Общ рожден ден на Януарчета 2008г

  • 8 434
  • 238
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 377
Миа, то нали рождения ден ще бъде в събота или неделя? Или аз пак не съм в час?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз мисля да е събота и неделя...

Сега ще пусна анкета да гласуваме за клубче.Което събере най много гласове отиваме ТАМ!

Никитали как ще се сърдя,снимките които си пуснала са хубави,така добиваме представа за клубчето не само от сайта Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 56
И на мен много ми харесва клубчето Peace Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 546
А като приключва в Петък гласуването...кога ще се събираме? Едва ли за Събота ще може. newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 327
СлънчиHug
Аз нямам претенции за клуб и за ден, но все пак гласувах. Като казах ден, то май тази седмица няма да стане newsm78

# 35
  • Мнения: 135
Аз гласувах за Пчеличката Мая.Най ми допадна,нищо че ни е далече,таткото ще ни докара
Но ако е тази събота или неделя няма да можем да дойдем.

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Гласувах за Мая, защото някой каза, че няма проблем с паркирането. А колкото до ден - предполагам, че в неделя няма да е толкова натоварено. А в кое време на деня виждате срещата?

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 10:09 от ИраМира

# 37
  • София
  • Мнения: 115
СлънчиHug
Аз нямам претенции за клуб и за ден, но все пак гласувах. Като казах ден, то май тази седмица няма да стане newsm78
Peace И ние така - или мъж ми ще ни докара ... или Габи  Mr. Green (как се самопоканихме с Васко ... ама тъй е като си има нешофираща майка).
П.С. Само, че ако е тази седмица - ще пропуснем ... мама ми е на гости  Heart Eyes.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета вече две майчета казаха,че за тази събота и неделя няма да може
На нас също ни е натоварена програмата(е можем да се вместим в Общия РД,но по трудно)
Затова ако искате да остане за 14 или 15

# 39
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз съм ЗА. Дано и времето се пооправи малко, че ми е много депресивно с тези облаци.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 546
Лошо няма, че нали торта, час да се запазват. А времето се скъси за тази седмица. Peace
Тогава вероятно ще сме без баткото, че той пак ще заминава при баба си и дядо си на гостуване. Mr. Green
Но пък в работен ден вероятността да се вредим по удобно време за всички е по реално. В почивните дни все се празнуват Рождени дни, не че и ние няма да празнуваме същото. Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 11:40 от dama

# 41
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Май ще остане за Св. Валентин Simple Smile
А ще взимате ли каки и батковци?
Или ще им е скучно с бебетата...
Наш' бати иска да дойде, щом ще има торта  Crazy

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 17:20 от iva_top

# 42
  • София
  • Мнения: 6 211
Да бе забравих, че ще е събота или неделя  ooooh!
Каките и батковците който иска ги взима, който не иска -не.
Аз предпочитам да не взимам Ева - не е достатъчно голяма че да разчитам, че ще е внимателна с толкова много бебета (познавам си стоката). Та ако измислим къде да я оставим, пак те събираме Nikitali.

За датата, е ясно че за 7-8 нямаше да насмогнем, така че по-добре даже.

# 43
  • Мнения: 377
Миа, предварително много ти благодаря!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 688
Ако искате тогава да уточним датата да е 15ти
И като гледам май ще сме в Пчеличката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт