общи условия

Активация на акаунт