купихме си жилище

  • 3 797
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 106
Честито ви ново жилище!Нека да изкарате дълъг и изпълнен със здраве и повече щастливи мигове живот!Радвайте му се,вече е ваш. Heart Eyes
  bouquetНадявам се след време и аз да се похваля като теб,това ми е мечтата.Сега само се моля всички да сме живи и здрави  и да изкарваме повече парички за да успеем.

# 31
  • Мнения: 327
Честито и от мен  bouquet
много хубави мигиве в новото жилище Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
И в денят, когато се нанесохме, в холът ни чакаше кошница с лакомства и букет цветя. Бяха подарък от агенцията за недвижими имоти Grinning
И тукашните така правят Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 619
Честито  Hug И ние го мислиме това от няколко години,дано скоро ни сполети.От къде изтеглихте кредита,за какво жил и за колко години.Сега в тази фин.криза каква е лихвата.Казват че не било одачно да  се теглят жил.кредити.Сподели повече-през какво се наложи да минеш!
Иначе за това как се чувстваш-ами нормално е,толкова зор,а сега и ще изплащате.Човек никога не знае......но повечето май сме/и ще сме на този хал  Rolling Eyes Човек се бори цял живот-и по-добре така от колкото да седиме на гърба на други или пък да плащаме наеми на въздуха!Успех.Ще чакам разказа ти  с интерес.Какъв доход трябва да покрива сем. за кредит?

# 34
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Честито и от мен. Дай повече инфо за самия кредит. От коя банка, с каква лихва, колко процента от стойноста на жилището. Какви Доходи, искат за да отпуснат кредит В какъв размвр. Извинявам се ако съм много питаща  Embarassed но отговорите ще са от полза за всички ,които възнамеряват да теглят кредит. Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 888
Честито  Hug И ние го мислиме това от няколко години,дано скоро ни сполети.От къде изтеглихте кредита,за какво жил и за колко години.Сега в тази фин.криза каква е лихвата.Казват че не било одачно да  се теглят жил.кредити.Сподели повече-през какво се наложи да минеш!
Иначе за това как се чувстваш-ами нормално е,толкова зор,а сега и ще изплащате.Човек никога не знае......но повечето май сме/и ще сме на този хал  Rolling Eyes Човек се бори цял живот-и по-добре така от колкото да седиме на гърба на други или пък да плащаме наеми на въздуха!Успех.Ще чакам разказа ти  с интерес.Какъв доход трябва да покрива сем. за кредит?
Разбира се ще споделя:)Ние харесахме жилището преди кризата - тоест всичко започна септември. Точно седмицата,в която имахме предварително одобрение стана тази работа с кризата и одобрението отпадна при тези условия и искаха допълнителни неща,а ние бяхме платили капаро. Започна се ходене по мъките по други банки. Одобряваха ни кредита,но в по-малка сума от  исканата,а ние  нямаме допълнително пари. Кандидатсвахме и в Пиреос. Оттам пък не сме очаквали да стане работата. Искаха много документи .Гледат те под лупа. Кандидатсвахме като купувачи ние с мъжа ми,а фирмата на мъжа ми стана солидарен длъжник според договора. В сряда изневиделица от банката ни се обаждат,че кредит ще отпуснат ако има сделка на другия ден. Ние не очаквхаме. Таксите по кредит и нотариални такси са ужасно мноого. В четвъртък  сделката се сключва при нотариус, а  в петък беше усвояването на кредита, като поради техническа грешка, след 17 ч открита, ни връщат да преподписваме документацията.  Аз с децата тичам към банката, защото всички чакат да се усвои кредита.Лихвата е 8% ,за 25г. Относно доходите -  гледат е под лупа - до трето колято.  Изискват различни доходи,в зависимост от кредита. Голям зор е,като започнат да  искат документ след документ, защото и те не са наясно кое точно им трябва и те карат по всяко време незабавно да ги носиш,а не ти ги казват наведнъж. В крайна сметка всичко мина...вече се радвам:)

# 36
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТО  и от мен.Здраве,щастие и много красиви моменти да изживеето в новия дом. newsm51

# 37
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Честито и от мен  bouquet
Ние също минахме по този път.Аз също още немога да се зарадвам, защото още не сме се преместили.Най вероятно ще е догодина Cry.Така чакам с нетърпение, но и това ще стане.

# 38
  • Мнения: 12 669
Ако е лесно, няма да е интересно. Желая ти много щастие. Голямо удоволствие е да обзавеждаш свой дом.

# 39
  • Мнения: 136
Честито! Много щастливи мигове в новият ви дом   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 735
Ако е лесно, няма да е интересно.
Peace

# 41
  • Мнения: 497
Браво и честито.
Не се коси. Нашето жилище е купувано без кредит, но това ни костваше 10 години чакане, така че няма угодия. Накрая и аз се чувствах по същия начин-изцедена и неможеща да се зарадва от умора и нерви.

# 42
  • Мнения: 497
ОООО, я оставете тази поговорка. Моето поколение все в интересни времена живее, та ми е писнало вече. Искам да ми е скучно. Joy Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 3 841
И ние вече два пъти минаваме по този път, втория път - наскоро. Вярно са досадни и неприятни всичките тези процедури, но си заслужава.

# 44
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 183
Честито!
И ние се взехме жилище - октомрви - тогава бях безумно щастлива - мечтаех да дом, а сега се ядосвам с майстори и криза и се насявам скоро апартамента ми да стане НАШИЯ ДОМ!
Много хубави мигове и сигурни доходи!

Общи условия

Активация на акаунт