В очакване на Супербол и Св. Валентин- 90-та тема САЩ

  • 14 072
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
Чакаме коментар Wink

Тва е проблема, добре го дефинира - почвам да чувам нещата инак!
Тнкс, Тино!

...казах ли, че намразвам и мъжете  Thinking

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 07:36 от Agent Provocateur

# 16
  • Мнения: 3 988
Разбирам, че Супербол е нещо много важно.  Mr. Green

Агент, наведе ме на едни стари спомени с тоя Тайланд, а аз така грижливо ги бях заровила...  Confused И да, 18 е нито младо, нито непорочно.
Ама ако т'ва за Маркез е вярно не само на книга... много гадно...

# 17
  • Мнения: 7 091
Вики, много зависи какъв е нюанса на червеното. Ако е наситено, много тъмна ще стане цялата стая и се съгласявам с Бенсън, че ти трябват светли пердета, не знам дали бих взела прозрачни обаче.

Миз, успех!

За ПТА, при  нас поне не съм чула да има членски внос. Аз нямам нищо против организацията и идеята и, напротив, дори са похвални. Дамите, които се явяват "тарторки" там обаче са ми меко казано дразнителни и се надявам да не се засичаме често.  Laughing

За коя книга на Маркес говорите, че му изтървах края? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 783
Извратеняци-артисти, колкото щеш. Полански е същия пример, ама пък хубави филми прави да му се не види. Rosemary's baby е един пък.
За въпросната Маркесова книга не бях чула добри отзиви.

та структурният корелат на функционалния концепт
Joy Joy, ох много съм проста, не знам какво значи това, ама ми е смешно  Joy


Вики, като каза за спалнята ти си помислих първо за черно перде и се сетих за един "страшен" виц дето брат ми разказваше, като бях малка - за черното перде, за което всички предупреждавали родителите да не слагат в детската, но те го сложили и то им отвлякло децата.  Joy (това не беше дизайнерски съвет  Grinning)

Миз, чакам да чуя с нетърпение отзивите и резултата!

# 19
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз да уточня, че не се отвратих от младата девица, но пак не ми хареса книгата особено. Имаше добри моменти, но като цяло, ме.

Полански го харесвам, Набоков също, може би щото (още) нямам момиче. С Полански е и други историята, май.

# 20
  • Мнения: 1 173
Гледам всички нещо "недолюбвате" тарторките на ПТА... членски внос при нас няма , но пък за сметка на това те изнудват буквално да правиш дарения. Имат добри мероприятия , но имат и ...Ха сега кажете как да си пратиш детето с "пижама" на училище и то при -5С Т ? Добре че и Блажка писа , и не се чувствам само аз като най-безотговорния родител  Laughing

Супербол и идея си нямах какво е докато не казахте . 2006 г. обаче ,когато Кардиналите спечелиха купата по бейзбол , ми беше писнало където и да вляза само това да дават .
Миз търпение и бъди "хрисима" ( ох шегуваме се ние , представям си какво ти е на теб ) .Хайде успех и от мен
Бенс как така се отказваш да споделиш , в повечето случаи сме на едно мнение , щеше да е интересно

От дизайн на къщи нищо не отбирам , като дойде време вас ще питам ( не че ще е останало нещо в семейния бюджет при завършване на къщурата  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 800
аз пък чак сега видях, че Вики пита за спалня ooooh! ако искаш да пазиш драматик луук и само спите там, мятай черното перде Simple Smile

рая, следващия път, ама ти трябва да си тук за подкрепа Simple Smile

отивам на Икеа, мъжа ми много съжалява, че взехме апартамент, който е на един изход разстояние от Икеа.

# 22
  • Мнения: 940
Бенс ...мерси за съвета,има щори на прозорците ,бели са!
Проблема е че искам да са по плътни пердетата или по тъмни по възможност защото Дан нали работи вечер до късно и става на обед и все пак трябва да е по затъмнена стаята и особенно тук където слънцето се е обещило 320 дена в годината.
Също освен големите прозорци в спалнята имаме и врата към патио-то и нея трябва да покривам с перде.
Бежаво става но трябва да намеря по плътни значи ,преди имахме бежави но по леки и светлината пропускаше здраво.

Агент...наистина си е за разтърсване Laughing,ами ако бях добавила че съм и чест клиент на веригата магазини с твоя ник и направо ....- сериозно обаче , стаята не изглежда толкова страшно колкото звучи Simple Smile

тандури...червеното е ликориш,НЕ е тъмно но си права че червени пердета май не са подходящи

бенс,тина...ми на мен не ми прилича това детенце на Елла,нито косата и е същата нито муцунката -но то страничното око е по различно така че....тина мерси че си се ровила за рекламата -аз нали реклами не гледам защото всичко гледам на ДВР.

# 23
  • Мнения: 940
забравих да допълня че пробвах с черно перде в предишната къща и наистина изглеждаше страшно ,плюс това нещо не се вързаха черните пердета от плат със кожения креват а ако трябва черни кожени пердета да купувам,мъжа ми май will get the wrong message с моята декорация .... Joy  Joy

# 24
  • Мнения: 2 254
Вики, то по-скоро ми напомня Елла. Един кадър, когато поглеждат снимката с майката, малко преди края...
  Нараво купувай камшика, слагай доминото и го посрещай така за супербола.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 940
за да не ви омешам съвсем представите кревата ни е подобен и е със бенч също

# 26
  • Мнения: 940
ето тук и стените са ни такива


и гледай ги как тактично са отбегнали пердетата щото май трудна работа Thinking

# 27
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
та структурният корелат на функционалния концепт
Joy Joy, ох много съм проста, не знам какво значи това, ама ми е смешно  Joy

е, глупости! КАК не знаеш - аз в бележката под линия съм написала, че това е дефиниция за дискурс Wink значи знаеш... а най-смешното беше в СУ, като ни то изтърсиха за първи път това - по-овчи физиономии няма просто Grinning

БУБС, мила - аз се потресох от перверзника, не от девойката Wink

Кюбит - малко изпонапреспекулирах относно фикционалността в реалността и vice versa, обаче ме мързи да ровя за примери, които доказват правотата ми, щото някой ще ме замери с изключенията... истината, както винаги, е многолика и въпрос на интерпретация Wink само мързелът ми е единица мярка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Агент...наистина си е за разтърсване Laughing,ами ако бях добавила че съм и чест клиент на веригата магазини с твоя ник и направо ....- сериозно обаче , стаята не изглежда толкова страшно колкото звучи Simple Smile

Както казах още снощи на половинката има мъже с КЪСМЕТ  Grinning Grinning Grinning като твоят мъж например - червени стени, кожен креват, жена красавица, че и естествена блондинка, че и провокаторка, че и дизайна прави сама!
(след като трябва да затъмниш си избери функционални щори, дето да затъмняват прекрасно...а пердетата ги позлвай само с декоративна функция...да, все пак трябва да се връзват, но това ти ще ги направиш по-добре от мен!)

МИЗ - чакаме публичното ви покаяние за греховното въвличане в тъмна заблуда на йезуитското братство! Горкият Лойола ще се обърне в гроба Wink

# 28
  • Мнения: 2 381
Вики, масленозелени (Анет, шегичка) Simple Smile
Сериозно - ние сме с много плътни щори в спалнята, без пердета все още. И аз не обичам каквато и да е светлина сутрин в 5, понеже ставам на секундата. 6.30 ам ми е по- приемливо  Wink
Искам да кажа, че плътни щори за начало ще вършат работа, докато си избереш нещо, което ти харесва Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 19:51 от Niki1

# 29
  • Мнения: 1 800
Вики,са плътни ще са по-добре, аз когато слагах линковете мислех, че са за дневна ooooh!
абе супер е спалнята, права е Агентката, че някои мъже са късмет Wink
за рекламата-само в миглите(очите) ми напомня момиченцето на Елла.

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 22:21 от benson10

Общи условия

Активация на акаунт