За т.нар. "Животно" в Кой е по-по-най

  • 12 678
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Този Енчо явно е много гъст с Къцито, защото ако го уволнят от там не знам къде ще се пласира.
Идеята на предаването не е лоша, децата да се изявяват на сцена, но той в меко казано отвратителен и подиграва децата.   Sick "Животното" , което не го знам какво е почти не му отстъпва по тъпня.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 821
Създател на предаването и автор на концепцията като цяло е Къци Вапцаров  Laughing и той ми е любим, още от едно време  ooooh!
Точно Laughing
А между другото Къцко е в продуценския екип на Форд Боаяр, което като предаване си е ОК....

# 17
  • Мнения: 550
Според мен предаването си е ОК! PeaceМного се забавлявам дори и  с дебелашките шеги на Енчо,но и бисерите ,които ръсят децата са много ценни,смея се от сърце!

# 18
  • Мнения: 9 814
Според мен предаването си е ОК! PeaceМного се забавлявам дори и  с дебелашките шеги на Енчо,но и бисерите ,които ръсят децата са много ценни,смея се от сърце!

Е, хубаво де, наистина дечицата са сладки, но понякога няма смисъл да се радваме на техните бисерчета, докато са подложени на дебелашките батеенчовски шеги.
Но пък в крайна сметка  родителите вече 10 г. не спрат да водят децата си в т.нар шоу. Така че, ако някое дете е страдало след като е участвало в предаването са виновни само родителите му.
А за толкова години живот, това предаване можеше да се пообнови малко, но не би. Къци е традиционалист.

# 19
  • София
  • Мнения: 426
Това "животно",както и предаването ужасно ме дразнят.И какво казваш на детето си отиваме да участваш в Кой е по-по-най и тъпия Енчо не го избере иди обеснявай на детето си защо не са го избрали.Преди поне се записваха за участие и знаеш че със сигурност ще участаваш

# 20
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Ами и онзи тъпанар без костюма, Бате Енчо, също доста често се гаври с децата.
То цялата концепция на предаването е една такава пошла и лъха на подигравка.


Ммдаааа... Thinking Незнам изобщо защо го държат на екран, ама явно има рейтинг.  newsm78

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
И да се ядосваме, и да не се ядосваме - все тая.... Хората си водят децата, следователно ще го излъчват това предаване. Като замисъл не е лошо, само дето "актьорите" нещо не ги бива. Просто не е коректно поведението и въпросите към децата понякога. Затова от сърце се смях, когато в едно предаване Бате Енчо пита детето:
-  А татко ти къде е?
 - У нас.
 - А той защо не дойде?
- Ами мама го викаше, ама той й каза "Няма какво да идвам да го гледам тоя п............с"
Е, тоя отговор направо ме разби. Даже се чудех как  са го оставили при монтажа, нали се излъчва запис от предаването.

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Създател на предаването и автор на концепцията като цяло е Къци Вапцаров  Laughing и той ми е любим, още от едно време  ooooh!
Точно Laughing
А между другото Къцко е в продуценския екип на Форд Боаяр, което като предаване си е ОК....

Но форматът е чужд. Там няма мърдане, при положение, че си взел правата да го правиш в дадена държава. Има железни правила, които екипът - реализатор следва твърдо /без значение кой е продуцент/. Т.е. слава Богу, на Къци Вапцаров не му се налага да влага "творчество"  Crazy


Ммдаааа... Thinking Незнам изобщо защо го държат на екран, ама явно има рейтингnewsm78

И да нямат рейтинг - имат договор. И бТВ биха изгубили повече от неустойки, ако го свалят преди изтичането на договора.

# 23
  • Мнения: 2 448

Чак съжалих, че не съм го гледала това предаване.  hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 8 282
И да се ядосваме, и да не се ядосваме - все тая.... Хората си водят децата, следователно ще го излъчват това предаване. Като замисъл не е лошо, само дето "актьорите" нещо не ги бива. Просто не е коректно поведението и въпросите към децата понякога. Затова от сърце се смях, когато в едно предаване Бате Енчо пита детето:
-  А татко ти къде е?
 - У нас.
 - А той защо не дойде?
- Ами мама го викаше, ама той й каза "Няма какво да идвам да го гледам тоя п............с"

Е, тоя отговор направо ме разби. Даже се чудех как  са го оставили при монтажа, нали се излъчва запис от предаването.

Това има спомени че е от периода с водещ Къци, който се оправда, че това бил риска на живите предавания

# 25
  • Мнения: 7 914
винаги съм харесвала "по-, по-,най-", докато не започнах пак да го гледам от това лято -  много съм възмутена от държанието на Бате Енчо  #Cussing out към много деца... държи се отвратително на моменти... как не е изял някой шамар от майка направо се чудя, децата къде разбира,къде не.... но майките no

# 26
  • Мнения: 5 877
Отврат е това предаване.

А има ли свестни предавания за деца? Български имам предвид.
Страхотна ниша, дайте да направим Simple Smile

# 27
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... Страхотна ниша, дайте да направим Simple Smile

Бая ще се озориш...  newsm78
Продуцентите са ясни във всички телевизии! За нови място няма...  Laughing

# 28
  • Мнения: 418
Бат Енчо най ми е забавен с въпроса "И като се свършат местата за балерини какво ще правиш?" или "Ти очакваше ли да спечелиш?" и детето казва Да. Joy Е няма такъв изрод като Бати Енчо.Доколкото знам резултата е и манипулиран срещу пари.

# 29
  • Мнения: 1 669
Къци и бате Енчо имат роднинска връзка - братовчеди май бяха newsm78 - нещо такова ми се върти в главата.

Общи условия

Активация на акаунт