На 9 месеца и половина, а нямаме зъби!!!

  • 3 473
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
И моята сладурка няма още зъбчета.
Не се притеснявам. Peace

# 16
  • Мнения: 19
Благодаря Ви мами,

май не сме единствените...сега ми е по-спокойно   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 713
На детенцето на моя приятелка му изби първото зъбче на 11 месеца! Спокойно! Hug

# 18
  • Мнения: 2 111
На дъщеря ми първият зъб изби на 10 месеца,а на 1 година имаше вече 8.
Оказа се,че излишно съм се притеснявала.

# 19
  • Мнения: 9 973
имаше тема скоро,за дете на 1г.2м....всъшност зъбите могат да пробият до 18м.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Разбира се,че не сте единствените.Имам доста познати,на чиито деца зъбчетата поникнаха около годинката.

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нямаш место за притеснение , както са ти казали другите преди мен  Wink

На моя УбаВец първото му зъбче се показа на 11 м .....бе голяма радост че за първата година все пак ще има зъбче  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 521
Какта са ти казали мамите преди мен,не се притеснявай.На дъщеря ми първия зъб проби на 1г,а на малкия на 1г и 3месеца.И все още няма втори зъб-с едно зъбче си е  tooth

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Голямата на 11 месеца й поникна първия зъб.Така че не се притеснявай.А сега малкото на 10 месеца има 6 зъба.Всичко е много относително.

# 24
  • Мнения: 229
На моят син първото му зъбче изби на 1 годинка, а на племенника ми на 1.5години. При всяко детенце е различно, не се притеснявай, както са казали и по-горе-няма човек без зъби Wink

# 25
  • Мнения: 1 558
Изобщо не се притеснявай,на сина ми първото зъбче му се появи след 10-я месец PeaceСега е на 1г и 5м и има 6 зъба

# 26
  • Мнения: 1 554
синът ми също нямаше зъби на вашата възраст,по късно почнаха да излизат,сега сме стигнали до 7 Crazy

# 27
  • Мнения: 1 021
Вече са ти казали, че няма за какво да се притесняваш! На синът ми първото зъбче му изби на 11м.

# 28
  • Мнения: X
И аз да ти кажа да не се притесняваш. На малката и проби първият зъб няколко дни преди да стане на 10м. На каката на 5м. Както са ти казали, при братя/сестри е различно какво остава за различни деца. Моят първи зъб е пробил на 1г., а на сестра ми след годинката.

# 29
  • Мнения: 1 310
Не се притеснявай!  Simple Smile
Аз също така, като теб се тревожех, но наистина - няма човек без зъби.  Peace
На моето детенце първия долен зъб се показа в края на 11-тия месец.
Изобщо не разбрах, че му никнат зъбки. Само, когато растяха кучешките беше малко кисел и сополив. Peace

Общи условия

Активация на акаунт