1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 11

  • 25 577
  • 455
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 959
Зайнеп почна пак с нейните змийски номера... сега пък, смени лагера... нямам думи направо #Cussing out #Cussing out #Cussing out
как може да си толкова нахален-  не знам ooooh!


добре че  е толкова злобна, егоистична, двулична и отмъстителна, та да си оправи сега бакиите...хахаха

# 421
  • Мнения: 1 558
Дядо Бурхан е на път да изгуби още един внук ooooh!Имам чувството,че Шехерезада започна да се пропуква Thinking

# 422
  • Мнения: 2
Споооко, ще издържите как няма...да не ни е за първи път; пък и днес не е петък... Предполагам, че е нещо уличаващо онази русата Д....А!  Сори, ама е такава! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 423
  • Мнения: 560
здравейте и от мен. ще се радвам да се присъединя към вас.
много се запалих по филма.даже ако пропусна епизод ставам в 4 за повторението.горкото ми детенце не е навън защото току виж съм пропуснала нещо важно. графика ни е съобразен с филма Laughing
и да питам доколкото разбрах има 80 серии така ли. и продължава ли да се снима сериала.

# 424
  • Мнения: 159
И нашия график е съобразен с филма и храненията. Сега ще ходим вече на вън интересното мина.

# 425
  • Мнения: 184
Пууууууу, много бързо свършва тоя филм... Wink

# 426
  • Мнения: 959
Днес нещо не ме грабна серията... Rolling Eyes

Каан много загорял...ходил е на плаж...сладур Heart Eyes

Керем вече и мен ме ядоса...много лош излезна...вече чак пък, са само колеги с Онур ooooh!...отношението му към Бенну, направо не ми се коментира. Tired..(шА сА наложи да го пляскам по дупИто Mr. Green)

Джансел ме кефи. Браво на нея, така се прави. Има си гордост момичето. Simple Smile

# 427
  • София
  • Мнения: 547
мдаа, Джансел и тя като Шех - горда и силна жена, Бурхан само може да съжалява..

# 428
  • Мнения: 3
ЕЕЕЕЕЕ този Онур е мн хубав бе да му се нс види

# 429
  • Мнения: 2
83 броя сме във форума! Браво!!!  
здравейте и от мен. ще се радвам да се присъединя към вас.
много се запалих по филма.даже ако пропусна епизод ставам в 4 за повторението.горкото ми детенце не е навън защото току виж съм пропуснала нещо важно. графика ни е съобразен с филма Laughing
и да питам доколкото разбрах има 80 серии така ли. и продължава ли да се снима сериала.
  Ако на всеки поотделно отговаряме на въпроси, които отдавна са отговорени, то трябва звездичка всеки час да отваря нова тема.ЧЕТЕТЕ , бе хора 11 ТЕМИ, има материал за четене- тогава питайте!

# 430
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 400
Брей момичета, много сте изписали.
Моите днес гледаха с мен, за това аз ще си дръпна серията, че от децата къде гледах - къде не.
Иначе беше много силна серия, историята с майка Периде (много се радвам, че оцени Шехи).
Щях да ревна , когато Мелек видя сестра си  Cry
Керем продължава да ме разочарова, вече и хубав не ми се струва  Crossing Arms
А онази "приятелка" на Онур доста ще поизмъти водата. Надява се на повече и може Онурчо да позалитне. Много ми е жално за него, сам самичък без истински приятели.
Искаше ми се след този сън, Шехерезада да стане и да му се обади....

# 431
  • Мнения: 168
този филм е жесток много ми е жал за онур но дано тая змия зейнеб сега му помогне да ги разобличи ония гадове

# 432
  • Мнения: 2
Онур не е Керем-няма да залитне; той е стабилен и сигурен в себе си мъж!

# 433
  • Мнения: 159
83 броя сме във форума! Браво!!!  
здравейте и от мен. ще се радвам да се присъединя към вас.
много се запалих по филма.даже ако пропусна епизод ставам в 4 за повторението.горкото ми детенце не е навън защото току виж съм пропуснала нещо важно. графика ни е съобразен с филма Laughing
и да питам доколкото разбрах има 80 серии така ли. и продължава ли да се снима сериала.
  Ако на всеки поотделно отговаряме на въпроси, които отдавна са отговорени, то трябва звездичка всеки час да отваря нова тема.ЧЕТЕТЕ , бе хора 11 ТЕМИ, има материал за четене- тогава питайте!

Много сте хапливи и вие като Зейнеб, да не влезе някое ново момиче и да не попита нещо голяма работа не и отговаряй като не искаш.

# 434
  • Мнения: 3
АААААААА силна си беше сериятя е не като в петък но пак успях на места да настръхна

Общи условия

Активация на акаунт