1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 11

  • 25 552
  • 455
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
 Joy Joy Joy тук настана война и мир Дайте да направим график и да се редуваме  Joy

# 16
  • Мнения: 485
Много драматична ситуация...
Имайки предвид трудния живот на Шехи,сякаш точно това и подхождаше да направи-да избяга засрамена.
Мислих,мислих,как ли аз бих постъпила...в първия момент се ядосах защо не седнаха да поговорят,защо Шехи не му поиска обяснение вместо сляпо да вярва на видяното,но после пък си викам: ако бях на нейното място има вероятност наистина да помисля,че това е едва ли не навик на бъдещия ми мъж да плаща,за да се чувства господар на положението...
Все пак не е много нормално да дадеш 150 000 долара на една жена за да прекара нощта с теб...и със сигурност не изключва варианта да го е правил и друг път Thinking
И като се сетя пък,че Шехи до сега е била с един единствен мъж освен Онур,вече съвсем я оправдах поради липсата на опит и чистото сърце което носи.

# 17
  • Мнения: 7 914
Joy Joy Joy тук настана война и мир Дайте да направим график и да се редуваме  Joy
график имаше, още от 1ва  тема -  бяхме през ден с Ла Бомба( тя къде изчезна от темата) , а неделята беше за всички останали... сега неделята е за всички останали, а аз замествам и Ла Бомба Mr. Green

# 18
  • Мнения: 654
Много строго съдите Керем , все едно не сте били влюбени.

# 19
  • Мнения: 7 914
Звездичка, виж какво ми дава: Грешка!
Такава анкета не съществува, анкетата е заключена или вече сте гласували.  

.  


има ли и д руги с подобни оплаквания?[
 Thinking

# 20
  • Мнения: 1 280
звездичка  помня го аз този график, ама това беше едно време  Mr. Green преди таман 10 теми, сега графика го изготвям АЗ. /Самоуправство се нарича  Mr. Green/ Така че понеделник до петък е с мен събота и неделя съм за мъжо вие сте наред  Joy

# 21
  • Мнения: 7 914
Много строго съдите Керем , все едно не сте били влюбени.
преди всичко уважавам приятелите си Peace

# 22
  • Мнения: 7 914
звездичка  помня го аз този график, ама това беше едно време  Mr. Green преди таман 10 теми, сега графика го изготвям АЗ. /Самоуправство се нарича  Mr. Green
става, за неделя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
пон-съб  -  не пипай, че идвам с  box bash smile3540 smile3553 newsm29 newsm66 afwitch

# 23
  • Мнения: 1 280
  междудругото моичкия не е по малко ревнив от Онур тъй че ако му кажете за плановете ми може и да отървете Онур от мен  hahaha

# 24
  • Мнения: 7 914
на първа страница добавих и анкетата е съставена заедно с Schmetterling   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • варна
  • Мнения: 262
тук съм

# 26
  • Мнения: 959
Schmetterling ,каквото и ти--- сипи първо пък от дума на дума ще се разберем  Money   Hug  

аз, като достойна заместничка на Бенну, пия това почерпи се...
разбрахме ли се вече?  Flutter

# 27
  • Мнения: 2
Е, аз не искам Онур!!!!!!!зА  Вас  е, поделете си го! Аз искам мъжът ми да е като него-разбирането му, винаги точните думи.... Друго не искам! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 914
Е, аз не искам Онур!!!!!!!зА  Вас  е, поделете си го! Аз искам мъжът ми да е като него-разбирането му, винаги точните думи.... Друго не искам! Simple Smile
много скромно искане -  ама дано да сесбъдне  Hug


Schmetterling

 пак добре, че аз само вода пия Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 625
Много строго съдите Керем , все едно не сте били влюбени.
преди всичко уважавам приятелите си Peace

А попадала ли си в подобна ситуация, защото когато не мислиш трезво, а гледаш през розови очила света изглежда различен?!? Дори приятелството добива други измерения!
Аз мисля, че Керем се държи типично за влюбен човек!
Чудя се, ако Онур беше на мястото на Керем, дали щеше да е любящ и разбиращ приятел?!?
Едва ли!

Общи условия

Активация на акаунт