Анатомията на Грей 6

  • 35 096
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Любим мой филм,благодаря за темата  bouquet.а дали ще може линк към старата за да влезна в крачка.По принцип го гледам само по бтв и сега чакам с нетърпение новите серии от 11.02.09,но както разбирам вие май сте ги гледали.Има ли го някъде в интернет от където да мога да го сваля?

# 16
  • варна
  • Мнения: 262
Дааа, в замунда има всички сезони досега+превод.

# 17
  • Мнения: 1 107
Дано новите серии са по-добри от предишните, че този сериалн яко го окъса Wink

# 18
  • Мнения: 465
Ето ме и мен, в очакване на новата серия...  Hug

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Жалко за Аризона. Някакси не я виждам с Торес Crossing Arms Не ме разбирайте погрешно, Торес ми е интересен персонаж, но нещо малко прекалиха с лесбийството й. Както си падаше по мъже сега едвам се сдържа да не нападне приятелката на Мер ooooh!

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
и аз тук, няма нова серия, но тук имаме доста ново инфо  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 064
И аз следя темата.
Докато чакам нови епизоди на Грей, се опитах да гледам Частна практика, но се оказа, че няма субтитри за 2 сезон.
Сега разбирам, че ще имат съвместни серии и доста ме е яд......

# 22
  • Мнения: 1 602
Записвам се да ви следя. Нещо все не намирам време да си сваля и изгледам сериите, но следя задочно развитието от вашите коментари.
Така няма да изпусна развръзката. Wink

# 23
  • Мнения: 284
Хооп и аз тук  Hug
Вярно,че прекаляват с образа на Дени,много ми е хубаво да го гледам,но не по този начин  Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 3 880
и аз пробвах с "Частна практика", но не ме влече така като Грей...а каква е връзката помежду им всъщност, защо има препратки от единия към другия сериал?

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Бившата на Дерек отиде да работи там. Имаше двоен епизод за това.

# 26
  • София
  • Мнения: 104
Адисън? Наистина ли? Ми да го изтегля тогава, тя ми е любимка.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 880
Мириел, даа...знам това, но не се ли явяват един вид конкуренти тези сериали, продуцента им ли е един и същ, защо има препратки? ето, wa wa спомена, че пък се очаква нова връзка да се направи между двата сериала в следващите седмици. чудя се просто защо е това?

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Не съм гледала "Частна практика" извън "Анатомията". Мисля, че една телевизия ги спонсорира. От малкото, което видях мисля, че ще наблегнат на по-ненатоварващи случай.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Не е лоша практиката, аз я следя също. освен Адисъ другите лекари в клиниката са страхотни сладури и образи. Пийт и педиатърът са ми любимци  Simple Smile
Спойлер за кръстосания  епизод: Адисън, Неоми и Сам ще отидат в Сиатъл Грейс, за да може Дерек да лекува братът на Адисън, който също е невролог. а д-р Бейли ще се опита да помогне за астмата на Сам.

Общи условия

Активация на акаунт