Домашна аеробика и Тае бо

  • 64 782
  • 378
  •   1
Отговори
# 315
  • в моя свят
  • Мнения: 849
vancheto виждам,че Midi4ka ти е отговорила.Правя препоръчаната от pina на Мадам Калан. Момичета разтърсих се за професионален обръч и намерих това Не знам доколко е подходящо,изглежда ми странно.. newsm78 Ако някой е тренирал художествена гимнастика нека даде мнение.         Честит 8-ми март!!!

# 316
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Сега намерих и още един,масажиращ и мисля,че е по подходящ.Ето го тук

# 317
# 318
  • Мнения: 11 747
Момичета, днес ставам на... 28г  Mr. Green Почерпката, като за перфектна фигура, към каквато тук се стремим  Simple Smile
почерпка


Да кажа, че днес си купих обръч - пластмасов, за 6лв. Напълних го с ориз, въртях към 15мин  Crazy Първо доста странно се чекнех, ама влязох в ритъм и доста задобрях. Но... обръча се счупи  Tired Сега ми го ремонтират  Simple Smile

# 319
  • Мнения: 6 604
Честит рожден ден.  newsm59  bigdance2  ura dance dazzler1 Tada

# 320
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina newsm67 hbday

# 321
  • Мнения: 469
Върви по пътя на живота,
обсипан с рози и цветя,
и нека всяка твоя мисъл
бъде сбъдната мечта!
Честит рожден ден скъпа Пина! Hug  bouquet

И честит 8ми Март на всички нежни женски създания!  bouquet

# 322
  • Мнения: 123
               pina           bouquet

 На теб и на всички дами пожелавам да сте обичани и желани жени   Heart Eyes
         Честит 8 март

# 323
  • Мнения: 372
Има ли момичета, закупили си от масажиращите обръчи ( магазин Самоздрав), и доволни ли сте?

# 324
  • Мнения: 5 591
Добро утро,момичета!
С малко закъснение искам да честитя рождения ден на pina!Желая ти букет от рози , покрит с шапките на младостта , нежно завит с воала на щастието и прекрасно обвързан с лентата на любовта !



# 325
  • Мнения: 11 747
Момичета, много благодаря за вниманието!  Hug Всички пожелания към мен да ви се връщат стократно!  Heart Eyes

Аз, пак да си кажа за обръча.... Лелеее, ами днес освен, че ме боли, там където е минавал обръча, ама имам и синини. Особено от едната страна, където е кокала имам огромна синина и оток. Няма начин днес да въртя - много ме боли!  Confused  Дали аз нещо не улучвам технологията или какво, ама как да въртя всеки ден по 30мин?  Thinking

# 326
  • в моя свят
  • Мнения: 849
pina аз си мисля,че синините са от пясъка.А и тежеста,все пак като не сме въртяли от деца мисля,че първо трябва да посвикнем с по лек обръч и постепенно да го пълним.Аз нямам нито синини,нито болки,но една приятелка пак така отначало с пясък и целия и кръст е син.Аз моя го донапълних с вода,но като тежина е много по лек от този с пясъка на приятелката,мисля чак като посвикна да си го напълня и аз с пясък. Днес започнах 3 час каланетика,но за мой късмет спря токът,а още не съм запомнила добре упражненията и повече от 30мин.нямаше ток,а след малко трябва да излизам и дано следобед имам време да почна отначало.

# 327
  • Мнения: 2 070
pina първо
Честит Рожден ден  Hug  bouquet
а за синините по точно лилавките  Mr. Green   освен да се пробваш да го въртиш по-високо..... newsm78

# 328
  • Мнения: 11 747
Калака, мерси!  Simple Smile

За обръча - ами мислих си по- нависоко, ама май съм на етап, че въртя, където мога  Embarassed Аз, ако повъртя една седмица, ще съм готова за цирка  Mr. Green  и вероятно ще мога да управлявам накъде и как, ама на този етап е където успея да го задържа.
Иначе съм го напълнила с ориз  Thinking трябва да е по-леко от пясък  Thinking

Поне направих една каланетика - 23-ти час. Пак ме подгони мързел....  Blush

# 329
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Има ли момичета, закупили си от масажиращите обръчи ( магазин Самоздрав), и доволни ли сте?
    Сега се връщам от един магазин за фитнес уреди.Ходих да си купя нови гирички,че старите са ми 0.900кг. и въобще не ги усещам,взех си 2кг. и въже за скачане.Имаше и масажиращи обръчи и изглеждат абсолютно същите като от магазин Самоздрав.Разглобяеми са и цената е 24лв.,мисля да си взема,но сега се охарчих.

Общи условия

Активация на акаунт