Общ рожден ден на Януарчета 2008г

  • 8 426
  • 238
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 187
Миа, предварително много ти благодаря!
Kaто се видим, ще ти разкажа, защо не бива да ми се благодари предварително  Wink

Дано до 15-ти сме здрави. Че на Жоро хремата е ужасна  Close

# 46
  • Мнения: 18
Здравейте,
както виждам датите се изместват за 14 или 15.02.09 За тогава имаме шанс да се организираме  Simple Smile
Защо не сме въобще активни за този РД, май повечето дечица са болнички и мамте не смеят да пишат.  Sad
До кога е срока за гласуване за клубчетата?

# 47
  • София
  • Мнения: 3 688
Срока за гласуване е до петък.До тогава ми се иска и датата да е уточнена,за да започнем да избираме торта,да се преброим и да запазим клубчето.
Аз със сигурност ще бъда с двете хлапенца Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 56
Момичета, много ви благодаря, че организирате всичко. Hug Hug Hug Hug
Аз за съжаление не мога да се включа в организацията, ама ще гледам за тържеството,че много си падам по торти.

И на мен ми е по-удобно следващите почивни дни, че на 7 сме на друг рожден ден и щеше да ми е нагорно.

Дано само всички сме здрави тогава Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета ,я набързо напише горе долу за дечицата ви по кое време е удобно да се съберем.
Да сме готови с всичко до края на анкетата:)

# 50
  • София
  • Мнения: 1 546
Ето ни...тук смееее и чакаме тортата. Mr. Green
Аз съм за 15...неделя е по-лесно със шофирането. И ако таткото не е с нас малкия на задната седалка ще подивее вързан. Mr. Green За времето....знам ли. Има дечица спят по 2 пъти, други по веднъж. Затова си мисля или по обедно време или надвечерно. Поне тогава всички ще са се наспали. Laughing Торта аз предлагам да си поръчаме от....Лагунаааа. Grinning И момента с паричките за тортата. В клуб, където не поръчваш от тортите, които предлагат те се плаща 10лв. за внос на торта.

# 51
  • Мнения: 135
Ако е на 14-ти или 15-ти и ние ще дойдем.За часа май е най-добре към обяд.Илия например спи само следобяд,но няма точно определено време.

# 52
  • София, Младост
  • Мнения: 37
Гласувах за Пчеличката, защото видях че 204 спира точно там, така че,  ще ми е удобно. А за времето, Боян преди обяд може и да не спи, но към обяд става кисел, слетобяд спи до към 4...но ще го нагласим някак си! Иначе в неделя е добре като ден.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 187
За мен най-удобното време е надвечер или следобед. В неделите по принцип нямам възможност преди 13:00.

Торта и аз предпочитам Лагуна (нямам претенции с каква картинкаще е  Grinning ) Парчетата може да са по-малко от броя на хората, че ги предвиждат доста големички.
мисля, че във всички клубове ценатана този вид торта е: 3.50лв. на парче, ако тортата е с печат и 3.90лв., ако е обемна.

И аз почвам да се замислям, че няма къде да оставя Ева, но това значи да влача и таткото...той да ми пуфти, защото му е скучно. Освен да му връча един фотоапарат и да го назнача да снима - ще го измислим.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 688
МИА така ще имаме фотограф професионалист Simple Smile
И аз съм за торта от Лагуна,а картинтака ще е някаква универсална за момиченца и за момченца Simple Smile
На мен ми е най-удобно следобяд....

# 55
  • София
  • Мнения: 327
За торта и аз съм за Лагуна.
За час - нямам претенции, щото спим всеки ден различно и ще се нагласявам някак.
За ден предпочитам неделя - в събота баба му го гледа и ще се прецакам.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 6 274
За торта и аз съм за Лагуна.
За час - нямам претенции, щото спим всеки ден различно и ще се нагласявам някак.
За ден предпочитам неделя - в събота баба му го гледа и ще се прецакам.  Mr. Green
И аз така...  Peace
Само дето предпочитам събота, щото в неделя баба му си е вкъщи и ще се прецакам...
  Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 56
И ние ще се нагласим когато е удобно на всички, че спи по различно време напоследък, ама обикновенно е будна между 1 и 4. Hug

# 58
  • Мнения: 127
яяя, колко добре сте се организирали като ме няма да всявам смут Joy Joy Joy

пчеличката мая изглежда супер.
на нас с Емо ни е удобно след 4-5 часа.
можем да вземем някой в хавтомобила - клаудия или ива - който даде повече Mr. Green
всъщност, мисля, че и магани може да вземе някоя от вас, тя сега е "на село" и няма нет, ама ми е заръчала да я уведомявам за рожденния ден, така че мога да й звънна да я питам за извозването ако кажете?

слънчи, благодаря Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 3 688
Добреее заведението е ПЧЕЛИЧКАТА!
сега часът
моля гласувайте..

Общи условия

Активация на акаунт