МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА!

  • 15 000
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Честити бебооци на V.PLUEMPER и на Куцо Пате - да са живи и здрави, за радост на мама и тати   bouquet - бързо възстановяване на бившите бремелинки и настоящи мами   bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 24
Ехооо здравейте и от мен  newsm51
голям бебепорой тези дни  newsm47
честито на всички нови мамчета да са им живи и здрави сладурчетата

Няма да изреждам имена защото може да пропусна някоя мама  Wink Ми то голям потоп, голямо нещо  Mr. Green
Фокси успех в болницата  newsm10 и да не ни забравиш след толкова отсъствие   love001
Успех и на всички, които не знаят кога ще ги споходи обебването  Mr. Green
Много голямо гууш от нас с бебонка  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен момичета,чета за новите бебета и си мисля колко много Януарчета при Февруарки Simple Smile Да са живи и здрави и много послушни!
Да ви питам от опит, колко дни преди раждането се появяват първите контракции? 

# 18
  • Мнения: 242

Фокси успех в болницата  newsm10 и да не ни забравиш след толкова отсъствие   love001
Успех и на всички, които не знаят кога ще ги споходи обебването  Mr. Green
Аз няма да ви забравя..даже ще ми е много скучно без вас,ама и вие да не ме забравите Naughty

# 19
  • sofia
  • Мнения: 73
Абе душицо как ще те забравим,даже ще те мислим докато не ни известиш че всичко е наред,а след това ще се радваме с теб.Нали си ни едничката близнашка мама и така добре се грижиш за нас.А и още нещо, да се прибирате бързичко с бебоците,че ще ми бъдеш вестителка ,ако нямаш нищо против,разбира се.
 Hug

# 20
  • Мнения: 592
Фоксита ти за забравяне ли си душичке мила  Hug - стискам ти палци всичко да минава бързо и да знаеш, че те чакаме с нетърпение да ни покажеш двете сладки джудженца-герои  Hug

# 21
  • Мнения: 242
Само да се прибера вкъщи ...ставам вестителка на всички Hug

# 22
  • Мнения: 86
 Laughing newsm44 newsm68  ura newsm18 много се радвам, че на моя и брат ми рожден ден са се родили тооолкооова много бебета! Да са здрави, много обичани,весели и непослушни!
Благодаря за милите пожелания на всички мами! Kissing Heart черпя ви виртуално с най-вкусния сладкиш,за да не и се прияде на някоя мама от снимка (щото на мен ми се прияжда от снимките Blush)
аз съм добре 2 в 1 както се казва и след рождения ми ден искам бебче да се ражда вече Simple Smile
успех на всички мамички за успешно раждане! Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 1 796
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ И НА КУЦО ПАТЕ И В.ПЛЮМПЕР!!!

Толо, Мисля че бебка е Ясмина, доколкото си спомням даже мама Велислава беше пуснала такава тема в ''Имена''.

Фокси, ако ще ти е по- лесно така напиши датички примерно до към 5.2., а пък някоя от нас ще вписва имената и мерките, а снимките като се върнеш, да не става прекалено много Hug

Аз днес чакам гости от София, поръчах да ми потрърсят прословутия чай от малинови листа, ама да видим.
От днес спирам магнезия, падна ми още малко от тапата или поне така реших и вече чакам знак Mr. Green
Вчера пък ходих в местната болница да ми мерят тоновете и ми вдигнаха кръвното гадовете недни, първо 2 пъти ме разкарваха да си платя таксата от 5 лв, после и акушерката и един лекар ме питаха, ама кой ме е пратил, ама имало ли някакъв проблем, че да ходя на запис на тонове, щото обикновено ако се забележел някакъв проблем тогава се ходело ooooh!
И на двамата им обяснявах, че отивам по собствено желание  и за собствено успокоение и ме гледаха много странно Shocked




# 24
  • Мнения: 242
daya9,верно,не се бях сетила...Ще напиша датите до 10.02 даже и някоя от вас просто ще вписва имената и мерките.А за снимките вече наистина ще се наложи да ме изчакате Mr. Green
Абе,хора,аз вече отивам към 37 седмица и не стига,че е почти невероятно,че стигнах до тук,ами на всичкото отгоре и никаква тапа не ми е падала досега.А иначе си се разкарвам наляво надясно с 3см разкритие и без болки ..Как стават тия работи..незнам newsm78

# 25
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Гал, какво да ти кажа, за разлика от първото раждане - това е с много проблеми, но пък за сметка на това имам ужасно много кърма. Даже мислех да пия нещо, за да я намаля малко, че ще получа хиперлактация. Майка ми се е цедила на ръка и даже е хранила второ бебе с кърмата си Grinning Та явно и аз ще съм така. Но ми е много мъчно - с Алекс нямах почти кърма, а ми трябваше много, сега с Мила имам да кърмя още едно, а Мила не може да си я суче Sad
Фокси, пожелавам ти всичко да мине успешно и безпроблемно и да се приберете бързо бързо с мъниците! Hug А то е ясно, че ще ни липсваш много! За снимката - влез на последни мнения на мамата, така ще откриеш къде е пуснала снимката и ще можеш да я редактираш.
Честито на всички нови мами! Бързо възстановяване и весели моменти с малките слънца!
П.С. Фокси, мерси много за това, че си променила снимката на Мила Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 784
Честито на v.pluemper, bobsi и куцо пате! Да ги слушат и радват много бебоците!  bouquet

# 27
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
Добро утро и от мен ! После ще чета и пиша сега само поздрав.  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен Simple Smile
Не помня вчера кои мами съм поздравила и кои не, че много станаха малките сладури родени на 30 януари, та затова още веднъж честито на печалившите, много здраве и щастливи мигове с бебоците желая на всички, браво и на Краси на Патето, че нали много упорито държеше да се оставя без кислород, сега вече всичко е наред:)

Надее, какво става с тоновете, има ли контракции, какво ще се правите с бебка:))))

# 29
  • Мнения: 95
Добро утро и от мен Hug
Честити бебоци на  Куцо Пате и на Плюмпер да са им здрави,весели и послушни деца!
             
Фокси,всички сме с теб и бебоците стискаме палци и ще чакаме новини! HugАз се чудя защо не чакаш бебките сами да си тръгнат и тогава да ходиш в болницата...извинявай ако въпроса ми е тъп! Wink
Толкова много бебки вчера...ами то не остана за февруари..а то аз даже за 01.03 се глася Joy
Гея,миличка..дано скоро всичко се оправи при теб и да можеш да си гушкаш и кърмиш малката кукла Hug
А какво стана  не чакахме ли още една мама от вчера newsm78 или аз нещо съм изперкала Laughing

Общи условия

Активация на акаунт